Přejít na obsah


Fotka

Cache k adopci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 11:07


Nabízím k adopci dvě cache v okolí Tišnova:

GCK15D - Pernštejn (link)

Pernštejn - 52 logovaných návštěv, cache založena 18.7.2004 (bude mít dva roky)


GCNBJZ - Cimrman Cache (link)

Cimrman Cache - 36 logovaných návštěv, cache založena 3.4.2005

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 12:27

A toho člověka, který by případně měl zájem o Cimrman Cache prosím, jestli by už konečně jako vlastník mohl odstranit tu faleškou cache ve formě skleničky od přesnídávky s provizorním logbookem asi tak metr a půl od skutečné cache :-)))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 12:43

A toho člověka, který by případně měl zájem o Cimrman Cache prosím, jestli by už konečně jako vlastník mohl odstranit tu faleškou cache ve formě skleničky od přesnídávky s provizorním logbookem asi tak metr a půl od skutečné cache :-)))


Mě by spíš zajímalo, který expert si zalogoval vlastní cache! Sklenici odstraním v průběhu srpna, při plánované údržbě (event. předání cache...)
Na podzim budu některé cache archivovat, takže si na své přijdou i jiní.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 12:56

Mě by spíš zajímalo, který expert si zalogoval vlastní cache!

ach jo... tak napodvacáté se k tomu už fakt vyjadřovat nebudu :-))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 13:18

ach jo... tak napodvacáté se k tomu už fakt vyjadřovat nebudu :-))

A to mám podle tebe jet 80 km jenom kvůli tomu, abych uklidil sklenici, na kterou jsem už upozorňoval v note? Návštěvu cache plánuji na srpen...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 13:20

ach jo... tak napodvacáté se k tomu už fakt vyjadřovat nebudu :-))


A to mám podle tebe jet 80 km jenom kvůli tomu, abych uklidil sklenici, na kterou jsem už upozorňoval v note? Návštěvu cache plánuji na srpen...
Abych zabránil nedorozumnění - tím expertem, který si zalogoval vlastní cache nemyslím tebe, ale toho dobráka, který nenašel originál Cimrmana a iniciativně tam tu sklinku strčil.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 13:30

A to mám podle tebe jet 80 km jenom kvůli tomu, abych uklidil sklenici, na kterou jsem už upozorňoval v note? Návštěvu cache plánuji na srpen...
Abych zabránil nedorozumnění - tím expertem, který si zalogoval vlastní cache nemyslím tebe, ale toho dobráka, který nenašel originál Cimrmana a iniciativně tam tu sklinku strčil.

Ne, to samozřejmě netvrdím - vždyť moje připomínka nebyla adresována tobě, ale budoucímu majiteli, který předpokládám cache asi pojede nějak "zkontrolovat" (i když myslím, že to vlastně ani není potřeba, protože cache je v dobré kondici a stačilo by napsat poznámku příštím hledačům, ať malou skleničku zničí). Chápu že 80km cesta jenom kvůli vyhození jedné skleničky do koše není zrovna rentabilní. S tím expertem jsem to skutečně nepochopil, asi budu muset ještě pořádně pročíst, jak se tam ta cache ocitla.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 13:46

Ne, to samozřejmě netvrdím - vždyť moje připomínka nebyla adresována tobě, ale budoucímu majiteli, který předpokládám cache asi pojede nějak "zkontrolovat" (i když myslím, že to vlastně ani není potřeba, protože cache je v dobré kondici a stačilo by napsat poznámku příštím hledačům, ať malou skleničku zničí). Chápu že 80km cesta jenom kvůli vyhození jedné skleničky do koše není zrovna rentabilní. S tím expertem jsem to skutečně nepochopil, asi budu muset ještě pořádně pročíst, jak se tam ta cache ocitla.

No je to divné, ale všechny logy jsem prošel a JURO jako první falešnou cache našel a nikdo se nezmiňuje o tom, že by ji tam sám založil .... tak nevím
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 13:46

Ne, to samozřejmě netvrdím - vždyť moje připomínka nebyla adresována tobě, ale budoucímu majiteli, který předpokládám cache asi pojede nějak "zkontrolovat" (i když myslím, že to vlastně ani není potřeba, protože cache je v dobré kondici a stačilo by napsat poznámku příštím hledačům, ať malou skleničku zničí). Chápu že 80km cesta jenom kvůli vyhození jedné skleničky do koše není zrovna rentabilní. S tím expertem jsem to skutečně nepochopil, asi budu muset ještě pořádně pročíst, jak se tam ta cache ocitla.

No je to divné, ale všechny logy jsem prošel a JURO jako první falešnou cache našel a nikdo se nezmiňuje o tom, že by ji tam sám založil .... tak nevím
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 14:18

...ikdo se nezmiňuje o tom, že by ji tam sám založil .... tak nevím

Proto jsem napsal expert ;-)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 14:21

No je to divné, ale všechny logy jsem prošel a JURO jako první falešnou cache našel a nikdo se nezmiňuje o tom, že by ji tam sám založil .... tak nevím

Já se poprvé zalogoval jen do té falešné a za cca 3 dny jsem jel logovat znovu.

Myslel jsem, že je to úmyslně nějaká "Cimrmannovina" vymyšlená na takový oslíky, jako jsem já a tak jsem ji při druhé návštěvě neodstranil. Ale vidím, že jsem to měl udělat.

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 17:11

Proto jsem napsal expert ;-)

Právě kvůli tomu slovu jsem to vztáhl na sebe :-)))))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama