Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
231 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 11:04

V novem release to bude v PQ. Ale kdyz si z listingu stahnes kesku v GPX formatu, tak tam ty korigovane souradnice mas uz ted - bez jakehokoliv rozliseni, o jake souradnice se jedna.
  • 0

#102 VladoB-33022

VladoB-33022

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 14:38

Bohužel, nesdílím nadšení kolegů, od aktualizace mi přestal GeoGet importovat htm soubory. Prohlašuje je za neznámý soubor a neumím s tím hnout. Pomóóóc, poraďte. Dík
  • 0

#103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 14:43

Co takhle aktualizovat to, co ma byt aktualizovano? Prepokladam, ze si stahujes pomoci GJ, proto ti to hlasi, ze html neumi zpracovat. Takze spravnou cestou bude krom aktualizace GG aktualizovat i GJ. EDIT: Html soubor uz importovat nejde (a nepujde), protoze se to neslucuje s licenci udelenou od gc.com. Navic jsme se tim zbavili kostlivce - uz neni treba s kazou zmenou webu upravovat program.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#104 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 9:02

HaLuMa napsal/a:
Vysla nova verze...


Ahoj, stáhl jsem si po dlouhé době novou verzi GG a při jeho startu mě varuje tato hláška: "Datová složka ukazuje do program files.."
Nevím jak ji změnit. Při té příležitosti bych rád využil služeb Dropboxu.

Poradíte mi prosím někdo jak to udělat?
  • 0
Nepropadejte panice!

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 9:15

1. Nemas v operacnim systemu spravne nastavenou cestinu! viz. http://geoget.ararat...:spatna_cestina

2. ta hlaska ma pravu, umistil sis datovy adresar tam, kam nemas. Patrne tim, ze jsi zvolil instalaci v rezimu prenosneho disku, ackoliv sis to instaloval na systemovy disk. Datovy adresar lze presunout a v souboru geogetboot.ini pak nastavit, kde ho ma geoget hledat.
  • 0

#106 VladoB-33022

VladoB-33022

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 19:49

gord napsal/a:
Co takhle aktualizovat to, co ma byt aktualizovano? Prepokladam, ze si stahujes pomoci GJ, proto ti to hlasi, ze html neumi zpracovat. Takze spravnou cestou bude krom aktualizace GG aktualizovat i GJ.

EDIT: Html soubor uz importovat nejde (a nepujde), protoze se to neslucuje s licenci udelenou od gc.com. Navic jsme se tim zbavili kostlivce - uz neni treba s kazou zmenou webu upravovat program.


Dík, doteď jsem netušil o existenci GJ. Poté co jsem zjistil, co to je a nainstaloval, půl dne skouším všechny triky co znám, aby to stáhlo nějaký listing. Výsledek, bohužel, nula. Návody jsem si, samozřejmě nastudoval. Pokud někdo máte tip, jak to rozchodit, budu moc vděčný.
(Vypíše to chybu, jako že mám ověřit login, ale až tak blbý nejsem, abych toto nezvlád)
  • 0

#107 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 19:54

Kdyz neuvedes presne verze, chyby a dalsi informace, tezko radit. Pokud chces, muzem se na to hned kouknout spolene pomoci TeamVieweru. Jsem ted na ICQ.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#108 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 22:29

HaLuMa napsal/a:
1. Nemas v operacnim systemu spravne nastavenou cestinu! viz. http://geoget.ararat...:spatna_cestina

2. ta hlaska ma pravu, umistil sis datovy adresar tam, kam nemas. Patrne tim, ze jsi zvolil instalaci v rezimu prenosneho disku, ackoliv sis to instaloval na systemovy disk. Datovy adresar lze presunout a v souboru geogetboot.ini pak nastavit, kde ho ma geoget hledat.


Dík ;)
  • 0
Nepropadejte panice!

#109 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2011 - 19:07

HaLuMa napsal/a:
Spichnul jsem ten skriptik ...

Paráda, tohle se hodí! Díkec!!!
  • 0

#110 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 13:27

Při stahování nalezených keší pomocí funkce keše - označit nové nálezy se mi nestáhnou eventy (zřejmě problém ve skriptu, tipl bych to na to, že stahuje pouze kešky s logem found it), při stahování všech nalezených kešek je to ovšem bez problému.
  • 0

#111 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:04

Co, cim jak oznacujes, co cim stahujes? Ja pouzivam na nove nalezy GJ a nemam problem ani s eventy ani jinym typem kesi. Jina vec je to, ze u eventu jiz nemusis byt (pravdepodovbne nejsi) mezi poslednim peti logy, tedy stazeni posledni 5 logu neni dostatecne. Doporucuju v takovem pripade prave mysitko, a funkci GC.Live pro stazeni vsech logu. (Pozor, po stazeni logu neni aktualizovano zobrazeni prislusnych kesi v seznamu GG.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#112 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:15

gord napsal/a:
Co, cim jak oznacujes, co cim stahujes? Ja pouzivam na nove nalezy GJ a nemam problem ani s eventy ani jinym typem kesi. Jina vec je to, ze u eventu jiz nemusis byt (pravdepodovbne nejsi) mezi poslednim peti logy, tedy stazeni posledni 5 logu neni dostatecne. Doporucuju v takovem pripade prave mysitko, a funkci GC.Live pro stazeni vsech logu. (Pozor, po stazeni logu neni aktualizovano zobrazeni prislusnych kesi v seznamu GG.)


Tím to na 99 % nebude, to by mi pak nestáhlo geojarry pomocí této funkce (keše - označit nové nálezy - v liště pluginy ) i jiné kešky s více jak 5 logy nade mnou, ovšem on je stahuje. Ale je jedno, vyřešil jsem to stáhnutím všech nálezů a následným filtrem.
  • 0

#113 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:34

Podle popis ta davka pro GJ hleda mezi poslednimi 40 nalezenymi kesimi ty, ktere nemas v databazi oznacene jako nalezene a pro ty stahne listing a stahne k nim vsechny logy. Takze neco delas jinak a bylo by dobre si ujasnit, v cem je chyba. Jednak pro tebe, abys vedel, a druhak i jini mohou mit podobny problem a kdyz jej tu vyresime, budou to mit jednodussi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#114 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:38

Hlásím někde nějakou chybu... už po několikáté mi GG oznámil, že jsou k dispozici update pluginů. Když jsem se chtěl informovat, cože je v changelogu, tak jsem zjistil na webu Arratu, že žádný update nebyl. Přitom GG tvrdil, že mám neaktuální plugin. BUG or Feature? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#115 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:53

Hlasi ti, ze je novy plugin a kdyz zobrazis prehled instalovanych pluginu, zadny neni zazluceny? A kdyz das vyhledat aktualizace, tak take ne?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#116 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:55

Hlásí to dole v bublině, že je nový plugin... otevřu správu pluginů, jsou tam některé zažlucené. Na webu samozřejmě nic nového není a pokud v okne kliknu na "zkontrolovat aktualizace" tak se vše vrátí "do normálu" kde jsou pluginy aktuální. Nestalo se to jednou, kdyby ano, tak nepíšu... ale už asi potřetí z 5ti spuštění GG.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 14:58

Posli screenshot toho, jak to vypada zazlucene a jake verze to kde pise. At se na to muzeme mrknout konkretne.
  • 0

#118 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 15:00

Oook... jdu vyvolávat chybu :D EDIT: tak zatím nic... nejsem si jist, zda to nevzniká, když se provede záloha DTB pro daný den...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#119 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 16:39

Problém vyřešen, stačila nová reinstalace geoggetu. Nyní vše funguje jak má.
  • 0

#120 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 25 listopad 2011 - 12:42

hojda jeden dotaz. Vím že to tady proběhlo jako spolupráce Geogetu a Locusu (rpo android) zatím to funguje na bázi exportu importu GPX souborů. Poprosil jsem jednoho kamaráda a on udělal malej addonek a Locus umí už načíst přímo databázový soubor do Locusu. Je to omezeno na 3000 keší na jedno natažení. Pak by si asi android ustřelil palici. ale dalším můžete natáhnout dalších 3000. Pokud pak máte v GG databázi celou čr tak nemusíte řešit co a jak exportovat.Prostě nakopírujete DB do locusu a addon vám vythne vždy 3000 keší podle místa kde jste nebo který mu dáte. Jen holá data. Listing a spol se načítá z DB po kliknutí na info o keši. Ale proč píšu. Dělám si přípravy keší do excelu například že si předchystám vzorce apak když lovím multinu jen doplním data a eliminuju chybu počtu v terénu pak jen přepíšu souřadky a valím dál. V souvislosti s tím by právě ten addonek měl umět načítat ty přílohy a zobrazovat je v třetí aplikaci. Ale jde mi o to že složka attach v Geogetu má už teď 150MB jasné protože tam je hromada souborů pro už i nalezený keše. Nešlo by nějak dodlat aby geoget po nalezení keše a označení nalezení v GG přesunul i soubory do nějaké složky nalezených keší? Tzn že složka attach by měla dvě podsložky nalezené a nenalezené? T9mby se to smrsklo na 1/5 a nebyl by problém s natažením. Díkec
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka