Přejít na obsah


Fotka

Problém s Geogetem - jsem bez písmenek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Kachna.cz

Kachna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 14:55

Mohl by mi někdo poradit s 2 problémy, které na sobě možná závisí : Problém UNO Již delší dobu (po nahrátí aktualizace) se mi pokaždé ukazuje výstražný trojúhelník a tyhlety chybové hlášky "~~~ 21.2.2012 14:41:54 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:54 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Nalezené(všechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Nalezené(všechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:54 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-OznačitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-OznačitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:54 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Založené(všechny,VšechnyLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Založené(všechny,VšechnyLogy).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:55 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:55 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:55 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-MyNewFinds(mark40Newest).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-MyNewFinds(mark40Newest).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 21.2.2012 14:41:55 C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-SearchNew(last500,Homearea).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Users\radim\AppData\Roaming\GeoGet\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-SearchNew(last500,Homearea).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' " Problem DUO : je pro mě závažnější. Při dnešním otevření Geogetu náběh pracoval normálně, ale "tratili se mi písmenka". Na obrazovce mám jednotlivé řádky z kterých lze vyvolat odkaz na tělo kešky, ale vizuélně jsou řádky prázdné. Stejně tak funguje import POI. Můžete mi prosím někdo poradit ?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 15:30

1. To vypada na nejake davky stareho Geojarry. Pokud nepouzivas, muzes smazat. 2. Zrovna nedavno se tu na to taky narazilo - ztratila se ti konfigurace sloupcu v seznamu. V menu Nástroje -> editor sloupcu si nastav sloupce jake chces a jak chces.
  • 0

#3 Kachna.cz

Kachna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 16:21

Děkuji za pomoc s bodem DUO. Vyřešeno. V bodu UNO nevím co vlastně smazat. Abych nenatropil více škody.
  • 0

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 16:33

HaLuMa napsal/a:
2. Zrovna nedavno se tu na to taky narazilo - ztratila se ti konfigurace sloupcu v seznamu. V menu Nástroje -> editor sloupcu si nastav sloupce jake chces a jak chces.


čistě informativně, má tato konfigurace nějaký soubor? Aneb lidi co zálohují by mohli provést "recovery" a soubor by byl zase na světě ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 17:11

Preinstalace geojarry by mohla problem vyresit. Druha moznost je potom smazat celou slozku lang_specific. O nic neprijdes, je to nejaky delikt po pokazene instalaci. Ta slozka tam vubec nema byt.
  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 17:54

fremen.cz napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
2. Zrovna nedavno se tu na to taky narazilo - ztratila se ti konfigurace sloupcu v seznamu. V menu Nástroje -> editor sloupcu si nastav sloupce jake chces a jak chces.


čistě informativně, má tato konfigurace nějaký soubor? Aneb lidi co zálohují by mohli provést "recovery" a soubor by byl zase na světě ;)

jedna se o soubory s priponou *.gcl v datove slozce (http://geoget.ararat...hp/user:soubory), melo by snad prej stacit ten vychozi Default.gcl smazat a pri dalsim startu gg by se mel vytvorit novy vychozi
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 17:59

mikrom napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
2. Zrovna nedavno se tu na to taky narazilo - ztratila se ti konfigurace sloupcu v seznamu. V menu Nástroje -> editor sloupcu si nastav sloupce jake chces a jak chces.


čistě informativně, má tato konfigurace nějaký soubor? Aneb lidi co zálohují by mohli provést "recovery" a soubor by byl zase na světě ;)

jedna se o soubory s priponou *.gcl v datove slozce (http://geoget.ararat...hp/user:soubory), melo by snad prej stacit ten vychozi Default.gcl smazat a pri dalsim startu gg by se mel vytvorit novy vychozi

A čistě do budoucna, nešlo by mít různá nastavení sloupců podle filtru? Prosíííííím...
  • 0

#8 Kachna.cz

Kachna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 4:54

Dekuji všem za radu. Oba problémy jsem díky Vám odstranil. lovu zdar Kachna.cz
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama