Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Doporučení nočních keší v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 17:19

Zdravím, nemáte někdo doporučení nějakých opravdu dobrých nočních keší v Praze a blízkém okolí? Prošel jsem Noční můru a docela mě to nadchlo, tak jsem si říkal, že dokud je brzo tma, tak se toho musí využít. V plánu mám nějaké od Hraběnky pod Suchdolem, ale rád bych doporučení nějakých dalších.
  • 0

#2 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 18:01

Já bych z vlastní zkušenosti rozhodně doporučil GC17BVX Prazska strasidla - Mala Strana, Hradcany. Moc se mi líbila a vůbec mi nevadilo, že jsem při tom stihl fest promrznout. ;)
  • 0

#3 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 18:04

Nám se llíbila keš Cat´s eyes (GCH2XZ) na Roztylech ;)
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#4 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 18:09

Chlapina: myslím, že v jiných vláknech pár tipů najdeš. Už se to tu řešilo víckrát... Jinak za sebe můžu doporučit např: Horor cache, Buď připraven,noční dobrodružství, Smrtihlav, všechny Hraběnky, Temná Amazonie, Za Šárkou z baterkou, Noc zúčtování atd... Ale klidně si můžeš dát nějaké multiny v noci. Např: Ztracené moře, Cesta na jih, Po modré od modré atd. Nebo kanálovky... Myslím, že dost tipů mám v oblíbených, nebo na vitablondak.cz. Snad všechny jsem šel v noci, takže to máš ověřeno:-)))) A máš to tam s prokliknutím rovnou na keš, takže sem nebudu opisovat čísla:-))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama