Přejít na obsah


Fotka

Certified Geocaching Bike geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 14:24

Když vidím ten prefix mince (AZ), tak už chybí jen pokračování - UBxx.
  • 0

#22 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 14:31

geoquino: Gratuluji k vyřešení mysterky :). Obávám se, že nám ale nějaký čas bude trvat, než prefix AZ vyčerpáme.
  • 0

#23 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 16:19

kulhal napsal/a:
Poznámky od těch, kdož se natřásají při jízdě po kořenech sedíce obkročmo na zábradlí, mě nemohou vyvést z míry. ;) Znám řadu cyklistů, kteří z horského kola přešli na lehokolo, neznám nikoho, kdo by absolvoval obrácený přestup. ;);)


Rád Tě, i s lehokolem, uvítám na keších GC1C1EQ, GC2KN3R a GC286RN :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#24 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 18:10

kolombo napsal/a:
Rád Tě, i s lehokolem, uvítám na keších GC1C1EQ, GC2KN3R a GC286RN :-)

Díky za pozvání. V rychlosti jsem se na ně podíval, vypadají moc hezky. Asi zorganizuju na jaře výpravu spřízněných okolních cyklistů a vypravíme se k vám. Dám ti pak vědět aby ses mohl svézt na pořádném kole.
  • 0

#25 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 20:59

Je to luxusní záležitost,moc pěkné,paráda,objednáno :)
  • 0

#26 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 21:22

Ještě jednou díky za zájem a zároveň se omlouvám pokud na vás nezbyl vyhlédnutý geocoin. Limitované verze lehokol mizí nečekaně rychle. Doufám, že nezůstane jen u geocoinů a že se na jaře potkáme na cyklostezkách vleže :). Zatím jsme nenechali vyrobit celý náklad 3 x 20 ks, podle současného zájmu asi doobjednáme zbytek začátkem ledna. Už teď máme rezervace na mince z téhle druhé várky. Klasická kola ubývají taky, zatím jsou ale k dispozici ve všech verzích. Připojuji obrázek verze Antique Silver, ta tady zatím nebyla.
  • 0

#27 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 21 December 2011 - 22:02

Objednán geocoin v o^-°O provedení. Asi budu protahovat cachemi odlovenými s pomocí mého samodomo žihadla, na to abych ho nechal někde v cachi je příliš luxusní.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#28 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1046 příspěvků(y)

Publikováno 22 December 2011 - 8:32

Hurá, tak podle vyjádření Hoblika jsem prvním majitelem GC, vyzvedl jsem si ho včera v 17:25 :-D A je ještě lepší než na obrázku :-)
  • 0

#29 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 22 December 2011 - 9:54

Já si pro něj jdu dneska, těším se. :) Hned jak jsem si včera odpoledne všimla tohoto vlákna musela jsem prostě jeden mít, vypadá skvěla a bála jsem se, že by se mohly vyprodat. :)
  • 0

#30 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 22 December 2011 - 19:05

Tak jeden MTB Black LE je doma. Vypadá lépe jak na fotce a na omak je ještě lepší. Mám radost i za své kolo B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#31 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 3:56

Jsem si včera osobně vyzvedl taky jedno bídné "zábradlí" v té "méně přísně limitované" edici (black nickel) a ještě dal řeč s Hoblíkem:) Je to fakt paráda!
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#32 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 13:23

Díky, jsem rád, že se nový coin líbí. Ani nálezci si zatím nestěžují (viz TB4VXQA).
  • 0

#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 13:38

kulhal napsal/a:
Díky, jsem rád, že se nový coin líbí. Ani nálezci si zatím nestěžují (viz TB4VXQA).


Tady meleš o lehokole a pak pošleš na cesty zábradlí :-D

Ale coin je parádní, jen tady leje a tak se na kole zatím nikam nechystám.

Já ho nepošlu, prostě jen nahradím jeden osobní cyklo coin TB31GAX tímhle TB4VXNT.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 14:28

S tou výměnou osobních cyklocoinů jsi mě potěšil, to je dobrý nápad :). Vypouštím krom zábradlí i lehokola, vždyť osvěta byla jedním z důvodů vzniku tohoto coinu. Třeba se mi podaří oslovit a na lehokolo obrátit pár nešťastníků, kteří se zatím trápí zkroucení na zábradlí :). Zatím jsem vypustil dva lehokolové, TB4VXKP a TB4VXKC, jsou ale v keších, kam se kupodivu momentálně lidi moc nehrnou.
  • 0

#35 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 14:47

kolombo napsal/a:

Já ho nepošlu, prostě jen nahradím jeden osobní cyklo coin TB31GAX tímhle TB4VXNT.


Docela mě překvapila podobnost ikonek, což je škoda, protože coiny jsou "výrazně" odlišné :-)
Co takhle dát ty "pravé" do oválu? :-)

Hanka
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#36 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 15:29

kulhal napsal/a:
Vypouštím krom zábradlí i lehokola, vždyť osvěta byla jedním z důvodů vzniku tohoto coinu. Třeba se mi podaří oslovit a na lehokolo obrátit pár nešťastníků, kteří se zatím trápí zkroucení na zábradlí :).


Fakt bych moc rád viděl, jak dá http://www.singltrekpodsmrkem.cz/ někdo na lehokole :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#37 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 17:32

HaRaKa napsal/a:
Docela mě překvapila podobnost ikonek, což je škoda, protože coiny jsou "výrazně" odlišné :-) Co takhle dát ty "pravé" do oválu? :-)

Díky za postřeh, zkusíme se nad tím zamyslet.
  • 0

#38 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 17:58

kolombo napsal/a:
Fakt bych moc rád viděl, jak dá http://www.singltrekpodsmrkem.cz/ někdo na lehokole :-)

Kolombo, tebe asi pouhý geocoin od toho zábradlí neodradí. Já se tam opravdu budu muset vypravit a ten singltrek si projet. Podíval jsem se na jedno video (to podzimní) a myslím, že to půjde. Vidím jen dva drobné zádrhely:

1. Jezdec, tedy já. Na kole jezdím proto, abych se kochal krajinou. Nikdy jsem žádný singltrek nejel, na horském ani na ležatém kole. Asi se cestou někde vyválím, ale jezdím tak, abych pak mohl zase vstát a pokračovat.

2. Kolo. Lehokolo to zvládne, leč má jisté konstrukční odlišnosti, zejména trochu větší poloměr zatáčení, a širší řídítka. Na tom videu se mi zdálo, že autoři trasy na lehokolisty moc nemysleli (diskriminace!) a v některých místech bych mohl mít problém trefit se mezi dva stromy. Tam přinejhorším zastavím a kolo nějak propasíruju.
K tomu se přidává jedno specifikum, a to že moje kolo je obuté do poměrně hladkých turistických plášťů (Schwalbe Marathon). Kvůli jednomu singltreku ho však přezouvat nebudu.

No, a na závěr jsem vyštrachal tohle video pro ty, kdo si myslí, že lehokolo se hodí jen na projížďky po lázeňských cyklostezkách.
  • 0

#39 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 18:12

No tak jsem konečně nového fešáka vydobil z naší pošty a černej MTB LE TB4VXRH je opravdu krasavec.
Jinak co se týče toho videa, je to asi jako srovnání offroadu a allroadu :)
Lehokolisty nediskriminují autoři tratě, ale jejich lehokola :)
Ale věřím, že na silniční a dálkové jízdy to musí být super.
  • 0

#40 muerty3

muerty3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 05 January 2012 - 18:38

Koukal jsem :o na coin na webu a musím opravdu uznat, že je parádní a musím si ho koupit. B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama