Přejít na obsah


Fotka

Gsak - filtrovani polygon


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2012 - 20:11

Nějak se mi zblaznilo filtrovani kešek podle zadani nějakeho okruhu souřadnicemi + polygon.

1. Spustim si nastaveni filtru, nikde nic neměnim a jdu na založku "Arc/Poly" kde vyberu "GSAK polygon/arc drawing tool"
2. Spusti se mi prohližeč kde si naklikam v mapě par bodu - viz obrazek
3. seznam souřadek překopiruji do Gsaku
4. zapnu položku "Polygon"
5. zvolim "GO" a GSAK vyfiltruje naprostou blbost

Vyfiltruje něco co ničemu neodpovida - viz obr mapy se zobrazenyma keškama co vyfiltroval.

Prosim o radu kde dělam chybu: GSAK 8.0.0.133

díky

vybrana oblast


nastaveni


mapa kesek
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#2 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2012 - 21:59

Mě to funguje normálně. GSAK 8.0.1.42
  • 0

#3 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2012 - 23:18

My ovsem nevidime, jaky kese jsi mel predtim v databazi a jestli jsi treba nemel zaskrtnuty (User Flags) nejaky dalsi kese, ktery se Ti pak vyexportily s tim. Ja nedavno polygon delal pro GPX export do telefonni aplikace a prislo mi vsechno v poradku, verze GSAKu stejna.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#4 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 03 January 2012 - 10:55

No právě že nic jineho neni zaškrknuto - je to čistá databaze, v které je pouze u některych kešek found-it a u par je update coordinates. Všechny user flag, poznamky, user notes podobne jsem smazal - aby nic nemohlo ovlivnit filtrovani. Zajimave je že, když vytvořim znova nějakou oblast tak se tam vyfiltruji uplně jine kešky.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#5 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 03 January 2012 - 12:11

No to je fakt divný, já jsem něco podobnýho řešil v počátcích s prací v GSAK, ale pak se ukázalo, že stačilo jen instalovat patch (update) pro GSAK a bylo po problému.
  • 0

#6 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 03 January 2012 - 14:55

Tak problem vyřešen. Po několika testech s kopirovanim databaze a s novyma databazemi odhalen problem. Nějaký skříte v mé databazi. V nove databazi tento problem nebyl. V té mé databazi jsem zvolil Repair databaze, 2min to chroustalo, nic to nenapsalo a už to funguje tak jak má.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka