Přejít na obsah


Fotka

Podzemí v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#161 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:19

Takže domluva defakto žádná, co se týče záložního plánu, takže budu nejspíš doma.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#162 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:29

fremen.cz napsal/a:
Takže domluva defakto žádná, co se týče záložního plánu, takže budu nejspíš doma.


Můžeš jít s náma! ;-) Jinak to asi vidím, že si každý půjde po svém. :-)
  • 0

#163 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:48

GeoCule napsal/a:
noe1, geoKolibrik: No tak to bych byla ráda, protože to opravdu vypadá bledě! Já zítra ve čtyři potvrdím, zda se ten Styx půjde. No a kdyby se nešel, tak bychom se mohli tedy sejít v 19:00 (popř. dřív) místo u Styxu u výlezu z metra Skalka. A pokud by se Noe1 chtělo, tak bychom se pak mohli přesunout metrem na Cat's eyes.

iraplet: Určitě bych tuhle kešku chtěla dát. Takže bychom se pak dohodli na jiném termínu. :-)


Tak bezva, me nahradni plan v podobe Nocnim metrem pres Jizni spojku, misto srazu i cas (klidne drive) vyhovuje. Na kesi je sice avizo udrzby, ale podle poslednich logu to dame B) Tak si to zitra potvrdime.
  • 0

#164 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:55

GeoCule napsal/a:
noe1, geoKolibrik: No tak to bych byla ráda, protože to opravdu vypadá bledě! Já zítra ve čtyři potvrdím, zda se ten Styx půjde. No a kdyby se nešel, tak bychom se mohli tedy sejít v 19:00 (popř. dřív) místo u Styxu u výlezu z metra Skalka. A pokud by se Noe1 chtělo, tak bychom se pak mohli přesunout metrem na Cat's eyes.

iraplet: Určitě bych tuhle kešku chtěla dát. Takže bychom se pak dohodli na jiném termínu. :-)


Určitě počítám, že se dohodneme na jiném termínu, taky bych chtěla mít tuhle keš odlovenou :-)
  • 0

#165 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 15:11

Hlavne dejte v 16:00 vedet, nemam ani jedno, tak se pripojimam a vybavení mam s sebou. Jako optimista jeste verim ve Styx. ;)
  • 0

#166 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 15:15

geoKolibrik napsal/a:

GeoCule napsal/a:
noe1, geoKolibrik: No tak to bych byla ráda, protože to opravdu vypadá bledě! Já zítra ve čtyři potvrdím, zda se ten Styx půjde. No a kdyby se nešel, tak bychom se mohli tedy sejít v 19:00 (popř. dřív) místo u Styxu u výlezu z metra Skalka. A pokud by se Noe1 chtělo, tak bychom se pak mohli přesunout metrem na Cat's eyes.

iraplet: Určitě bych tuhle kešku chtěla dát. Takže bychom se pak dohodli na jiném termínu. :-)


Tak bezva, me nahradni plan v podobe Nocnim metrem pres Jizni spojku, misto srazu i cas (klidne drive) vyhovuje. Na kesi je sice avizo udrzby, ale podle poslednich logu to dame B) Tak si to zitra potvrdime.


Klidně bych tam mohla být v šest, ale nevadí ani ta sedmá je to jen na tobě a Noe1 (pokud by se přidal).
  • 0

#167 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 15:15

Styx urco nekdy dame:-) Jinak obe alternativni kese vypadaji dobre,jak jsem je omrkla. Rada bych se pripadne pridala;-) Ale sestou asi nezvladnu:-(
  • 0

#168 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 15:23

Sedmitecka napsal/a:
Styx urco nekdy dame:-)

Jinak obe alternativni kese vypadaji dobre,jak jsem je omrkla. Rada bych se pripadne pridala;-)

Ale sestou asi nezvladnu:-(


Tak to muzeme klidne nechat na tu sedmou, to si myslim bude vyhovovat vsem ;)
  • 0

#169 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 15:37

geoKolibrik napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
Styx urco nekdy dame:-)

Jinak obe alternativni kese vypadaji dobre,jak jsem je omrkla. Rada bych se pripadne pridala;-)

Ale sestou asi nezvladnu:-(


Tak to muzeme klidne nechat na tu sedmou, to si myslim bude vyhovovat vsem ;)


Jj souhlasím, tak necháme sedmou. ;-)
  • 0

#170 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 20:00

Jinak listingy k Nočnímu metru, Cat's eyes i Styxu mám vytisknuté, tak ať zbytečně nezatěžujeme přírodu. :-D Myslím, že ve všech případech budou stačit jen jednou. :-)
  • 0

#171 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 20:26

Tož náhradní plán - noční keše. Dali bychom obě? A kterou první?;)
  • 0

#172 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 20:50

Sedmitecka napsal/a:
Tož náhradní plán - noční keše.
Dali bychom obě? A kterou první?;)


Já bych byla pro obě. No a první by každopádně byla Noční metro, ale i tak ve skrytu duše doufám ve Styx. Asi už zbytečně! :-(
  • 0

#173 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 20:57

tak kam ze se to jde? zitra je dobry cas na dalsi skvele kesky :)
  • 0
Tomas

#174 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 20:58

Macrosek napsal/a:
tak kam ze se to jde? zitra je dobry cas na dalsi skvele kesky :)


Jééé.. připojíš se? To by bylo fajn a neboj, tentokráte to bude úplně jiná akcička;)
  • 0

#175 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 20:59

GeoCule napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
Tož náhradní plán - noční keše.
Dali bychom obě? A kterou první?;)


Já bych byla pro obě. No a první by každopádně byla Noční metro, ale i tak ve skrytu duše doufám ve Styx. Asi už zbytečně! :-(


vzhledem k tomu, že voda je stále na 80, tak to nadějně nevidím... však příležitostí ještě bude;)
  • 0

#176 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 21:04

Sedmitecka napsal/a:

GeoCule napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
Tož náhradní plán - noční keše.
Dali bychom obě? A kterou první?;)


Já bych byla pro obě. No a první by každopádně byla Noční metro, ale i tak ve skrytu duše doufám ve Styx. Asi už zbytečně! :-(


vzhledem k tomu, že voda je stále na 80, tak to nadějně nevidím... však příležitostí ještě bude;)


Taky koukám skoro každou hoďku, jestli se to nezmění! :-( A chtěla jsem se zeptat. Pokud se nepletu, říkala si, že pojedeš z Ústí, nepojedeš náhodou na tu Skalku rovnou z Hlaváku?
  • 0

#177 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 21:07

GeoCule: Mi na hlaváku vyzvedne nejspíš geokolega, který se přidá, i když má obě kešule už odlovené. Ale projde je s náma ještě jednou. Takže budu mít odvoz. Ty jedeš busem nebo vlakem? Že bychom Tě vzali? tedá nabízím za někoho jiného, ale myslím, že geokolega nebude mít nic proti, se jdu hnedle optat.
  • 0

#178 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 21:21

Sedmitecka napsal/a:
GeoCule: Mi na hlaváku vyzvedne nejspíš geokolega, který se přidá, i když má obě kešule už odlovené. Ale projde je s náma ještě jednou. Takže budu mít odvoz.
Ty jedeš busem nebo vlakem? Že bychom Tě vzali? tedá nabízím za někoho jiného, ale myslím, že geokolega nebude mít nic proti, se jdu hnedle optat.


Já budu dle okolností už asi od 15:00 v Praze, ale mám to na Hlavák kousek. Tak proto se ptám, ale pokud by byl tam odtud možný odvoz, tak bych to využila. :-)
  • 0

#179 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 21:24

noe1 - bohužel se dostanu do Pha nějak až v půl sedmé.. dřív bych to neviděla. to by se musel stát zázrak...:(
  • 0

#180 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 21:26

Sedmitecka napsal/a:

Macrosek napsal/a:
tak kam ze se to jde? zitra je dobry cas na dalsi skvele kesky :)


Jééé.. připojíš se? To by bylo fajn a neboj, tentokráte to bude úplně jiná akcička;)


no pokud nepujdete nejakou tu vodni kesku, tak se pripojim. mozna pripojime :)
  • 0
Tomas




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama