Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle pre GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
203 odpovědí na toto téma

#101 SubZero20

SubZero20

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 11:12

Přesně. A bez velkých pivovarů by to nebylo ono. Taky by se mi líbily zámky a zříceniny.
  • 0

#102 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 11:15

myslím, že ted je doba lovu, tak neni moc cas na dalsi puzzle, ale i ja doufam a verim pres zimu pribudou dalsi puzzliky :-) a navic tohle tema je o pluginu pro GG, ne o tvorbe novych puzzli - mam dojem projekt Geopuzzle je hexteamu...
  • 0

#103 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 11:16

Fredy176 napsal/a:
http://www.geool.cz/...p?thread_id=335

nešlo by tu pozorjedovu upravu zavésti do oficiální verze pokud by mu to nevadilo? Při každé aktualizaci pluginu musím soubor opět editovat. Předem díky za odpověd


Ahojte, z nejakého dôvodu som bol odhlásený zo sledovania tejto témy, preto mi tento príspevok ušiel. Budem teraz nejaký čas mimo, ale po návrate sa na to pozriem.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#104 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 12:24

SubZero20 napsal/a:
Přesně. A bez velkých pivovarů by to nebylo ono. Taky by se mi líbily zámky a zříceniny.


Musim se k pivovarum dokopat -- ted resim seznam --bohuzel to vypada tak ze na morave moc pivovarskejch kesi neni -- teda aspon co se varicich pivovaru tyka. A prave pokud by tam mely byt aktivni pivovary, tak ono tech kesi zase neni tolik a hlaven se to obcas blbe dohledava -- jak pivovary tak kese. Treba nektere zdroje uvadeji jako funkci pivovar DASICE - prostory hezke, jejich pivo se tam toci, ale nejak to pusobi divne, jako ze tomu chybi takovej ten pivovarskej smrad .... no a koupite-li si Dasicke pivo v lahvi, primo v pivovaru (teda v restauraci Dasicky pivovar) tak zjistite, ze pivo je z nedaleke Chotebore ( podobne Chotebor vari treba pivo do obchodu na Karlstejne a to se prodava jako Karlstejnske pivo - tam uz neni na lavi ani zminka o puvodu)

Co se tyce velkejch pivovaru -- protoze puzzle bych rad zameril spis na ty male a stredni --- ja ty pivni McDonaldy proste nemam rad a navic je kazdej zna a to pivo zkratka nicim neprekvapi. Kazdopadne Minimalne Pilsner Urquell by misto v Puzzliku mit mel (za zasluhy o u nas nejrozsirenejsi druh piva :)). Krusovice - ty sou podle me divny. Staropramen - pivovar sice ma svoji kes, ale ani pivo ani kes zadnej zazrak. Navic u tehle velkoznacek je obcas desivy co vse se v danym pivovaru vari (viz. Staropramen a Branik) a navic obcas delaji i to, ze za sve vydavaji pivo varene nekde uplne jinde - napr. Krusovice a neco vareneho ve Velkem Brezne a neco v Rakousku. No a dalsi VELKE pivovary uz kese pomalu ani nemaj.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#105 Supik.CZ

Supik.CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 14:24

Dobesch napsal/a:
-- protoze puzzle bych rad zameril spis na ty male a stredni ---

Já bych taky podpořil ve skládačce spíš ty menší pivovary, o velkých každý ví...
  • 0
Supik

#106 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 21:52

já už na pivovarech mákl,sice mi to trvalo 4 měsíce, ale snad už je to něco použitelného. Z více jak 100 keší vyfiltrováno 35 kousků
- zkusil jsem rovnoměrné rozložení po celé čr
- při větší koncentraci hráloroli několik faktorů:
- umístění co nejblíže pivovary
- počet FP
- zpracování listingu
- udržbaze strany ownera

jedná se o buď málé nebo zaniklé pivovary, takžesi nejsme plně jistý přesným názvem puzzlíku.

tady je odkaz na mapu
http://www.geocachin...12939c5e48549bd

a zde bookmark:
http://www.geocachin...06-897837727348
  • 0

#107 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 22:31

Vytřídil jsi to dobře. Už jich mám 6. :o
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#108 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 6:31

No jestli chceš malé, tak tam nedávej ty velké :) přidal bych GC1JDAQ, GC3C1A5, GC12KHQ, GC1TY2N (to má pěkné provedení), ve Vojkovicích přímo GC2BFDM, na ten máme dobré vzpomínky a pár dalších. Nerozdělit na zaniklé a funkční pivovary ?
  • 0

#109 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 8:05

Fredy176 napsal/a:
já už na pivovarech mákl,sice mi to trvalo 4 měsíce, ale snad už je to něco použitelného. Z více jak 100 keší vyfiltrováno 35 kousků
- zkusil jsem rovnoměrné rozložení po celé čr
- při větší koncentraci hráloroli několik faktorů:
- umístění co nejblíže pivovary
- počet FP
- zpracování listingu
- udržbaze strany ownera

jedná se o buď málé nebo zaniklé pivovary, takžesi nejsme plně jistý přesným názvem puzzlíku.

Pěkné, jen bych preferoval místo Jabloneckého pivovaru ten Frýdlantský GC3G6DQ.
Důvody: hezčí prostředí,lepší výhled, dál od nejbližší další keše Rohozecký pivovar.
(A navíc nemůžeme připustit, aby, když tam není Liberecký pivovar, tam byl Jablonecký B):P )
  • 0

#110 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 11:30

Tak na to tak koukam a VYBORNA PRACE, ale kdyz vezmu pozadavek i na vareni tak Podebradske nevarici pivovary bych vymenil za Pivovar Nymburk GC2A5WV Trebon, kde je kes venovana celemu mestu bych nahradil primo Trebonskou pivni kesi -- GC2YDZQ Jablonec nad Nisou bych nahradil Zachraneny pivovar Vratislavice GCVFN1 --- je to kousek a VARI pripadne se zavrenyma ocima jeste VENDELIN GCP64H Schwancenbersky pivovar Jinonice bych zrusil a misto nej dal uzasny Matuskuv Pivovar Broumy - GC2XV42 Pivni studanku bych nahradil vice tematickym Pivovarem Chotebor GC2XP4W Platanovou alej protivin bych nahradil primo - Protivinske pivo - Beer from Protivin GC17R1X Kostelec nad Cernymi lesy - sice se nevari, ale furt se veri ze se bude a tak bych doplnil i LIGHT verzi GC29GGF Pivovar Petrohrad bych nahradil - Chram Chmele a Piva - minipivovar U Orloje GC2HX3C Cesky akciovy pivovar - Svetovar -- tady bych asi udelal vyjimku a za zasluhy o "vynalez" v cechach nejrozsirenejsiho piva holt ten Prazdroj -- kdyz uz tam jinej pivovar kes nema. Navic ten Prazdroj co se pije pri prohlidce je fakt skvelej - GC2545V a GC2545X Domazlice - mestsky pivovar - doporucuji nahradit nedalekym Koutska Dvanactka (Kouto's twelve-degree beer) GC1TCZ1 Nosovický pivovar - Určitě nahradit - ted jen premyslim zda Kozlovicemi GC2A3CD a nebo upozornit ownera na Minipivovar Bon ve Valmezu a pak rozsirenou verzi GC3GWYP -- owner osloven, poslano WN tak uvidime A NEBO Vojkovickeho Konicka GC2BFDM ci KRMELIN GC3MWHQ a nebo Roznov pod Radhostem GC2P7Z4 Prostějov - viz Nosovice -- mozna bych rozhodil jednomu to a druhemu ono :-) Teplice - no tam kolem neni ani moc malejch pivovaru ani kesi jim venovanejch tak bych treba vybral Stribro Jak udobřit Ducha Duchmause GC2M3FK Stary Brevnov a pivovar / Old Brevnov and brewery - to je hodne starej pivovar tak co takhle tady slevit a dat neco prazskyho byt treba v archivu takze GC2GAWV a GC21C7W a dalsi prazske varici pivovary Jevíčko bych nahradil třeba Poutníkem GC2ZK5X Svitavy tam bych to videl asi na Havličkuv Brod GC1N71V nebo Hlinsko GC21HVP Třemešek --safra tam blízko nic neni -Pomineme - li Bravur co ma prededvermi kes venovanou necemu jinemu GC12B3X tak by mohli stacit Hanusovice a Volil bych Pivovar Eggenberg / Brewery Eggenberg GC1C98F No a Uhersky Ostroh uz taky nevaří -- Takže Hlinsko nebo Havlbrod pripadne naprosto maskovany Klasterni pivovar v Zelivy -- kde je pivovar primo soucasti Klastera - Zelivsky klaster / Zeliv MonasteryGC1CH7X Nevarici Pivovary Tisnovska bych ponechal jako vyjimku, protoze ta serie vypada zajimave..jen bych dal do alternativ VSECHNY kese Noa co sem koukal tak na Morave se minipivarnictvi docela rozrostlo ..ted tam jeste dat ty kese, aby se vyvazily zeme ceske - EDIT: A HELE TY KESE TAM JSOU :) A kdyz bude nejhur, mame v zaloze SVIJANY GCYCQF Novinkovy Broumov GC3V5Z5 Novinkovy Dvur Kralove (Tambor) http://coord.info/GC3PHEK nebo OStravar byt Patri Staropramenu GC3NWM9 A Studanka - Studanecky pivovar / Studanka´s Brewery GC2CQBA
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#111 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 11:41

Dobesch napsal/a:

Svitavy tam bych to videl asi na Havličkuv Brod GC1N71V nebo Hlinsko GC21HVP


Havl. Brod je archivovaná...takze tím padem vypada z vyberu (bohuzel pro me)
Jeste me napada pivovar ChoteborGC2XP4W
  • 0

#112 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 12:06

ja05 napsal/a:

Dobesch napsal/a:

Svitavy tam bych to videl asi na Havličkuv Brod GC1N71V nebo Hlinsko GC21HVP


Havl. Brod je archivovaná...takze tím padem vypada z vyberu (bohuzel pro me)
Jeste me napada pivovar ChoteborGC2XP4W

Chotebor sem dal misto Pivni Studanky -- je to nekde vyse v prispevku

A Havlbrod --skoda kese, nastesti je archivovana jen kes a Rebel je stale k piti :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#113 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 12:14

Dobesch napsal/a:

Chotebor sem dal misto Pivni Studanky -- je to nekde vyse v prispevku
A Havlbrod --skoda kese, nastesti je archivovana jen kes a Rebel je stale k piti :)


jo sorac, Chotebor jsem prehlidl...
mas pravdu, keses skoda, ale pivo se nastesti porad vari :-)
  • 0

#114 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 12:28

SubZero20 napsal/a:
Přesně. A bez velkých pivovarů by to nebylo ono. Taky by se mi líbily zámky a zříceniny.


Zriceniny nevim, ale tusim ze uz se nekde "hlasovalo" o jednotlivych vecech do Pohadkovych zamku -- mozna primo na Puzzlim Webu - proste zamky, kde se tocily pohadky a vypadalo to moc hezky.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#115 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 12:29

Mě to spíš přijde, že by si pivo zasloužilo 2 puzzle - rozdělení třeba České / Moravské nebo "Velké" / "Malé" případně jinak...
  • 0

#116 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 14:56

rozdělení mi přijde zbytečné, už by toho bylo zbytečně moc. Jinak všem díky za tipy na změny, zétra mám volno tak hned jak doženu spánkový deficit tak na to mrknu ;)
  • 0

#117 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 17:12

Kubickovi napsal/a:
Mě to spíš přijde, že by si pivo zasloužilo 2 puzzle - rozdělení třeba České / Moravské nebo "Velké" / "Malé" případně jinak...


No Pokud by se to bralo vseobecne bez ohledu na to zda a kdy se tam varilo, tak mozna ano, ale jinak tech malych ci strednich pivovaru co VARI ma kese tech cca 45 - z cehoz je potreba na jedno Puzzle 35 kousku.

Oproti tomu velke pivovary mnohdy kese maji, ale zase jich neni vic nez 10 --- no mozna 15 kdyz vezmu i zavrene provozy (Branik)

Co se tyce deleni na Ceske a Moravske - v Cechach by se tech 35 pivovaru naslo, ale na Morave pouze za predpokladu ze se vezmou i byvale pivovary

To uz bych spis udelal VARICI a Historicke Pivovary.... ale zase Historicke jsou zajimave pro nadsence, ale kdyz se tam neda ochutnavat :). Navic pak by mozna hrozilo ze se zacnou hromadne zakladat kese v kazdy .... jen proto ze tam byl pivovar a co pak.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#118 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 17:32

Dobesch napsal/a:

Kubickovi napsal/a:
Mě to spíš přijde, že by si pivo zasloužilo 2 puzzle - rozdělení třeba České / Moravské nebo "Velké" / "Malé" případně jinak...


No Pokud by se to bralo vseobecne bez ohledu na to zda a kdy se tam varilo, tak mozna ano, ale jinak tech malych ci strednich pivovaru co VARI ma kese tech cca 45 - z cehoz je potreba na jedno Puzzle 35 kousku.

Oproti tomu velke pivovary mnohdy kese maji, ale zase jich neni vic nez 10 --- no mozna 15 kdyz vezmu i zavrene provozy (Branik)

Co se tyce deleni na Ceske a Moravske - v Cechach by se tech 35 pivovaru naslo, ale na Morave pouze za predpokladu ze se vezmou i byvale pivovary

To uz bych spis udelal VARICI a Historicke Pivovary.... ale zase Historicke jsou zajimave pro nadsence, ale kdyz se tam neda ochutnavat :). Navic pak by mozna hrozilo ze se zacnou hromadne zakladat kese v kazdy .... jen proto ze tam byl pivovar a co pak.


Tak když se to řekne takhle, tak je jedno puzzle opravdu dostačující ;)
  • 0

#119 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 21:24

na základě vašich postřehů provedeno pár změn. Pořád je to kombinace zaniklých/malých"větších pivovarů, takže název bychdal "univerzální" PIVOVARY. Odkazy na bokmark a mapu v předchozím příspěvku.
  • 0

#120 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2012 - 21:36

ještě jedna technická: nenašel by se nějakýdobrovolník, co by se pustil do Vodopádů? bookmark bych už měl, ale chceto zredukovat na 35 kešíze 76. Tady mám vážný problém, prohlížím fotky v galeriíícha je strašně težké nějakou keš vyřadit :D

bookmark:
http://www.geocachin...f6-810b202831d1
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama