Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
465 odpovědí na toto téma

#341 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 19:40

Myslím, že nebylo tolik bodů v profilu vpravo v Account Options, např. Tell A Friend About Geocaching.
  • 0

#342 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 8:22

To mě to teď bude nutit po každým přihlášení, abych si koupil PM? Doufám, že to zase rychle zrušej...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#343 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 8:24

Mě se to ukázalo jen jednou a od té doby už ne.
  • 0

#344 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 8:27

ilca12 napsal/a:
Myslím, že nebylo tolik bodů v profilu vpravo v Account Options, např. Tell A Friend About Geocaching.

zrovna tohle tam bylo :)
  • 0

#345 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 8:30

Já narazil dneska prvně na vyskakovací bublinu u challenges. Při najetí myši nad hodnotu se zobrazí podrobností...
  • 0

#346 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 8:36

Link na nový formulář pro odeslání nové keše http://www.geocachin...aintenance.aspx
Je myslím docela fajn, že to vypíše vlastní již existující keše s nějakým problémem, který by měl owner řešit... To se mi zdá užitečné.
  • 0

#347 Voyager Reviewer

Voyager Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 8:52

Cely ten novy wizard je obrovsky krok kupredu. Je to zatim prvni verze, ale uz i ted velmi uzitecne vylepseni a to se uz pracuje na dalsich vychytavkach. U GS maji noveho sefa vyvoje a zda se, ze to konecne pujde tim spravnym smerem. Tak se snad mame na co tesit.

Jinak spravny odkaz je http://www.geocachin...reatecache.aspx

Jen prosim az to budete zkouset, tak pokud nechcete opravdu zakladat novy listing, tak nepotvrzujte posledni krok, at se v systemu nevytvori mraky novych prazdnych listingu :-)
  • 0

Voyager Reviewer - reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)


#348 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 9:01

Tak jestli to takhle pujde dal, tak to uz nam snad i svita na lepúsi casy. Ze to ale trvalo :D
  • 0

#349 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 9:06

V tom novém formuláři mne trochu zarazilo, že jako mikro je prezentována taková ta skoro nano kapsle :( Tahle si za chvíli bude každý myslet, že filmovka je small :)
  • 0

#350 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 9:13

Sobíkovo příspěvek mi něco připomněl (sorry za OT): udržujem společně Kapra. Jde nějak vyfiltrovat, aby mi chodilo oznámení/querry i o cizích keše jen v případě Needs Maintenance/not found?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#351 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 9:50

sobikovi napsal/a:
Link na nový formulář pro odeslání nové keše http://www.geocachin...aintenance.aspx
Je myslím docela fajn, že to vypíše vlastní již existující keše s nějakým problémem, který by měl owner řešit... To se mi zdá užitečné.

to už tam bylo po minulém update
  • 0

#352 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 9:58

Citecka: Buď přes notifikace, hlídat logy NM a DNF v určitém okruhu od centroidu, nebo přes filtry v mailu. Sobikovi: Ta vyskakovací bublina tam je už minimálně měsíc. Voyager: Ona je to popravdě už druhá verze ;). Jen mi nepříjde dobrý, že to narozdíl od ostatních jazyků není přeložené do češtiny, a ač jsem se k tomu několikrát nabízel, pokaždé odmítli. Že prý pro ČR není nikdo další potřeba. No, tady to teď máme...
  • 0

#353 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 11:12

Tak jsem si zkusil nový editor. Je pěkný, ale nelíbí se mi několik věcí. -Nemám rád formuláře, kde musím něco vyplnit a pak jít dál. Většinou na poslední stránce bývá výzva k zaplacení nebo sdělení osobních údajů. Tady ne. - hint je implicitně nezaškrtlý. To bude vznikat začátečnických krabic bez hintu. - Konečně je jakýsi editor na vkládání obrázků, ale pořád se jejich URL musí zjišťovat pokoutně, pokud použiju obrázek z galerie listingu. To tam mělo být k nakliknutí, zrovna tak i tlačítko na vložení obrázku do galerie. - velikost Regular se potichu přejmenovala na Medium, to se ve zkratkách bude plést s Micro. - a na konci není tlačítko na zrušení. Kdo klikne na Save, založí listing.
  • 0

#354 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 11:25

mpik .. tak toho hintu bych se nebal, pač tu máme ještě zodpovědné schvalovatele .. a co se obrázků týká .. já třeba všechno linkuju z dropboxu .. myslím že jsem ani jinak nikdy obrázky neřešil .. musím se jít podívat o čem je vlastně řeč :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#355 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 12:12

Teda, ten editor... nepopírám že by se snad v budoucnu mohly posouvat věci k lepšímu, ale toto mi přijde naprosto zbytečné. je to dělané jak pro blby kteří musí mít všechno přesně krok po kroce. Dřív to ason eliminovalo ty "jisté kačery" kteří zakládají kešky, jež patří tak do geodepresivního vlákna. Prostě mi to připadá uplně zbytečné, snad jediné + je, že je tam jasněji popsaná velikost keše, protože mám dojem že to, co bylo, když jsem začínal smallka, je dneska v pohodě regular, a to kolik smallek je micro a naopak... Název "medium" odmítám používat, pro mě existuje stále "regular".
  • 0

#356 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 16:56

Nevíte, co nás čeká teď?

Geocaching.com will be going offline temporarily for a site update on Tuesday, May 8, 2012 at approximately 10am PST


  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#357 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 17:33

montezuma2 napsal/a:
Nevíte, co nás čeká teď?

Geocaching.com will be going offline temporarily for a site update on Tuesday, May 8, 2012 at approximately 10am PST


Bych řekl, že http://forums.ground...howtopic=294761 tzn. jen lepení nějakých děr.
  • 0
Užívej života...

#358 JimmyFL

JimmyFL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 20:20

Mozna lepeni der, ale podle meho telefonu prestalo fungovat c:geo (nenahraje informace o kesi)
  • 0
Brzdy ani vykonem nenahradis....

#359 JimmyFL

JimmyFL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 20:20

Mozna lepeni der, ale podle meho telefonu prestalo fungovat c:geo (nenahraje informace o kesi)
  • 0
Brzdy ani vykonem nenahradis....

#360 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 20:31

To si neumite najit seznam zmen? http://forums.ground...howtopic=295312
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama