Přejít na obsah


Fotka

Podvodní event II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
95 odpovědí na toto téma

#61 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 15:03

Jéé, a už tam je i keš! No tak to tam musím :-)
  • 0

#62 Emrys1

Emrys1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 15:08

BlackReider napsal/a:
Drobne dotazy:

Kde byl ten puvodni? - zjisteno
Co vybaveni?
Co zkusenosti?

Nejsem potapec, nikdy jsem se nepotapel, vystroj nemam.. velice rad bych si to vyzkousel za doprovodu a naucil se novemu :)

Ucast dle vzdalenosti, ale rozhodne zajem je!!

Ten původní byl 1. potápěčský event na Bořené Hoře v červnu 2011. Skvěle zorganizovaná akce pro potápěče i ty s chutí to vyzkoušet B)
Vše podstatné se dá zjistit v jeho listingu a logách účastníků.
  • 0

#63 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 15:39

Dalsi vyzva pro potapece na eventu.
http://www.geocachin...aspx?wp=GC3NVXD
A pro mistni i moznost FTF.
  • 0

#64 ReeR

ReeR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 17:01

Super, tak už je i termín .) strašně ráda bych to vyzkoušela, tak doufám, že letos se stihnu přihlásit.
  • 0

#65 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2012 - 4:58

Honha 6673 napsal/a:

BlackReider napsal/a:
Drobne dotazy:
..


Sraz bude v sobotu 8.9.2012 na souradnicich N49 23.501, E012 57.873 rano, cas se jeste upresni.
Vybaveni bude na miste k zapujceni.
Kazdeho nepotapece se ujme zkuseny instruktor a dostane zakladni instrukce jak se pod vodou spravne chovat a zachazet s vystroji.


Vzhledem k datum (sobota) je to uuuplne laakaveee!! ale je to od nas 200km tam a 200km zpet

Pokusim se naplnit auto!

Topik mam ve sledovani a budu cekat na dalsi blizsi info, popripade listing..

Jeste prosim o vypsani, za kolik se co da pujcit. Uz jen vzhledem k ceste to bude pro nas vzdalenejsi dost.

Vim ze po zverejneni byvaji tyto eventy dosti rychle plne. Bude pouzit stop stav? Pokud ano, budeme tam mit nejake rezerve, kdyz jedem z takove dalky ?

Dekuji :)
  • 0

#66 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2012 - 8:35

Taky bych se docela rád stavil, zkusím přemluvit šťágra s marcuškou :-) je to sice hodně daleko, ale myslím že ten event za cestu stojí :-) Mimochodem píšu z Chorvatska, kde si užívám bezvadnou potápěčskou dovolenou na Brači :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#67 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2012 - 13:38

Pro BlackReider Event za to urcite stoji, to prijedte. :) Hele za pujceni veci a za doprovod instruktora to bylo minule nejak cca 100,-. Neco se plati za vstup na zakladnu (na minulem miste to bylo 100,- za ty, kdo pujdou do vody a 40,- za nepotapky.). Tady na Lomecku treba funguje to, ze v cene ponoru byva dekompresni polevka :) Snad to bude zachovano :) Dnes to budem resit s majitelem, tak ceny pak stanovime. Je to jina lokalita, tak uvidime na cem se dohodnem se vstupnym a kolik se vejde aut a tak.. Jinak jsou rezervy a urcite prijedte. Samozrejme s nahlasenim :) Do vody vas vzdycky nejak dostanem :))
  • 0

#68 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2012 - 14:39

Tak natesena jsem byla a budu muset byt jinde. Ze zrovna na tenhle den musi vyjit dve akce... No nic, hodne stesti a budu doufat, ze to klapne pristi rok.
  • 0

#69 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 15:35

S eventem pocitam, snad vse vyjse, jak ma.. uz nyni se ke me hlasi dalsi 2 kaceri.. dejte vedet, jak jste se domluvili.. pozorne sleduju kazdy prispevek zde ;)
  • 0

#70 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 11:25

jo FTF jsi sis uz urval pro sebe [:(], my to chteli nechat na sobotu. No nic.
Na event dorazim, uz se tesim, loni jsem byl.

Honha 6673 napsal/a:
Dalsi vyzva pro potapece na eventu.
http://www.geocachin...aspx?wp=GC3NVXD
A pro mistni i moznost FTF.


  • 0

#71 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 18:46

nunca007 napsal/a:
jo FTF jsi sis uz urval pro sebe [:(], my to chteli nechat na sobotu. No nic.
Na event dorazim, uz se tesim, loni jsem byl.


Jsme cekali dva dny s FTF na Lomecku :)) uz se to nedalo vydrzet :) A doraz, budeme se tesit ! :) Zatim se jeste domlouvaj nejake drobnosti, ale uz nejak co nevidet bude listing. :)
  • 0

#72 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 20:33

Jé, to se těším, že bude druhý potápění. Loni se mi těsně předtím zbláznil mozek, tak jsem to nechtěla riskovat. Snad se letos stihnu včas přihlásit. Letos jsem si jen tak trošku zašnorchlovala v Chorvatsku, ale pořádný potápění neznám :)
  • 0

#73 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 20:49

Tak zatim predbezne ceny k eventu ( stale se jedna s majitelem lomu o lepsich cenach) : Auto zdarma, Stan 100,- osoba ve stanu 100,- potapec 150,- (v cene polevka po ponoru), vstupne nepotapec dospely 80,- , dite do 15ti let 50,- v cene je vstup do potapecske pozorovatelny u deti i dospelych # cena nepotapec na vyzkouseni potapeni jako na odlov cca 100,- toto vse jsou ceny pro provozovatele Lomecku. cena pro nepotapece co pujde pod vodu v doprovodu instruktora 150 az 250,- kc podle poctu prihlasenych (v cene je instruktor, vzduch, neopren, a vse co je potreba k ponoru). Na zakladne je moznost obcersveni jidlo, piti ceny jsou lidove.
  • 0

#74 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 5:44

Honha 6673 napsal/a:
Tak zatim predbezne ceny k eventu ( stale se jedna s majitelem lomu o lepsich cenach) :
Auto zdarma, Stan 100,- osoba ve stanu 100,-
potapec 150,- (v cene polevka po ponoru), vstupne nepotapec dospely 80,- , dite do 15ti let 50,- v cene je vstup do potapecske pozorovatelny u deti i dospelych # cena nepotapec na vyzkouseni potapeni jako na odlov cca 100,-
toto vse jsou ceny pro provozovatele Lomecku.

cena pro nepotapece co pujde pod vodu v doprovodu instruktora 150 az 250,- kc podle poctu prihlasenych (v cene je instruktor, vzduch, neopren, a vse co je potreba k ponoru).

Na zakladne je moznost obcersveni jidlo, piti ceny jsou lidove.


Nezlob se ale moc tomu prehledu nerozumim :(

Predpoklad akce je od rana v sobotu 8.9. (pokud si dobre pamatuju)
Prijedem na event avsak neni tak uplne jiste, ze tam prespime po akci. Nejspis pojedem spat dom..
Nikdy jsem se nepotapel, takze pro me plati cena 150-250 dle poctu prihlasenych ? nebo i 150 jako vstup?

Muzes mi prosim uvest rozpis pro muj pripad? .. obcas mam slabe chvilky na porozumeni :)

Dekuji
  • 0

#75 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 7:32

Ahoj, jestli jsem to správně pochopil, tak potápěč s vlastním materiálem zaplatí vstupné do areálu a vody 150,-. Nepotápka, co chce odlovit zaplatí cca 100,- za vstup a 150 - 250,- za půjčení matroše a instruktora. Teda 250 -350,- dohromady.
  • 0
Nudíte se? Pojďte hledat.

#76 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 14:30

kalcium napsal/a:
Ahoj, jestli jsem to správně pochopil, tak potápěč s vlastním materiálem zaplatí vstupné do areálu a vody 150,-.
Nepotápka, co chce odlovit zaplatí cca 100,- za vstup a 150 - 250,- za půjčení matroše a instruktora. Teda 250 -350,- dohromady.


Ahojky, v podstatě ano.. :)
Potapec s vlastnimi vecmi a kvalifikaci zaplati 150 a ma v tom i polevku po ponoru zdarma.
Nepotapec zaplati vstup na vyzkouseni potapeni jako na odlov cca 100,- (to je pro majitele Lomecku) a pro naseho instruktora podle poctu lidi 150,- - 250,- (doufejme, ze vas prijde hodne a budete platit co nejmin) :)
Nepotapec, co si to nechce vyzkouset a odlovit, zaplati jen vstup 80,- provozovateli. Ditko do 15ti let 50,-. Je v tom vstup do pozorovatelny pod vodou.
  • 0

#77 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 14:36

BlackReider napsal/a:

Nezlob se ale moc tomu prehledu nerozumim :(

Predpoklad akce je od rana v sobotu 8.9. (pokud si dobre pamatuju)
Prijedem na event avsak neni tak uplne jiste, ze tam prespime po akci. Nejspis pojedem spat dom..
Nikdy jsem se nepotapel, takze pro me plati cena 150-250 dle poctu prihlasenych ? nebo i 150 jako vstup?

Muzes mi prosim uvest rozpis pro muj pripad? .. obcas mam slabe chvilky na porozumeni :)

Dekuji


:) jak jsem ted psala pred chvili. Samozrejme je na vas, jestli tam nekdo prespi nebo neprespi. Honha posilal prehled cen, co jsme se predbezne s majitelem dohodli. Takze pokud pojedes spat domu, nikdy ses nepotapel, chces si to vyzkouset a odlovit, tak zaplatis 100,- vstupne majiteli lomecku a nam pro instruktora a na veci, vzduch apod. 150-250,- podle poctu prihlasenych.. To by bylo pro tebe vse :)
Kdybys jeste neco nechapal, samozrejme napis a radi vse vysvetlime :)
  • 0

#78 AmbrosieTeam

AmbrosieTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 15:45

Ahoj, prosim, kde se mame prihlasit na tento event? Na gc.com jsem event nenasla:( Dekuji:)
  • 0

#79 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 16:03

AmbrosieTeam napsal/a:
Ahoj, prosim, kde se mame prihlasit na tento event? Na gc.com jsem event nenasla:( Dekuji:)

Ahoj, event je odeslany ke schvaleni a kazdym dnem cekame jeho spusteni na gc.com.
Jakmile bude zverejnen, tak na gc.cz dame odkaz.
  • 0

#80 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 5:09

Daily: Dekuji za prikladne vysvetleni, po kterem to jiz chapu. Verim ze na tento velice netradicny event prijede mnoho kaceru nejen z vaseho kraje, ale i z dali, jako my ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama