Přejít na obsah


Fotka

JAKOU GPS ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2006 - 11:24

tak error, přišel mail z gpswebu s tím, že legenda za 4.700 sice momentálně není, ale levná je tak proto, že je to od lidí co jí dostali ke kolu a né proto, že by to byla US verze. mi šlehne

tak jak to dopadlo, už sehnáno ? Teď jsem skusil Gooogle a eTrex Legend jsem našel několikrát, v cenách 4500 - 5000, nejnovější ze 14. 7. na navigacegps.cz/w3bazaar/ za 4500. Mně se před měsícem povedlo ho koupit na inzerát za 4000
/i s komplet TOPO, držák, kabel/. Za ty peníze to je určitě slušná GPSka.
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2006 - 20:14

Takove legendy se prodavaji na inzeraty a pokud o nej stojis, urcite nejaky najdes. Ze to ale prodavaji na gpsweb.cz jako regulerni pristroj u ktereho nic o souvislosti s Bedou neni, to je podivne. :-(
Jinak ten US Legend je jeste k dostani minimalne na skyfly.cz

jo jo, odpověď mi přišla přímo z gpswebu, můžu sem nakopírovat. taky mi to připadá ujeté, ale je to tak
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2006 - 20:31

Takove legendy se prodavaji na inzeraty a pokud o nej stojis, urcite nejaky najdes. Ze to ale prodavaji na gpsweb.cz jako regulerni pristroj u ktereho nic o souvislosti s Bedou neni, to je podivne. :-(
Jinak ten US Legend je jeste k dostani minimalne na skyfly.cz

Dobrý den,omlouvám se za prodlení. eTrex Legend je lehce "výběhový" typ GPSky.Dovozce u něj asi před dvěma měsíci paradoxně a nečekaně zvýšil všemstandardním prodejcům nákupní cenu. Jak se později ukázalo, důvodem bylchystaný prodej v řetězci Mountfield. Cena na webu souvisí s tím, že mněpár lidí požádalo o prodej GPSek, které koupili u Mountfielda s kolem.Už jsou prodané a musel bych se zeptat, zda by byla nějaká další. S pozdravem Jiří Bain.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 0:57

Ahoj všichni, chtěl bych se také přidat do této diskuse. Vážně uvažuji o koupi GPSky. Účel: nejen hledání kešek i když jich pár v mém okolí je a už se na ně těším, ale také turistika, cykloturistika (přístroj by měl jít připevnit na kolo) a případně navigace v autě. Cena: nerozhoduje. Když už do toho jdu, chci pořídit něco co nebude příští rok zastaralé. Zamítl jsem PDA+GPS modul, velikost, snadnější zranitelnost. Porovnáváním parametrů jsem se dostal k typu Garmin 60CSx. 76CSx má snad jen navíc plavání na vodě a navíc má ovládání nahoře, což se mi zrovna nelíbí. Ještě mě zaujal Garmin Quest, ale ten asi nemá výškoměr, barometr a SiRF III. Poraďte. A také kde nejlevněji koupit, případně i velkoobchod. Díky!!!
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2006 - 21:06

Dobrý den,

omlouvám se za prodlení. eTrex Legend je lehce "výběhový" typ GPSky.
Dovozce u něj asi před dvěma měsíci paradoxně a nečekaně zvýšil všem
standardním prodejcům nákupní cenu. Jak se později ukázalo, důvodem byl
chystaný prodej v řetězci Mountfield. Cena na webu souvisí s tím, že mně
pár lidí požádalo o prodej GPSek, které koupili u Mountfielda s kolem.
Už jsou prodané a musel bych se zeptat, zda by byla nějaká další.

S pozdravem Jiří Bain.

To není tak špatná nabídka, navíc teď konečně vím, jak si mohl Mountfield dovolit je ke kolům "dávat".
Nicméně, pokud by za tuto cenu byla k mání, řekl bych že je to slušné a neváhal bych. :o)
Pouze bych se poptal jak je to ze zárukou, příslušenstvím atd.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 1:50

Ještě mě zaujal Garmin Quest, ale ten asi nemá výškoměr, barometr a SiRF III. Poraďte. A také kde nejlevněji koupit, případně i velkoobchod. Díky!!!

Garmin Quest je hezka hracka, jenze nefunguje na AA baterky. Skoro kazdy (geo)turista s sebou vlaci sadu AA baterek, ktere se hodi nejen do svitilny, do fotaku, ale hlavne do vecne vybite GPSky. Sam mam dva mesice Vistu Cx. Je super na kolo, protoze je mala. Software temer nachlup stejny jako 60CSx. Bohuzel, pri intenzivnejsim pouzivani se ji odlepuje guma.
Dnes bych volil asi 60CSx kvuli tomu, ze (i kdyz na kole vypada jako lehky kulomet) tak 1) funguje na AA baterky, 2) ma citlivou antenu, 3) ma vetsi displej nez ostatni zvazovane modely (ocenis v aute).
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 11:37

Ahoj všichni, chtěl bych se také přidat do této diskuse. Vážně uvažuji o koupi GPSky. Účel: nejen hledání kešek i když jich pár v mém okolí je a už se na ně těším, ale také turistika, cykloturistika (přístroj by měl jít připevnit na kolo) a případně navigace v autě. Cena: nerozhoduje. Když už do toho jdu, chci pořídit něco co nebude příští rok zastaralé. Zamítl jsem PDA+GPS modul, velikost, snadnější zranitelnost. Porovnáváním parametrů jsem se dostal k typu Garmin 60CSx. 76CSx má snad jen navíc plavání na vodě a navíc má ovládání nahoře, což se mi zrovna nelíbí. Ještě mě zaujal Garmin Quest, ale ten asi nemá výškoměr, barometr a SiRF III. Poraďte. A také kde nejlevněji koupit, případně i velkoobchod. Díky!!!

Z uvedenych modelu radim jednoznacne 60csx. Pokud pro Tebe neni financni problem si tu "hracku" poridit, nevahej.
Nejlevneji - jednoznacne zamorsky e-obchod, ovsem se vsemi "tezkostmi" v pripade oprav a reklamaci, to si kazdy musi zvazit sam.
Zastaravani - no to je tezko rict. Zastarava vsechno, a vecne se cekat neda. Ceny klesat budou stale, a nove modely take budou. Ja kdyz vec mam, pouzivam ji do te doby, nez se stava pomalu archaickou. Jine reseni je stale nakupovani novinek a prodej starych s mirnou ztratou (ti sikovni umi i se ziskem :)
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 15:37

Dnes bych volil asi 60CSx kvuli tomu, ze (i kdyz na kole vypada jako lehky kulomet) tak 1) funguje na AA baterky


Díky všem za rady a postřehy. Jen pro úplnost, možná hloupý dotaz, všude se ve specifikacích píše AA baterky, takže to doufám jezdí i na AA NiMh Aku, i když mají nižší napětí.
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2006 - 16:01

Z uvedenych modelu radim jednoznacne 60csx. Pokud pro Tebe neni financni problem si tu "hracku" poridit, nevahej.
Nejlevneji - jednoznacne zamorsky e-obchod, ovsem se vsemi "tezkostmi" v pripade oprav a reklamaci, to si kazdy musi zvazit sam.


Tak jsem si objednal u Skyfly Garmina 60csx US verzi. Za ušetřené peníze si pořídím mapu. Doufám že tam potom dostanu češtinu. Dělali jste to někdo?
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 16:14

Díky všem za rady a postřehy. Jen pro úplnost, možná hloupý dotaz, všude se ve specifikacích píše AA baterky, takže to doufám jezdí i na AA NiMh Aku, i když mají nižší napětí.

Ano prevazne se jezdi na NiMh akumulatory, nizsi napeti nevadi. Alkalicke baterie se pouzivaji jen tam kde neni mozne dobijet, jinak by byl provoz prilis drahy. V menu pristroje se jen nastavi typ baterie aby se nastavila charakteristika baterie pro odhad doby do konce zivota baterie.
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2006 - 2:23

Tak jsem si objednal u Skyfly Garmina 60csx US verzi. Za ušetřené peníze si pořídím mapu. Doufám že tam potom dostanu češtinu. Dělali jste to někdo?

Jo dělal jsem to. Ve Skyfly mi tam tu češtinu zadara a na počkáni nahráli, pak jsem koupil v Moutfieldu za 1.500,- Kč TOPO50v.3 ( je to ale pouze s jednou licencí ), natlačil to do GPSky a první keška už je má. Lovu zdar.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka