Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.34


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
182 odpovědí na toto téma

#161 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 12:21

MaFa napsal/a:
A muzes naznacit na co presne bys ji chtel pouzit? Jinak tu promennou stejne jinam nez do statistik nedostanes. A kdyz se podivas do dokumentace, tak tam najdes popis vsech promennych. Ja to tu v praci nemam, takze se podivat nemuzu.


Chci jen přidat ještě pár zcela zbytečných čísel do SomeNumbers. V GSAKu byl takový roztomilý údaj kolik že to dělá obvodů Zeměkoule a jakou část vzdálenosti k Měsíci. :D:D
Vím že jsou to kravinky. Ono vlastně plno těch věcí ve statistikách jsou jen kravinky, ale potěší...B)

V seznamu proměnných to není, nenašel jsem ani na webu GeoGetu/GgStatu ve změnách verzí. Třeba ty posledně doplněný počty slov logů taky v dokumentaci nejsou, na webu ano.

Předpokládám, že je to změna drobná. Stačí mi pochopitelně jen zveřejnit tu proměnnou, ostatek je snadný. Tak když budeš mít chuť...
Předem díky!
  • 0

#162 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 13:00

ale tak gord ma pokud vim "naslapane kilometry" co pocita pres ggsexpr..
  • 0

#163 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 13:09

Vzhledem k tomu, ze stejne nemuzes vykonavat zadne pocetni operace na promennych v GgStatu, tak ti ta promenna nijak nepomuze. Nicmene si muzes napsat vlastni plugin a ty SomeNumbers si zmenit jak potrebujes. Jinak vzhledem k moznosti GgStatu definovat si vlastni delkove jednotky, tak klidne muzes vsechny vzdalenosti merit ve slepicich krocich, kdyz ti to udela radost. :)
  • 0
MaFa

#164 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 13:59

mikrom napsal/a:
ale tak gord ma pokud vim "naslapane kilometry" co pocita pres ggsexpr..


Gord sčítá obsah tagu "KM", kam to zadává asi ručně. Jde mu o údaj kolik toho fyzicky nachodil při lovení kešky, ne o nějaké vzdálenosti vzduchem z bodu A do bodu B.

MaFa napsal/a:
Vzhledem k tomu, ze stejne nemuzes vykonavat zadne pocetni operace na promennych v GgStatu, tak ti ta promenna nijak nepomuze. Nicmene si muzes napsat vlastni plugin a ty SomeNumbers si zmenit jak potrebujes. Jinak vzhledem k moznosti GgStatu definovat si vlastni delkove jednotky, tak klidne muzes vsechny vzdalenosti merit ve slepicich krocich, kdyz ti to udela radost. :)


Počítám si ty nesmysly ve vlastním GgsExpresím minipluginu. Včera jsem zrovna vybojoval odhadované datum příštího milníku (taky blbina z GSAKu) a byla to pro absolutního neznalce Perlu slušná fuška...

Vlastní délkové jednotky na všechno...? :D No to by byl pěknej galimatyáš. Někdy to z recese zkusím... B) :D
  • 0

#165 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 14:17

mikrom napsal/a:
ale tak gord ma pokud vim "naslapane kilometry" co pocita pres ggsexpr..


Jo, ale to jen scitam hodnoty ulozene u kesek v TAGu. Predstava, ze si ty vzdalenosti pocitam sam, je pro me nemyslitelna. Vypocet "sferickych" vzdalenosti neni zadna sranda. Navic "naslapane" neni vzdalenost od kese ke kesi, ale od vystoupeni z dopravniho prostredku ke kesi, pak k dalsi, .... dalsi a zpet k dopravnimu prostredku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#166 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 11:47

jakým způsobem v tabulce Naše kešky pod drobnohledem přidám kolonkudatum založení cache ? Prohodím si to místo "stáří" a "poslední návštěvy"

díky peet
  • 0

#167 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 11:55

V template souboru, podle ktereho vytvaris statistiky, je pikaz MYOWNTABLE. Ten definuje sloupce, ktere budou generovany v tabulce vytvarene prikazem MyOwnCustomizedList. Upravou prvniho prikazu tedy zmenis to, co potrebujes. Vice je v dokumentaci instalovane s pluginem GgStat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#168 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 13:47

Takový dotaz, ani nevím jestli to patří ke GgStatu: Jde nějak vytáhnout do statistiky, že mám nejbližší neodlovenou keš x.xkm daleko od HC a že do této vzdálenosti od HC jsem odlovil y keší?
  • 0

#169 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 13:57

Jde vsechno, ale konkretne na toto by sis musel neco napsat sam. Zadna z funkci, ktere jsou dosud implementovane v GgStatu a ostatnich pluginech pro statistiky, to toto nezjisti.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#170 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 14:43

Taky je treba zamyslet se, k cemu to vlastne potrebujes. Pokud to zajima tebe, tak to snadno uvidis primo ve vypisu kesi v GG. Mam jiste pochybnosti o zajimavosti tohoto cisla pro ostatni kacery.
  • 0
MaFa

#171 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 15:18

Proč by se bylo třeba zamyslet? To jako myslíš, že ostatní údaje zajímají někoho jiného než samotného kačera? To by se statistiky nemuseli dělat vůbec. Jinak díky gorde za odpověď.
  • 0

#172 sojka.st

sojka.st

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 15:44

Vážení, jsem jako BM novým příznivcem Geogetu. Stáhl jsem si GSAP zkontroloval všechny aktualizace a vytvořil si na webu gc.com svou první statistiku. Zatím jsem velmi spokojen. Mám však jeden problém - Nefunguje tlačítko Zobrazit mapu kešek na horní liště. Po stisknutí tlačítka Body- Zobrazit mapu kešek - se zobrazí tabulka : There was an error during execution of this program. The application might become unstable and even useless. It´s recommended that you save your work and close this application. Porucha přístupu na adrese 0078FCB4 v modulu ´geoget.exe´. Čtení adresy 000003D. Prosím o radu jak dál. Děkuji. (Win.7, eTrex Vista) Edit : vyřešeno, pomohla přeinstalace
  • 0

#173 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 15:55

To jsi ve spatnem vlaknu, tohle se venuje vyhradne GgStatu. Svuj dotaz poloz do nektereho z vlaken GeoGetu, nebo si zaloz vlakno vlastni. Nicmene mam pocit ze neco podobneho se tu (na foru) resilo.
  • 0
MaFa

#174 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 12:15

Nevim jestli se to tyka uplne ggstatu nebo neceho jineho, ale rozhodne behem vytvareni statistik mi v okne vybehne hlaseni o tom, ze tam je spatne kodovani (viz priloha) Podivali jsme se na to podrobne s Gordem a zjistili jsme, ze se jedna o pravdepodobne spatne kodovani v logu. Chci se zeptat, zda se s tim uz nekdo setkal, propadne zda to lze nejak doresit a odladit, aby to tohle nevypisovalo. Co se tyka generovani statistik, tak ty se i tak vygeneruji a snad i v poradku.
  • 0

#175 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 12:39

Stává se mi to již dlouho a tuto chybu jsem začal, asi jako mnozí, ignorovat.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#176 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 12:41

No dejme tomu, ze tato chyba neni takova, ze by se mi stala ted, ale existuje jiz nejaky ten den (ci i mesic) a dosud jsem ji ignorovala, ale porad to je chyba a pokud se da odstranit, tak proc ji ignorovat.
  • 0

#177 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 12:42

Mno opravit to asi jde... Prvně jsem se ptal lidí kolem, co dělám špatně, že mi najednou (už je do hodně dlouho dávno) vyskakují při generování statistik chyby a bylo mi řečeno "Dělá mi to taky... ignoruj to..."
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#178 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 14:42

Tyka se to jenom logu na vlastnich kesich, uz je to vlastne davno opravene (jak si muzete najit v tomto vlakne), jenom musim novou verzi zkompilovat a dat ji na web. Cekal jsem na pripadne dalsi zmeny na gc.com, ale kdyz se nic nedeje, tak snad mozna kdyz budu mit cas a chut zkompiluju a hodim na web novou verzi.
  • 0
MaFa

#179 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 14:45

Oook, super, dík ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#180 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 15:00

Když jsem tak koukal na statistiky, chtěl jsem se zeptat, zda by se nedala zpracovat taková přehledná zajímavá čísla pod graf "Nálezy podle měsíce"... Za celou historii tam vyhodit best off hodnoty: Nejvíce nalezeno v roce xxxx (yyyy) Nejvíce dnů na lovu v roce xxxx (xx) atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama