Přejít na obsah


Fotka

Operace Bruneval 13.1.2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:17

I když se Styx pravděpodobně nejde,tak mi se bohužel nepřipojíme :(
  • 0

#22 EuropeMAN

EuropeMAN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 8:53

Ja bych se pridal k lusticimu komndu, kdyz to se Styxem vypada blede. Po tomhle Wherigu jsem uz pokukoval.
  • 0

#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 9:09

Jen se přidej, potřebujeme nějaký klamný cíl a taky někoho do minového pole :-)
  • 0

#24 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 9:37

Po zkusenostech z odlovu Vam muhu jen doporucit vemte si nekoho s Androidem. Zaprve ma vetsi vymozenosti nez Oregony a za druhe nam si pri odlovu zrovna Oregony delali co chteli a co sme nechteli my a byl jen zazrak, ze se to i na nich podarilo dohrat.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#25 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 9:56

JJ já to furt říkám, kam se na telefon hrabe dneska navigace :D. Beru 2ks androidích zařízení :). Nicméně zapomněl jsem doma šroubovák, tak doufám že aspoň jeden se ve skupině najde

BTW budu vyjíždět v 17 z práce, takže počítám, že v 17:30 bych moh být na místě a chystám se polovit v okolí, tak kdyby se chtěl někdo přidat...

Dobesch napsal/a:
Po zkusenostech z odlovu Vam muhu jen doporucit vemte si nekoho s Androidem. Zaprve ma vetsi vymozenosti nez Oregony a za druhe nam si pri odlovu zrovna Oregony delali co chteli a co sme nechteli my a byl jen zazrak, ze se to i na nich podarilo dohrat.


  • 0

#26 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 10:03

Šroubovák už je v batohu.
  • 0

#27 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 10:21

Co sroubovak...hlavne si nezapomente mapy ;)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#28 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 10:35

Mapa taky v batohu :-)
  • 0

#29 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 10:49

My bereme taky dva Androidy.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#30 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 10:49

Paráda, teď mi jde pár výtisků na barevnej tisk :)

Smrk napsal/a:
Mapa taky v batohu :-)


  • 0

#31 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 10:51

Nebyl androidem i poručík Dat ze StarTreku? :D S tím nám to půjde jako po másle :D
  • 0

#32 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 11:55

Tak a este nejakej ten Hologram -- treba Rimmer by se urcite hodil jako velici dustojnik. Jen to finale pak nezarucuji
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#33 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 13:37

To potáhneš kufr s akušroubovákem?? :D:D:D
  • 0

#34 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 13:41

výborně, to se mi líbí - vercajk na úrovni :)

wabicek napsal/a:
tak podle vseho take dorazim, a se mnou i snorchl a fisero. a misto sroubovaku mam rovnou akuvrtacku asi s dvaceti nastavci :D


  • 0

#35 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 13:48

Smrk napsal/a:
To potáhneš kufr s akušroubovákem?? :D:D:D

No co by, chce posilovat, ne? :D:D:D Nebo čeká, že mu to poneseš.;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 14:00

Jo, a do druhé ruky druhý šroubovák, abych vyvažoval...
  • 0

#37 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 14:02

V pondělí jsem si kvůli téhle keši objednal pořádnou čelovku, mám jen takovou bludičku na čočkové baterie... A pořád nic... Tak jsem je kontaktoval a že prý udělali chybu a neměli ji na skladě. Ale už je a jestli ji chci ještě dneska, musím pro ni do Dolních Počernic. Takže ještě rychle poletím pro čelovku :-) To je akce jako hrom.
  • 0

#38 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 20:56

Bohuzel mi to o par minut nevyslo, dorazil jsem k privozu chvilku pred pul 7 a privoz nikde, tak si rikam, jak jsem to pekne stihl a on prijel az ten v celou. Mezi tim jsem smutne sledoval svetla dvou otacejicich se aut. Takze se timto omlouvam, ze jsem nebyl na smluvenem miste. Zkusil jsem vas najit jeste po prijezdu autobusu ve ctvrt, ale sance byli male tak jsem to v pul 8 zabalil a jel domu :(
  • 0

#39 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 22:07

HANSMATT napsal/a:
Bohuzel mi to o par minut nevyslo, dorazil jsem k privozu chvilku pred pul 7 a privoz nikde, tak si rikam, jak jsem to pekne stihl a on prijel az ten v celou. Mezi tim jsem smutne sledoval svetla dvou otacejicich se aut. Takze se timto omlouvam, ze jsem nebyl na smluvenem miste. Zkusil jsem vas najit jeste po prijezdu autobusu ve ctvrt, ale sance byli male tak jsem to v pul 8 zabalil a jel domu :(


Měl sis u jízdního řádu přívozu přečíst telefon a na ten zavolat, prijel by hned :-) Teď v zimě už večer nikdo nejezdí a zvonění kruhu není stejně slyšet, navíc před měsícem praskl tak jen chrastí. (tos samo nemohl tušit, to znají domácí) :-(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#40 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 22:11

Zegga napsal/a:

HANSMATT napsal/a:
Bohuzel mi to o par minut nevyslo, dorazil jsem k privozu chvilku pred pul 7 a privoz nikde, tak si rikam, jak jsem to pekne stihl a on prijel az ten v celou. Mezi tim jsem smutne sledoval svetla dvou otacejicich se aut. Takze se timto omlouvam, ze jsem nebyl na smluvenem miste. Zkusil jsem vas najit jeste po prijezdu autobusu ve ctvrt, ale sance byli male tak jsem to v pul 8 zabalil a jel domu :(


Měl sis u jízdního řádu přívozu přečíst telefon a na ten zavolat, prijel by hned :-) Teď v zimě už večer nikdo nejezdí a zvonění kruhu není stejně slyšet, navíc před měsícem praskl tak jen chrastí. (tos samo nemohl tušit, to znají domácí) :-(


aha toho telefonu jsem si nevsiml :( - navic ja stale cekal ze prijede bylo mi divny ze ma takovy zpoždění. Az ve trictvrte mi doslo, ze neco nehraje...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama