Přejít na obsah


Fotka

GCKQ6D - Pekárna 2 dočasně (a potom trvale) nedostupná


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 13:05


Dnes jsem dostal informaci, že si někdo z Pekárny 2 odnesl jako suvenýr ammo box a nahradil ho nějakou pikslou od buráků. Kromě toho údajně z cache zmizel Lachtan's Cat Geocoin.

Dnes provedu průzkum přímo na místě, pokusím se zjistit, kdo to udělal a cache fyzicky odstraním. Důvodem je, že se během roku rozšířil zákaz vstupu do místa, kde je cache uložena - a to včetně dřevěných zábran. (Při uložení platilo pouze omezení vstupu mimo cesty - cache ležela cca 6 metrů od cesty, tedy snad v tolerovaném pásmu pro čurání a kakání.)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 13:18

Dnes jsem dostal informaci, že si někdo z Pekárny 2 odnesl jako suvenýr ammo box a nahradil ho nějakou pikslou od buráků.

Super:-(, zrovna se rozmejšlím, zda dát nějakou cache do ammoboxu (mám možnost sem tam nějaký sehnat), ale tak nějak jsem se bál právě tohoto. Že ho prostě někdo ukradne, protože se mu bude líbit... hmm... možná by chtělo v pokynech pro (náhodné) nálezce uvést, že řezátko, tužka, pravidla, logbook a PIXLA .... NEJSOU součástí trade..... Tohle je fakt vrchol. Cítím s tebou.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 15:19

Uprimnou soustrast za cache na tuto cache jsem se chystal hodne dlouho hodne me zajimalo okoli, nevedel jsem ze neco jako pekarna je... No nic tak aspon ze nam zustava Pekarna 1. No je to pakarna. Skoda ji...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 19:25

Dnes jsem dostal informaci, že si někdo z Pekárny 2 odnesl jako suvenýr ammo box a nahradil ho nějakou pikslou od buráků. Kromě toho údajně z cache zmizel Lachtan's Cat Geocoin.

zkurvený hajzl, co dodat...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 23:57

Dodat se neda vubec nic. Minuta ticha za peknou kes. Jen si nesmime nechat zkazit naladu a chut pokracovat.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2006 - 13:23


Rozhodl jsem se cache nearchivovat, ale přesunout na nové místo (vhodnější zejména kvůli okolní přírodě). Upozorňuji, že současné souřadnice uvedené u cache v mapě na gc.cz neplatí - platí pouze to, co je na gc.com.
V tuto chvíli ještě cache obnovena není, obnovím ji cca do dvou týdnů.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama