Přejít na obsah


Fotka

Geojarry - problém s nastavením 20KM - refer. bod


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 21:49

Ahoj Lidičky, možná to tu bylo, ale já to nenašel, proto nové téma. Už opravdu potřebuji radu s vytvořením jednoduchého nastavení GJ. Mám komplexní dtb. keší cca 12000. Většina je UL kraj PHA a pod. Chci co nejméně zatížit GC.com a nestahovat tak keše znovu znovu a znovu. Zítra například budu chtít jet do pardubic, kde budu mit již stažených cca 50keší. Jenže dalších cca 50 ještě budu chtít dososat. A teď ten problém. Vytvořím si novou sestavu, kde dám 20KM od ref. bodu a pak filtr dtb, aby se přidaly pouze keše, které nemám. Ale to bohužel nejde. Ať nastavím jakýkoliv ref. bod, přímo v seznamu dtb. tak vždy vezme ten, nastavený jako domácí souřky. Snažil jsem se jakkoli, ale umím to nastavit. Není problém, abych nastavil jaké koliv jiné stahování (500 keší, trasa a pod... to funguje. Ale abych si vytvořil jednoduchý příkaz na stažení pouze nových keší a čistku exportované databáze, to už nedokážu:( Může mi někdo poradit? Chtěl bych si tímto způsobem (vždy čistka dtb jen keše které nemám) u všech příkazů. Druhý dotaz je následující... mohu smazat prostým tlačítkem delete disablované keše tak, abych je potom znovu jakýkoliv skriptem obnovil a status měl opět... OK.. Nebo lze změnu statusu v Geogetu jiným způsobem opravit? Díky moc
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 21:59

GJ nepouzivam, takze ti moc neporadim... ale k obnoveni toho statusu - na to ne nejlepsi pouzit primo funkci Geogetu "body -> Aktualizovat stav". Je to nejrychlejsi existujici reseni.
  • 0

#3 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 22:01

Aha, takže to opravdu funguje. No po pravdě, to stále testuji:) Díky snad někdo poradí s prvním dotazem.
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 22:41

TerZdeK napsal/a:
Aha, takže to opravdu funguje. No po pravdě, to stále testuji:)

Díky snad někdo poradí s prvním dotazem.

chceš říct, že ti nefunguje ta standardní dávka
"Keše - hledat nové (20km)"

Tato dávka stáhne nově publikované keše do vzdálenosti 20km od právě zvoleného referenčního bodu.

Nejprve prohledá všechny keše v tomto území a poté stáhne všechny, které doposud neexistují v databázi GeoGetu. Keše budou staženy včetně listingů.

která už je v instalaci GJ? To budeš asi jediný.
  • 0

#5 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 17:19

Práve já si myslím, že to bude problém s nastavením. Nastavím jakýkoliv referenční bod, ale nejde a nejde docílit, aby skript tahal kešky jen z místa určení.:( Poradíte někdo?
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 17:54

Pokud chces, muzem se na to podivat hned pres TeamViewer. Posli mi pres ICQ pripojovaci udaje ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 17:57

gord napsal/a:
Pokud chces, muzem se na to podivat hned pres TeamViewer. Posli mi pres ICQ pripojovaci udaje ...


Ahoj,

tady jsou mé udaje.... prosím podíváme se na to tak v půl 6?
Díky
posílám zprávu

EDIT: na půl 7 :)) :)) jsem trochu pozadu:)
  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 19:11

Tak problem je vyresen. Byl prenastaveny query pro zjistovani kesek v okoli referencniho bodu - mel tam nastavem pevny bod, takze se bebral v uvahu ten referencni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama