Přejít na obsah


Fotka

Import PQ a prepsani souradnic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 13:27

Ted jsem provedl import PQ My Found v domeni, ze si vygeneruje nove statistiky (doposud jsem pouzival jinej soft). A doslo k tomu, ze my geoget prepsal souradnice vsech vyresenych mysterek, ktere jsem v nem mel ulozene. Je mozne to nejak vratit zpet? Jak to nastavit, aby se to priste nestalo? A navic importavene kese neoznacil jako found, musim to udelat rucne? Diky za pomoc.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 13:53

Predne by mne zajimalo, co jsi ve skutecnosti provedl, protoze importem myfound PQ se ti urcite zadne ulozene finalky smazat nemohly. Tim jsem si jisty! On Geoget rucne zalozene waypointy s finalkama pri importu neprepisuje nikdy. Takze mozna je na miste se zeptat, jak jsi tam ty finalky mel vlastne ulozene? Jinak Geoget pri standardnim nastaveni dela z kazde databaze dve ruzne sytare zalozni kopie. jmenuji se stejne, jako puvpodni databaze, akorat maji za nazev pridany datum, ze ktereho pochazi. Staci ten soubor vzit a prejmenovat. A protoze sis importoval myfindsPQ a neoznacily se ti nalezy, pak mas na 90% spatne nastavene tvoje username v nastaveni Geogetu.
  • 0

#3 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 13:59

No finalky jsem ukladal tak, ze jsem editoval vychozi souradnice kese. To username overim. Diky.
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 14:15

Asi neni horsi metody :( Na poznamenani dalsich bodu slouzi pridavani WP ke kesi. Tam si muzes pridat nejen finalku, ale jakykoli typ WP a muzes jich mit i vice. To je jedina spravna cesta. Rucne vytvorene (nebo upravene) WP maji priznak, aby se importem neprepisovaly. Priznak lze nastavit nebo schodit u jakehokoli bodu, ale ne u souradnice kese. Tam se vzdy ulozi to, co je na gc.com.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 14:20

A funguje pak spravne hledani v Oregonu? Tj. kdyz dam hledat kese okolo, tak to hleda podle finalni lokace?
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 14:28

To michas ale dohromady ruzne veci. To je pak veci exportu do GPS. Pokud budes pouzivat vhodny exportni script, tak ten treba bude umet nahradit vychozi souradnice finalovymi. Ale ja osobne to tak nedelam. Exportuji si vypoctene finalky jako samostatne WP (se samostatanou ikonou) a pak nejblizsi vidim jednak na mape jednak v seznamu bodu (ne kesi). Alespon vim (na prvni pohled v seznamu i na mape poznam), kterou mysterku mam vypoctenou a kterou ne. Tak, jak jsi to udelal ty, nemas sanci v GPS poznat, u ktere kesky jsou to souradnice vychozi a u ktere vypoctene. Mozna si to budes chvili pamatovat, ale co treba za mesic?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 15:26

Když použiješ tento exportní skript http://geoget.ararat...kript:gpxgarmin, tak se ti výchozí souřadnice vyluštěných mysterek a multin přesunou na finální WP a do listingu se ti přidá upozornění na tuto skutečnost. Navíc na mapě bude mít takováto keška jinou ikonku (zavřená truhla) než nevyluštěná mysterka (otazník). Na výchozí souřadnice se ti udělá nový WP. Používám také Oregon a tohle funguje naprosto bezvadně.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama