Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#81 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 21:16

Mě to tak napadlo, protože ted koukam na to co nemam a kam se podivat a to překlikavani a hledani neni moc přijemne.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#82 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 21:37

Rozumim, ale myslim, ze na hledani kam vyrazit za dalsim dilkem je rychlejsi mapa na webu nebo si stahnout PQ bookmark listu
  • 0

#83 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 0:36

Díky za Slovanku - určitě si to zaslouží. Bramberk, nebo Černá Studnice - to je na subjektivním názoru. Obě od architekta Hemmricha (stejně jako třeba Tanvaldský Špičák). Černá Studnice je o pár let starší, ale to asi není rozhodující. Mě jen přišlo, že Bramberk je od Slovanky opravdu dost blízko.
  • 0

#84 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 6:44

Osobně bych se přimlouval za štramberskou Trúbu, pokud by to teda šlo. Sice to není primárně rozhledna, ale jako rozhledna slouží a kešku má...
  • 0

#85 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 8:47

Měla bych jeden obecnější dotaz:

Např. na českých kopečkách mám neodlovené kešky, ale byli jsme tam na zimním eventu, mohlo by se to taky počítat?

Děkuji za odpověď.
  • 0

#86 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:06

Tak blizkost dvou rozhleden si myslim nevadi, naopak zas pokud clovek do danych mist zavita z vetsi dalky, ma moznost rovnou odlovit dva dilky :) štramberskou Trúbu zvazim, naopak ted premyslim zda tam mit Zaly
  • 0

#87 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:18

Zdejve: no to je dobry napad, to me nenapadlo. Sice hadam, ze ve vetsine pripadu pri konani eventu padne i krabicka, ale v pripade tech zimnich to tak asi byt nemusi. Posli mi GC kod eventu, zaradim to jako archivovanou kesku. Jen nevim zda to u tech eventu projde i pri generovani pres makro, v soucasnych verzich.
  • 0

#88 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:39

Posílám info o našich eventech, z Orlických hor
http://coord.info/GL3FHQT2
a z Čerchova
http://coord.info/GL3BWER8

vloni jsme na Čerchově nebyli, http://coord.info/GC2K3C8
neboť jsme byli v Jestřebích horách na Broumovsku, http://coord.info/GC2JWYR, ale ty nejsou v puzzlích

a jak vidím na Čerchově chystají další ročník
http://coord.info/GC3ADMA.
  • 0

#89 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:51

Přesně tohle se shodou okolností stalo na Nový rok na Ještědu GCKDBV, bylo nás tam asi patnáct, ale prostě jsme tu krabici nenašli. Event GC37K81 (případně předchozí ročníky GC2JQJV, GC21M32).
  • 0

#90 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 15:02

Když nebude Žalý, co tam zbyde z Krkonoš? :o ˇ (A mě zbyde v odlovených puzzlích jenom Klet :( ) Škrtejte prosím v libereckých, karlovarských nebo ústeckých keších. Děkuji ;)
  • 0

#91 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 14:11

hexteam napsal/a: Posli mi GC kod eventu, zaradim to jako archivovanou kesku. Jen nevim zda to u tech eventu projde i pri generovani pres makro, v soucasnych verzich.

Pri plugine pre GeoGet to problém nebude, keď sa pridá GC kód bude event fungovať ako klasická keš. Len ho už konečne musím prerobiť, aby XML sťahoval z webu, a nebolo potrebné pri každej zmene aktualizovať plugin. :)
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#92 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 18:00

osnica: vyborne :) Ceske kopecky maji novou verzi a uz jsou tam zahrnuty i ty eventy vcetne tech budoucich na Cerchove :)
  • 0

#93 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2012 - 20:04

Paráda!!! Podařilo se mi s tím poprat :) puzzlíky mám v profilu :) ... i když odlovených moc ne, přesto chválím a moc se mi to líbí!!! Díky těm, co to vymysleli a zrealizovali :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#94 panpes

panpes

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 0:50

Od té doby, co máme na profilu GeoPuzzle (což není dlouho) jsme chtěli poděkovat tvůrcům, ale nechtěli jsme zde rušit vývojářskou linii :D. Ale když se tu objevil příspěvek od brtnicka, tak se musíme taky přidat! Díky moc za super nápad a krásné profesionální provedení, zatím máme jen pár dílků z rekordů (čili dva), ale už se těšíme, až budou přibývat další (tedy v tohle doufáme ;)).
  • 0
Lidi neblbněte! Vždyť je to jen hra ;o)

#95 hapjbc

hapjbc

    hapjbc

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 10:27

Take chci podekovat za super napad a krasne provedeni puzzliku.
  • 0

#96 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 11:47

Taky byh chtěla poděkovat autorům geopuzzlíků. Profil mi teď zdobí doplněné kopečky a česká nej. Ostatní puzzlíky mi jsou zatím jen inspirací pro výlety na zajímavá místa v novém roce. Díky.
  • 0

#97 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 20:01

Dekuji, samozrejme nedokaze nic potesit vice, nez kdyz se projektik libi :) Jeste uvedu, ze podekovani patri i vyvojarum, kteri pomohli zaclenit GP do ruznych programu a usnadnit tak pouzivani a rozsireni GP. Diky patri i ownerum, kteri podporili projekt v listingu kesky, vsem kacerum kteri pridavaji k logum fotky z lovu a v neposledni rade i vsem diskutujicim tady :)
  • 0

#98 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 20:47

Taky se mi tato fičurina líbi - člověk ma zase nějakou motivaci v poznavani našich kraju. Fajn nápad. A pokud by se řešilo další téma, přimlouval bych se za vodopády.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#99 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 20:59

jj, i mě se tohle moc zalíbilo, oproti Badge a dalším mě tohle opravdu láká a děsně baví, i když vyplněných puzzlíků mám jen málo. Autorovi a všem spolupodílejícím se moc děkuju. Vodopády jsou supr nápad, taky by se mi líbily. Stejně tak by se třeba (mimo těch mých stavebních slohů) mohly udělat nějaké puzzle evropské (nevýznamější evropské "hory/hrady/kostely/něco")...no témat by byla spousta, chudák autor :D
  • 0

#100 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 21:05

za vodopady se taky primlouvam - je na ne i bookmark, tak by to teoreticky nemuselo bejt az tak hrozny na stvoreni ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama