Přejít na obsah


Fotka

Chybné pořadí xTF ve statistice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 7:21

Zdravím,

dodatečně jsem logoval FTF na jedné cache a výstup statistik na web GC.com mi to není schopen zobrazit v pořadí, v jakém ty nálezy mám zapsány jako nalezeno v GeoGetu.

V Geogetu to vypadá takto:
Vložený obrázek

Výstup na web:
Vložený obrázek

Kde je vidět, že řada jde pod sebou chybně, tzn
322 FTF
323 FTF
324 FTF
326 STF
325 FTF

Přitom je to v GG i podle času nálezu jinak, správně.

Co kde opravit, pokud to jde, aby ta čísla odlovů šla pod sebou tak jak mají?

Díky :o)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 9:10

jednoducha pomoc: v templatu statistik staci pridat par radku pred definici vlastni tabulky xTF, takze to pak bude vypadat asi takle:

SORTTAGTABLE +NUM
SORTTAGINDEX 1
TAGTABLE ID Date Icon Code Name Index Direction Distance TagOkres
TagCustomizedList TagFTF xTF tabulka

takhle to mam ve statistikach a funguje to suprove ;)
  • 0

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 9:18

Mno... já mám v template toto:

MyxTFList xTF seznam
INCLUDE .\script\AutoStat\last\GgStatIncludeFTFi.html

Takže to mám celé nahradit tím tvým?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 9:18

Tabulka FTF je tabulka vytvarena podle TAGu jako kazda jina tabulka podle tagu. Za pokud neudavas nejake razeni, pak zadne razeni neni aplikovano a je to "jak ho napadne". Pridej si pred prikaz TagCustomizedList prikaz SORTTAGINDEX x, kde X je poradi sloupce, podle ktereho to chces mit serazene..

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 10:00

tady je prave ten problem, ze je vic moznosti jak to udelat, ale jak pise gord - nastaveni razeni je porad stejny. vymenovat za moje to nemusis, melo by to ji aplikovat i na MyxTFList stejnym zpusobem. Za pokus nic nedas, smazat se to da vzdycky. GGstat proste jen potrebuje vedet, jak to ma rovnat. SORTTAGINDEX uz vysvetlil gord, ja jen doplnim, ze nevim, jak se to radi normalne, tak tam mam pridano SORTTAGTABLE +NUM, ktery radi vzestupne v danym sloupci. edit: tak to nejde..takze musis pres TagCustomizedList... sloupce si muzes samozrejme navolit jaky chces ;)
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 10:25

gord napsal/a:
Tabulka FTF je tabulka vytvarena podle TAGu jako kazda jina tabulka podle tagu. Za pokud neudavas nejake razeni, pak zadne razeni neni aplikovano a je to "jak ho napadne". Pridej si pred prikaz TagCustomizedList prikaz SORTTAGINDEX x, kde X je poradi sloupce, podle ktereho to chces mit serazene..

Jenže standartní provedení má předdefinované MaFa v jediném příkazu MyxTFList který nelze (alespoň dokumentovaně) modifikovat. Když to nahradíš (jak psal petulinka) několika přílazy, tak si tam už můžeš navymýšlet co chceš, ale má to malou nevýhodu - FTF řádky nebudou tučně.
  • 0

#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 10:29

Budou i nebudou :D Kdyz se podivas do html, ktery ti to ulozi na disk, tak jsou, ale po nahrani na gc.com je po tucnosti... EDIT: tak uz vim, proc to tak radi. Na vine je razeni podle DATA NALEZU primo v GgStatu. Takze je to jen o par pismenkach aby to radilo podle casu (nebo prepsat na razeni podle poradi, ale to se zas budou hadat a nebudou vedet kdo byl prvni, kdyz budou mi stejnej datum i cas :D)... Ale to necham na MaFovi, on je sef ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama