Přejít na obsah


Fotka

Zlobivý GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 10:14

Zdravím kolegyně a kolegy kačery. Prolezl jsem fóra, snažil jsem se zapojit ten špunt co mám na krku (aby mi do něj nepršelo) ale nikde jsem nenalezl odpověď na otázku: Proč mi GeoGet odebírá nálezy? Při stahování nalezených keší sosá správný počet...ale importuje jich vždy méně. Někdy o jednu, jindy o dvě nebo tři. Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevíte co s tím? Zkoušel jsem jej i celý přeinstalovat včetně pluginů... a stále si ze mě dělá dobrý den. Předem děkuji za každý příspěvěk. Scarabeus
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 10:23

No nevim proc o dve co o tri, ale proc ti to nacte o Jednu min to vim Jako BM mas odlovenou i jednu (mozna sem spatne koukal a je jich vic) PMO kes. Tu ti Gegoget jako BM proste nenacte - on se tvari ze stahuje, ale vzhledem k tomu, ze se ti jako BM nezobrazi korektini stranka tak ji nenaimportuje. Je potreba si kes dotvorit rucne. No a proc ty 2 nebo 3 to fakt nevim. Chtelo bvy to zjistit, ktere kese to jsou - nemas jich zas tolik
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 10:29

Dobesch: na něco podobného jsem myslel ale doufal jsem, že tím to nebude. Stejně mám v plánu si příští týden obnovit PM (po výplatě) tak uvidíme jestli se to tím vyřeší... každopádně díky za radu.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 10:38

a není jich náhodou těch nalezených tak kolem 40? Třeba 42 nebo 43?
  • 0

#5 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 10:40

Já mám taky odlovenou PM keš a taky se mi nezapočítala tak jsem ji založil virtuelně v geogetu s GS kodem a pak už ji to vzalo
  • 0

#6 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 11:14

dr.vota napsal/a:
a není jich náhodou těch nalezených tak kolem 40? Třeba 42 nebo 43?


Kdepak. Celych 216 kousku...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#7 hrabalr

hrabalr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 11:23

No, já jsem si něčeho podbého taky všiml, ale vyřešil jsem to změnou filtru a to z výchozího na all.
  • 0

#8 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 11:38

hrabalr napsal/a:
No, já jsem si něčeho podbého taky všiml, ale vyřešil jsem to změnou filtru a to z výchozího na all.


Přesně to jsem chtěla poradit... Nějak nevím, čím to je.. ale all zobrazí vždycky všechno.. :)
teda krom těch PM, které GG nenačte..
  • 0

#9 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 11:45

Až přijdu domů z pracovního procesu tak to zkusím. Uvidíme, řekl bych že by to taky mohlo pomoci...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#10 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 12:46

Scarabeus ma tolik archivovanejch ze by nebyl problem s vychozim filtrem v 1-3 ale tak cca ve 40% --- jinak na nalezeny ja nedavam All ale Found
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#11 hrabalr

hrabalr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 13:41

To je samozřejmě pravda. Já mám v databázi zatím jen nalezené kešky, proto jsem to dál neřešil :)
  • 0

#12 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 21:37

Tak problém stále trvá. Jsem PM, když vygeneruji PQ tak je tam jen 225 bodů a ve statistikách na gc.com jsem našel zajímavou poznámku: "You've found 226 caches (225 distinct) since your first cache find on 08/07/2008." ... takže ve statistikách mám stále o jednu keš míň... a kontrolovat to zpětně, která konkrétně chybí mi přijde jako ukrutná vražda... má někdo nějaký nápad co s tím?

Edit: problém vyřešen.:)... zkusil jsem to znovu ještě jednou přegenerovat a ono se povedlo... inu, jsou věci mezi nebem a hlavní sběrnicí...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 7:59

Podle me ten text znamena, ze mas zalogovano 226 Found it na 225 kesich. Tedy u jedne kese mas dvakrat zalogovano, zes ji nasel. Neni problem takovou kesku najit. Nektere pluginy pro GG, jtere umeji pracovat s SQL dotazem, ti to vypisou - namatkou treba Geojarry, Combine, SmartFilter. Prvni jmenovany uz to ma predpripravene, staci jen kliknout (3x).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 11:17

Ahoj tento problém také čas od času řeším , vyřešíš to tak že si necháš vygenerovat PQ pouze s tvými nálezy (na geocaching.com je tam přímo jeden typ pq který lze obnovit tuším jednou za 3 dny) ten pak natáhneš do geogetu a pak se nálezy v geogetu a na geocaching.com ve statistikách srovnají
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#15 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 13:10

spadi: přesně to jsem udělal. Jenže na první vygenerování statistik to bylo špatně. Zkusil jsem to napodruhé a povedlo se... zkusím si ještě zjistit ten duplicitní log ale dost o tom pochybuji...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 13:52

scarabeus: duplicitni log najdes s pomoci GeoJarry velmi snadno, je tam pro to primo funkce.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 13:53

scarabeus napsal/a:
spadi: přesně to jsem udělal. Jenže na první vygenerování statistik to bylo špatně. Zkusil jsem to napodruhé a povedlo se... zkusím si ještě zjistit ten duplicitní log ale dost o tom pochybuji...

máš v tom nějaký binec

s.c.a.r.a.b.e.u.s. has found 227 caches (225 distinct)

prostě tam máš duplicitní logy a ne že ne, tak si je nejdřív ukliď
  • 0

#18 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 13:57

dr.vota: tohle vzniklo schválně (původně tam bylo 226 caches (225 distinct), chtěl jsem si něco ověřit. A výsledkem je, že asi někde opravdu bude duplicitní log...zkusím si ho najít přes GeoGet a uvidím. Jen je mi tedy divné, že bych logoval jednu keš dvakrát :/
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#19 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 14:21

Takže nikoli zlobivý GeoGet ale zapomětlivý Scarabeus. Tímto bych si rád nasypal popel na hlavu, opravdu tam byl duplicitní log. Děkuji všem zúčastněným za pomoc a jdu si vyzvednout pilulky na HoSiP...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama