Přejít na obsah


Fotka

GeoCheck


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
14 odpovědí na toto téma

#1 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 11:02

Při použití GeoChecku na keši GC37Z5T mi to vytrvale hlásí, že mnou zadané souřadnice nejsou správné. Souřadníce mám správné, odsouhlasené od autora i prakticky v terénu. At to kontroluju z počítače doma nebo v práci - pořád stejný výsledek. U ostatních keší jsem zatím tento problém neměl. Kamarád má na této keši stejný problém. Setkal jste se s tím už někdo?
  • 0

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 12:33

No vzhledem k tomu, ze tam par zelenych je, tak to asi nejak fungovat bude. Problemy byvaji desetina tecka/carka, chybejici 0 u vychodni delky ....a nebo jako ja sem lustil jednu ve yvchodnich cechah a E sem usilovne zadaval 014...nejak mi nedoslo, ze co zadavam bezne v Praze, tak za Chrudimi bude o 1 vyssi
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 12:41

A nenecháváš tam náhodou W místo E a nehledáš v oceánu?
  • 0

#4 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 13:27

Jelikož se tak trochu už znám, tak vím, že všechno co je výše uvedené musím po sobě kontrolovat nejméně 2x. Je tedy velmi pravděpodobné, že alespon jeden z mých cca 7 pokusů byl zadán správně. Ohledně té nuly u východní délky - at ji zadám, nebo ne, je to pořád špatně. Jaký je vůbec důvod ji tam psát? Ted mi taky došlo, že co jsem udělal pokusy dneska, tak všechny výsledky označeny jako špatné, ale na počítadle se nezměnilo ani jedno číslo.
  • 0

#5 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 13:33

Právě jsem si to zkusil vyluštit a napoprvé mi GeoCheck pogratuloval.
  • 0

#6 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 14:01

Jazzlinka napsal/a:
Právě jsem si to zkusil vyluštit a napoprvé mi GeoCheck pogratuloval.

Dtto
  • 0

#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 14:05

nemas treba rozdil v tisicinkach? ownerka ti muze rict, ze je to spravne - misto se nijak extra nezmeni, ale kontrola to proste nesebere... :)
  • 0

#8 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 14:52

V tomto případě se prakticky nedá splést o tisíciny. Ostatně od ownera mám správné souřadnice odsouhlasené. Na ostatních keších z této minisérie se mi tento problém nevyskytuje. Asi to tady nevyřešíme a možná, že se pravý důvod objeví tam, kde ho nečekám. Je to zkrátka zatím něco záhadného mezi nebem a zemí - přesněji možná mezi klávesnicí a židlí. :) Jenom mně zajímalo, jestli něko z vás něco takového už potkalo.
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 17:05

Jazzlinka napsal/a:
Právě jsem si to zkusil vyluštit a napoprvé mi GeoCheck pogratuloval.

taktéž.

nemáš třebas vypnuté cookies nebo nastavenou nějakou jinou ochranu ? Případně zkus jiný prohlížč.
  • 0

#10 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 21:33

Zkusil jsem a ... "Ačkoliv byla povolena tolerance ±3 metrů, Vámi zadané souřadnice jsou naprosto přesné!"
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#11 mroud.brown

mroud.brown

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 7:28

Vsimli jste si, ze pri kontrole souradnic se zobrazuje jiny GC kod. Je to kontretne GC37Y5T a nikoli GC37Z5T (zjevne problem ceska/anglicka klavesnice). Pri pouziti linku z listingu by to ovsem nemelo nicemu vadit. Me to tedy potvrdilo spravne vypoctene souradnice (na druhy pokus).
  • 0

#12 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 10:50

Aha, tak keska je definovana na GS jako GC37Z5T, ale i kdyz clovek nelusti a jde rovnou do kontroly GeoChecku, tak tam je na strance napsano:

Název kešky: Chemie a panoramata 1
GC Kód: GC37Y5T

Jen jestli kacer _myjed_ nepouziva nejaky svuj vlastni zvlastni link. Protoze kes GC37Y5T se jmenuje "Knatos 39".
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#13 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 11:04

Zdá se, mroud.brown to rozlouskl. Více odpoledne, až budu mít čas. :)
  • 0

#14 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 11:12

no to je krásný příběh, a pak ať si někdo říká, že diskuse je jen samý troll a flame. :-)
  • 0

#15 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 17:57

Děkuju všem, kteří se snažili jakýmkoliv způsobem pomoci. Zejména ubuster a mroud.brown. Nakonec celou záhadu rozlouskl mroud.brown, který mi na email napsal toto : >>Je totiz rozdil, jesti v listingu kliknes na text 'Zkontrolujte Vase resení' nebo na obrazek GeoCheck.org s temi smajliky. Oboji smeruje na kontrolu souradnic, ale kazde jinam. Ja klikam na obrazek a funguje to. Autor zjevne napred udelal preklep v GC kodu a pri novem zadani pro zmenu nezadal spravne souradnice.<< Tolik tedy k záhadě. Ownera jsem informoval, potvrdil mi, že keš před publikací musel přemistovat a samozřejmě i přepisovat geocheck a tu se to zrodilo. Vše už je opraveno a ještě jednou díky vám všem. !! Happy end !! :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka