Přejít na obsah


Fotka

German Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2005 - 12:50

objavili sa nove nemecke geocoiny, daju sa trackovat na gc.com, maju samostatnu ikonku, geocoiny su inac podobne travel bugom, cestuju z cache do cache. Ideme s Dorcadionom nejake kupovat, nemate este niekto zaujem? Cena 8,49 EUR za kus + na postovne sa zlozime. Ak mat zaujem, napiste sem.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2005 - 14:28

objavili sa nove nemecke geocoiny, daju sa trackovat na gc.com, maju samostatnu ikonku, geocoiny su inac podobne travel bugom, cestuju z cache do cache. Ideme s Dorcadionom nejake kupovat, nemate este niekto zaujem? Cena 8,49 EUR za kus + na postovne sa zlozime. Ak mat zaujem, napiste sem.

Link pro zajemce.
8.49 EUR, to je asi nejdrazsi TB alternativa.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2005 - 15:43

Az bude (jestli bude ;-) ) CZ geocoin, koupim ho i za 15€, nemeckej za tolik penez, nee... :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2005 - 16:07

Link pro zajemce.
8.49 EUR, to je asi nejdrazsi TB alternativa.

beriem to ako jedno posedenie v hospode :))) to je ta ista suma
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2005 - 18:04

beriem to ako jedno posedenie v hospode :))) to je ta ista suma

No jestli myslis nemecke, tak to ti tak na ty tri kusy vyjde. Jestli ceske, tak american by rekl, ze mas vazny problem s alkoholem. ;-)) Paklize nechodis nekam pod orloj. ;-) Ne vazne, za ty penize mi to prijde fakt drahe.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2005 - 11:07

No jestli myslis nemecke, tak to ti tak na ty tri kusy vyjde. Jestli ceske, tak american by rekl, ze mas vazny problem s alkoholem. ;-)) Paklize nechodis nekam pod orloj. ;-) Ne vazne, za ty penize mi to prijde fakt drahe.

Něco takovýho mě taky napadlo. To je obyčejně naše společná útrata a to já piju drahý nealko a Groula má problém s alkoholem :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2005 - 11:59

Něco takovýho mě taky napadlo. To je obyčejně naše společná útrata a to já piju drahý nealko a Groula má problém s alkoholem :-)

no je to okolo 260 Kc, to je len 10 piv v centre, a ked si k tomu dam jedlo, tak dajme tomu 6 piv... bezna taxa napr. na geopive :)))
aby bolo jasne, povodna otazka bola, kto si chce s nami objednat, takze ak nikto, mozeme tento hlbokomyselny thread uzavriet :)))))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama