Přejít na obsah


Fotka

Aktualizace statistik na GC.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 11:53

Zdravím,
jsem tu relativně nový a chtěl bych se Vás zeptat: před dvěma dny jsem na GC.com zalogoval návštěvy dvou kešek. Zatím se to ale nepromítlo do statistik na GC.cz. Ne že by to pro mě bylo nějak životně důležité, spíše mě zajímá, jestli někdo víte, jak funguje ten princip, jak často se tyto statistiky aktualizují a třeba v kolik hodin, jestli je to tedy nějaký konkrétní pravidelný okamžik.

Díky,
Whoever_CZ, Praha
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 11:58

Zdravím,
jsem tu relativně nový a chtěl bych se Vás zeptat: před dvěma dny jsem na GC.com zalogoval návštěvy dvou kešek. Zatím se to ale nepromítlo do statistik na GC.cz.

Taky mi připadá, že se to nějak špatně přenáší, a to i u seznamu nových cache.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 14:01

Zdravím,
jsem tu relativně nový a chtěl bych se Vás zeptat: před dvěma dny jsem na GC.com zalogoval návštěvy dvou kešek. Zatím se to ale nepromítlo do statistik na GC.cz. Ne že by to pro mě bylo nějak životně důležité, spíše mě zajímá, jestli někdo víte, jak funguje ten princip, jak často se tyto statistiky aktualizují a třeba v kolik hodin, jestli je to tedy nějaký konkrétní pravidelný okamžik.

Díky,
Whoever_CZ, Praha

informace z gc.com se prenasi jednou denne, posledni dobou to je kolem pulnoci. datum ze ktereho jsou porizeny data na gc.cz je videt v poslednich 100 logach.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 16:02

informace z gc.com se prenasi jednou denne, posledni dobou to je kolem pulnoci. datum ze ktereho jsou porizeny data na gc.cz je videt v poslednich 100 logach.

mne pride, ze poslednou dobou je aktualizacia kazde dva dni, ale mozem sa mylit...
osobne mi najviac vyhovovalo, ako to bolo predtym, kazdy den o 10.00 rano :)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2005 - 11:05

informace z gc.com se prenasi jednou denne, posledni dobou to je kolem pulnoci. datum ze ktereho jsou porizeny data na gc.cz je videt v poslednich 100 logach.

Neni to vsak vzdy uplne pravda, vicekrat se me stalo, ze se informace neprenesli i dva tydny, napr. posledni nalezenou kesku jsem logoval v pondeli 3.5.2005 a do dneska ve statistice na gc.cz neni.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 16:52

Díky všem za odpověď. V tomhle okamžiku to určitě není denně, neboť své dvě poslední caches jsem na GC.com logoval v neděli 1.5.2005. Sice v noci, ale ještě před půlnocí. Teď je 3.5.2005 a na GC.cz pořád nic......
Who
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 18:47

Díky všem za odpověď. V tomhle okamžiku to určitě není denně, neboť své dvě poslední caches jsem na GC.com logoval v neděli 1.5.2005. Sice v noci, ale ještě před půlnocí. Teď je 3.5.2005 a na GC.cz pořád nic......
Who


Mám pocit, že když zapíšu logy třeba o den později, tzn. když datum logu nesouhlasi s datem zapisu na GC.com, tak se informace o mém logu na GC.cz nějak nepřenese. Aspoň tedy log z 30.4. zapsaný 1.5. se na GC.cz vůbec neobjevil :-(
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2005 - 19:00

Tak beru zpět, omluva. Prošel jsem statistiky a vypadá to, že se návštěva započítala. Jen jsem se neobjevil v seznamu v 30.4., ale asi to bude tím, že se tam zobrazuje jen posledních 100 zpráv. Myslel jsem, že další zprávy budou na nějaké další stránce, ale ta se v tomto seznamu nekoná.
Takže to znamená, že na GC.cz nemusím vždy najít kompletní seznam navštívených cz.kešek, pokud je ten den hodně logů. Třeba o víkendech. To je docela škoda. Zatím jsem totiž přes tento seznam kontroloval, kdo a kterou cache předchozí den navštívil, ale pokud tam nebude kompletní seznam aspoň vždy za posledních 24h, tak to trochu postrádá hlavní smysl a bude nutné jmenovitě dohledávat na GC.com
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama