Přejít na obsah


Fotka

Ochranné pásmo u zastávek LetterBoxu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2012 - 20:48

Ahojte! :)

U Multicache mají zastávky, které jsou vedeny jako Stages of a Multicache a obsahují fyzickou skrýš, kolem sebe ochranné pásmo 161 metrů. Platí to samé ale i pro zastávky LetterBoxu s fyzickým úkrytem a musím tedy dbát na to, aby v okruhu 161 metrů kolem nebyla žádná jiná fyzická skrýš jiné cache? A zadávají se takové zastávky do listingu jako skryté waypointy typu Stages of a Multicache, nebo se v případě LetterBoxu žádné skryté waypointy pro informaci reviewerovi nevytvářejí?

Předem moc díky za odpovědi! :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2012 - 14:25

Dané pravidlo o wptech. a tedy i 161 m okruhem pro kolize, platí pro všechny typy keší (snad kromě tradičních a Earthcachí). Takže nejen u letterboxu, ale i např. u wheriga platí, že obsahuje-li keš nějaké fyzické zastávky, musí být v listingu označeny pro reviewerovskou kontrolu jako Stage of Multicache. Chápu, že je to označení zavádějící, ale prostě SoM označuje fyzickou a Question to Answer nefyzickou stage. DarkLord Reviewer
  • 0

#3 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2012 - 16:30

Moc díky za odpověď! Tak nějak jsem to tušil, ale pro jistotu jsem se ještě zeptal. Doplnil jsem to tedy pro příští i do WIKI :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama