Přejít na obsah


Fotka

Bydlení v České Lípě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 bq

bq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 21:35

Ahoj, vypadá to, že se budu za prací stěhovat z východních Čech do České Lípy. Začínám si hledat podnájem, inzerátů jsem na netu našla poměrně dost, ale protože město neznám, uvítala bych tipy místních kačerů na jaké lokality se zaměřit a kterým se třeba naopak vyhnout:-) Představovala bych si především klidné bydlení. Pracovat budu v městské části Střelnice, nicméně nemám problém docházet i z větší vzdálenosti. Nebo kdyby někdo přímo věděl o nějaké nabídce 1kk či 1+1, byla bych moc ráda za každý nápad. Moc díky za případné ohlasy & těším se na kešování v Libereckém kraji;-)
  • 0

#2 bob..bob

bob..bob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 21:56

Ahoj. Vyhnul bych se sídlišti Sever a doporučuji Slovanku. A vítej v Lípě :-)) bob..bob
  • 0

#3 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 23:39

Taky mam nabidku prace v CL, ale z Liberce muzu dojizdet. Ale zas bydlet v miste, tak bych mohl vycistit okoli :)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#4 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 5:24

trotakcz napsal/a:
Taky mam nabidku prace v CL, ale z Liberce muzu dojizdet. Ale zas bydlet v miste, tak bych mohl vycistit okoli :)

tak hlavně naplánuj godzilu a řekni mi.:D
  • 0

#5 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 8:08

Ahoj, mam na prodej 1+1 v OV za velmi slusnou cenu. Musela bys ale 25min. do prace dojizdet. Pokud chces vedet vice, kontaktuj mne pres profil.B)
  • 0

#6 bq

bq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 13:37

bob..bob - Moc díky! Lokalita Slovanka vypadá dobře, jinak ještě mezi nabídkami často narážím na byty na sídlišti Špičák - nějaké doporučení?

trotakcz - Čištění okolí po práci, druhá šichta;-)

rasg - Díky za nabídku, ale z časových důvodů určitě dávám přednost bydlení přímo v ČL a zatím spíš pronájem:-)
  • 0

#7 baron_cz

baron_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2012 - 17:35

Špičák je největší sídliště tady v Lípě. Problémy hlavně s parkováním. Pokud byt na Špičáku tak jedině ve spodní části nad nemocnicí a nejlépe ještě na okraji směrem z města. Jinak jak psal již někdo výše - v pohodě je Slovanka a také Holý vrch. Určitě se vyhnout Severu, pak Dubice / Dubická ul. a opatrnej bych také v případě Kopečku.
  • 0

#8 bq

bq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 18:57

baron_cz - Moc děkuji za detailní rozbor, mám tedy něco předvybraného a v týdnu pojedu na prohlídku:-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama