Přejít na obsah


Fotka

Hodnocení GCVote a GC.CZ přes GEOGET - skript


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#1 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 15:55

Používám Geoget a potřeboval bych vytvořit plugin, který by obstaral hodnocení na GCVote a GC.CZ zároveň. Hodnocení na GC.CZ přes Geoget je jednoduché a přitom výborné .Hodilo by se mi něco podobného, ale pro GCVote a GC.CZ zároveň. Popř. kdyby se ten skript podíval do tagu, jak jsem hodnotil a dodatečně to nahrál na GCVote. Našel by se někdo, kdo by to napsal? Předem díky
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 16:00

Ja to mam rozdelane, ale nedodelane. To proto, ze API od GC.vote je neskutecne pitome, zvlast kdyz to clovek porovna s komfortem API na gc.cz. A tak jsem zatim delal jine veci... Kazdopadne, az to dodelam, bude to standardni soucasti Geogetu. Myslenka je presne takova, jak jsi naznacil - hodnotis jednou, a pak se sam rozhodni, kam vsude to hodnoceni posles. Ale rovnou se smir s tim, ze prace s GCvote bude mnohonasobne pomalejsi nez s gc.cz.
  • 0

#3 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 16:01

Aha, tak to je super, že už je to ve vývoji, jen škoda, že to nebude tak rychly jak GC.CZ. Takže zatím musím hodnotit ručně. :|
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#4 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 17:12

Já jsem si chtěl něco napsat, ale když jsem viděl to API od autora GCvote, tak mě snaha přešla.. Stáhl jsem si GCVote plugin do GM a hodnotím při logování...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#5 pavel.jana

pavel.jana

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 19:02

Nazdar, nainstaloval jsem si GeoGet a ted nevím jak tam dostat mé uložené keše, jsem nejsem PM. Můžete mi poradit nějaký způsob jak stáhnout kešky a dostat je tam, nějak najednou. Díky
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 19:08

Jednak jsi ve spatnem vlakne, tady se venujeme hodnoceni kesi. Druhak: cetl jsi navod na strankach GeoGetu? Je tam primo cast venovana moznostem nahravani kesi do GG.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 23:00

Jak se tak hrabu v tom GcVote, tak musim zakricet do prazdna: "Boze, to je tak pitome udelane!" :@
  • 0

#8 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 10:38

pavel.jana napsal/a:
Nazdar,
nainstaloval jsem si GeoGet a ted nevím jak tam dostat mé uložené keše, jsem nejsem PM. Můžete mi poradit nějaký způsob jak stáhnout kešky a dostat je tam, nějak najednou. Díky

http://geoget.ararat...r:navody:import
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2012 - 18:18

jen pro info - jednam s autorem GcVote, a snad se podari API trochu vylepsit, aby to nebylo tak zoufale pomale. Drzte palce.
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2012 - 16:20

Tak, GCVote se podarilo vylepsit podle mych predstav, takze uz je mozne provadet hromadne davkove rozdilove hlasovani. Diky tomu je odeslani i nekolika tisic hlasu otazka vterinky. ;) Jediny zadrhel zustava jen v tom, ze pro hlasovani je nutne mit u kese v databazi i jeji GUID. To by ted nemel byt velky problem, do budoucna to ale muze byt neprijemne. Nicmene pokud budete mit v databazi nejakou ohodnocenou kesku bez GUIDu, skript vas na to upozorni a navrhne, co s tim udelat. Skript uz je ve fazi funkcniho prototypu, ale pred vypustenim jeste dodelam par podpurnych skriptu kolem.
  • 0

#11 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2012 - 21:20

Ohledně jednání palce držíme. :) S Guidem jsem si párkrát psal (objevené chyby v GCVote) a byl vstřícný. Ovšem toto můžou být větší úpravy, tak uvidíme, jestli nemá jeho vstřícnost hranice. ;)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2012 - 21:44

Tak vstricny je, ale GcVote je proste stavene na to, aby to byl skript do prohlizece. S nejakym 'prumyslovym' pouzitim z programu nejak doposud vlastne vubec nepocital. Ony i ta dosavadni makra pro GSAK to GcVote vlastne jen zaroubovavaly do webove stranky s listingem. Takze nejake opravdove API pro programy vlastne proslapava az Geoget. Docela mne to prekvapilo.
  • 0

#13 Ufon007

Ufon007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2012 - 21:51

Omlouvám se, sem to nepatří, ale nikdo mi neodpovídá na mém tématu: Dá se nějak smazat účet?
  • 0

#14 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 15:20

Teď jsem nainstaloval novou verzi geogetu a s radostí jsem zjistil, že už je vloženo hodnocení přes GCVote. Bylo by možné ještě vytvořit skript, který by obstaral hodnocení na obou serverech zároveň? Tedy na GCVote i GC.CZ. Byl bych mu moc vděčný.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 15:35

Vsak to tam je! Pokud v Geogetu mas hlasovani pro gc.cz, tak pri odesilani hlasu bude pouzito pro GCVote. A naopak, pokud budes v Geogetu hlasovat pro GCVote, tak kdyz das pak odeslat hlasy na gc,.cz, tak se pouziji i ty hlasy z GCVote. Pokud jsi doposud hlasoval v GCVote na webu, tak tam mas i skript, ktery ti ty hlasy z GCvote nacte do geogeti databaze. (podobny skript pro gc.cz je dostupny jako plugin na webu Geogetu.)
  • 0

#16 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 15:37

A ještě jeden detail. Pokud chci oznámkovat POUZE 1 keš musí být na začátku seznamu. Bylo by dobré doplnit volbu i pro hlasování pouze zvolené keše.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#17 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 15:40

Tak to jsem nevěděl. Nikde o tom není zmínka. Teď jsem to udělal ručně, ale ještě nemám zalogované 2 keše, tak to na nich vyzkouším.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 15:46

Jedna kes se znamkuje z otevreneho listingu. ;) Jinak se s tim pracuje tak, ze pouzijes predpripraveny filtr, ktery ti vyfiltruje vsechny nalezene kese, ktere jeste nemas oznamkovane. Pak jen tuknes na to hromadne znamkovani, a on ti postupne serviruje jednu kes za druhou, a ty jen klikas na znamkovaci tlacitka.
  • 0

#19 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 15:49

To jsem pochopil a i to tak používám, jen mám vlastní filtr. Ale jde mi o to, že jsem se rozhodl sjednotit oboje hodnocení a zjistil jsem, že asi u 5 keší jsem měl rozdílné hodnoty. A potřeboval jsem přímo ze seznamu těch 5 keší znovu ohodnotit. Otvírat kvůli tomu listing je celkem zbytečné zdržování... Ale pokud to bude fungovat, že spustím pouze jedno hodnocení, ohodnotím všechny keše a data odejdou na oba servery, tak to bude perfektní!
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 16:15

Presneji receno, kdyz se odesilaji hlasy na jeden server, a u kese zrovna neexistuje jeho hodnoceni, zkusi pouzit hodnoceni pro ten druhy server. To plati jak pro GCvote, tak pro gc.cz. Takze opravdu staci hodnotit jen pro jeden system, a jen to odesilat na obe dve strany.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama