Přejít na obsah


Fotka

Série II - plugin do statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#1 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 22:54

Kdysi jsem udělal šablonu která generovala seznamy keší podle bookmarků a vytvářela z nich přehledný výpis který se vkládal do statistik. Dneska jsem přidal Series II plugin který umí totéž jen je malinko konfigurovatelnější.

Hlavní možnosti:
- změnit pojmenování jednotlivých sérii
- přidat k nim obrázek
- možnost sloučit až tři série do jedné
- možnost vypnout ty co nechcete mít ve výpisu
- možnost konfigurovat výstup (barvy, texty, velikost a mnoho dalšího)
- možnost vypsat pro studijní účely ještě seznam všech keší pro každou sérii
- …

doufám, že se to bude aspoň trochu líbit B)

Zde
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 23:11

Hádám, že TAG o jakou serii se jedná je stále potřeba mít již u cache.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 23:13

jj je to stejné jako u předešlé varianty jen se změnil způsob a hlavně přibylo mnoho nastavení…
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#4 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 23:16

výsledek je vidět na mém profilu například B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 23:18

Už to testuji, jen jsem si chtěl ověřit jak je to s těma TAGama... ono je to docela "sranda" nechat ty nálezy otagovávat...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 23:21

netvrdím, že je to jednoduché nadruhou stranu geojarry to celkem zvládá... dělat to ručně je trošku pakárna :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 23:28

Hlavne pri tom GJ ty kese jen tagovat a nestahovat. V opacnem pripade to bude delat docela dlouho.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 0:53

Já snad nepůjdu spát. Nejdřív spoilery, teď série. A ne. Vyzkouším ráno.
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 8:50

Dík za novou verzi. Nešlo by něco udělat s tříděním? Třeba podle % nálezů dané série?
  • 0

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 8:53

Tak jsem vyzkoušel. Zdá se mi, že na rozdíl od tvrzení na začátku, si do statistik dám ten dlouhý soubor, allhtml.html. Nemám obrovské série, a naopak se mi líbí, že je vidět, co ze série třeba Malše ještě nemám. Je tam trochu chyba - když dám generovat sloupec Nalezené, generuje se jen pro nenalezené. U nalezených ne a tabulka se rozhází. Je to ale zbytečné, odlišuje se to barevně. Ještě bych měl další nápad, zobrazit jen celkovou statistiku a udělat to rozklikávací. Ale protože jsem už dávno udělal statistiku s tabmenu, tak už to tolik nevadí. A další naápad, zda by nešlo uživatelsky změnit pořadí sérií. Teď je to podle abecedy. Jen mě tak napadlo, že třeba Budějovická série (nemám, archivována v době kdy jsem začínal) a Ulicemi města by mohly být pod sebou. A než jsem dopsal tento nápad, už je to v jiném příspěvku.
  • 0

#11 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 8:56

ahoj je to jedna z možných variant jak to setřídit - podle názvů (to je teď) - podle procent - podle libovůle uživatele uvažuju, že umožním seznam přeskládat ručně - šipečky nahoru dolu a pošoupávat je to trochu složitější tak zatím není realizováno nicméně podle procent mě teda nenapadlo to se přiznávám ale je to asi jednodušeji řešitelné než to pošoupávání nahoru dolu... dám si to do TODO B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#12 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:00

mpik napsal/a:
Tak jsem vyzkoušel. Zdá se mi, že na rozdíl od tvrzení na začátku, si do statistik dám ten dlouhý soubor, allhtml.html. Nemám obrovské série, a naopak se mi líbí, že je vidět, co ze série třeba Malše ještě nemám.
Je tam trochu chyba - když dám generovat sloupec Nalezené, generuje se jen pro nenalezené. U nalezených ne a tabulka se rozhází. Je to ale zbytečné, odlišuje se to barevně.
Ještě bych měl další nápad, zobrazit jen celkovou statistiku a udělat to rozklikávací. Ale protože jsem už dávno udělal statistiku s tabmenu, tak už to tolik nevadí

kouknu na tu chybku ...
ono to vzniklo historicky lol prvně jsem tam měl ten sloupec s tím zaškrkávátkem... a pak mě napadlo to podbarvit pro přehlednost a asi jsem tam urobil chybku ... možná ten sloupec zlikviduju úplně a nechám jen to podbarvení a bude pokoj :)

to varování je tam opodstatněné importovat na groundspeak 2MB statistiku to by nás asi GC zachvilku zahlušil pro víc Bookmarků je to fakt ooobr fail (když tam máte ty co jsou v příkladu na obrázku a to sou některé vyškrtnuté a nedělají se tak to má cca 2MB ). Když se nad tím zamyslím úplně až to někdy někdo dodělá ty série některé bude i ten output soubor pěknej macek !!

rozklikávací o tom jsem uvažoval ale nevím :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#13 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:16

Ono je celkem jedno, jestli se tam zobrazí celá obr série i s neodlovenými, nebo jen odlovené. Za předpokladu, že ji mám odlovenou celou. Možná další volbou by mohlo být, negenerovat série, kde nemám nic odloveného. Nebo výběrově, u některých sérií dělat jen přehled. Je nesmysl asi generovat tabulku pro Vlečku na Orlík. Já vím, snadno se napíše do příspěvku, těžko do zdrojáku.
  • 0

#14 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:21

co nechceš můžeš vypnout - zaškrkávátko vpravo nahoře (u každé položky)
bookmarky kde nemáš nic odlovenýho se nezobrazí ani hlavička dokonce ani v tom allhtml.html (to asi není dobře tam by být měly to upravím) - v seznamu jsou

jinak tu chybku co rozhazovala to html při zapnutém sloupci Founded už jsem našel
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:28

zajímavý je ten přehled nad tím se zamyslím - místo oobr tabulky přehled by asi u některých velkých věcí a nebo u hotových nebylo na škodu.... - něco jako odloveno 100% - trvalo to od (datup nálezu první keše série) do náalezu (datum keše poslední nalezené) - graf průběhu odlovu v rocích takovej ten stoupající.... - a statistika keší (archivovaných tolik/ disablovaných tolik/ funkčních tolik a odkaz na bookmark) např :-) to mě jen tak z voleje napadlo .... volitelné místo výpisu keší B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:29

jak už je to v pluginu dá se s tím dělat mnohem a mnohem více věcí...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#17 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:33

Já nejezdím na powertraily, v původních statistikách byla pro mě nicneříkající série Významné stromy, protože ta je celostátní a neměl jsem šanci ji procházet cíleně. A ani jsem ji neměl celou importovanou, takže ani to procento neodpovídalo. Naopak jsem si ručně přidal některé malé místní série a ještě přidám. O vypnutí vím, to je věc, co tam od začátku chyběla. To co jsem psal, jestli by se nedalo - volitelně, pro nějakou sérii - negenerovat tabulku, ale jen ten řádek s výsledky. Ale není to nic, co bych potřeboval. EDIT: Vidím, že než stačím své náměty napsat, už totéž napíše autor.
  • 0

#18 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:36

ty myslíš konkrétní sérii např z obrazců a podobně ... to už bude asi drobet komplikovanější záležitost... zamyslím se nad tím co s tím (je to jakoby druhej level nad Bookmarkem) B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:47

Abych řekl pravdu, nevím, jak se ta informace o bookmarku dostala ke mě do geogetu. Já jsem žádný bookmark cíleně nestahoval, takže to v těch keších už bylo při stažení. Další jsem si dodělával ručně, když jsem je chtěl mít v sériích. Proto je dobré, že se dá některá série úplně vypnout. Když třeba náhodou najdu jednu ze série, na kterou se dál už nechystám. Ono je taky spousta sérií, které se tvoří postupně a které třeba do ukončeného stádia nikdy nedojdou. A bookmark nemají, ale třeba po nějaké době někdo ten bookmark udělá. Tím myslím třeba volnou sérii Kostely a kaple. A obrazce - mám jen Kapra a ten se mi líbil. Tam je každá krabička trochu jiná, každá má vlastní listing, tam to má smysl jako série. Další neznám, ale tabulka Vlečka #1 až Vlečka #89 asi moc neříká.
  • 0

#20 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 9:59

jasný rozumím... pro mě stěžejní funkce je vypinatelnost toho co chci spojení až tří věcí do jednoho amožnost plné konfigurace výstupu co bude dál se uvidí B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama