Přejít na obsah


Fotka

[cache]GC2PE6G[/cache] odarchivování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 21:26

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat jak je to když chci kešku nechat odarchivovat.Podle co jsem si našel by měl keše odarchívovávat reviewer,v Praze by to tedy měl být skupec Reviewer.Nechci ho ti nejak urážet či pomlouvat svoji práci dělá zadarmo a dobrovolně,ale na email,který jsem mu poslal ve čtvrtek stále neodpověděl.Je sice pravda,že v profilu má napsáno,že bych ho měl kontaktovat přes Reviewer Note,ale to je spíše na zakládání keše - já ho kontaktoval na email..Skupcovi se omlouvám pokud jsem to nějak špatně pochopil.Chtěl bych se zeptat,kdo všechno může keše odarchivovat ve wiki bylo,že jen reviwer,tak bych chtěl poradit co a jak.Nový listing apod.;) mám připravený. Moc díky za opdovědi a držte se prosím úvodním tématem qvik
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 21:28

hmm no, je teprve pondělí...někteří o víkendu nepracují a v pondělí jsou zaneprázdněni...co takhle mu dát trochu času? Nebo snad ta odarchivace hoří? Nikdo jiný než reviewer to udělat nemůže.
  • 0

#3 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 21:30

Moc díky samozřejmě,že to počká jen jsem se chtěl ujistit,že jsem neudělal chybu.
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 21:33

QVIK napsal/a:
Moc díky samozřejmě,že to počká jen jsem se chtěl ujistit,že jsem neudělal chybu.

když kromě mailu zkusíš i jednou reviewer note, asi nic nezkazíš (ale nejsem si jistý, jestli mu chodí i na archivované), hlavně mu neposílej urgence každou hodinu
  • 0

#5 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 21:35

ok.mail má jen ten jeden:)
  • 0

#6 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 22:00

Posouvám-dotaz Když kliknu editovat listing na archivované keši a dam tam vytvořit nový listing,tak se mi zobrazí listing pro úplně novou keš nebo se jen upraví ten původní? Díky za odpovědi nechce se mi tam klikat aby se to nezvrtlo ;) ;) ;)
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 22:08

I na nearchivované - vytvoří se ti nový listing.
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 22:42

QVIK napsal/a:
Posouvám-dotaz
Když kliknu editovat listing na archivované keši a dam tam vytvořit nový listing,tak se mi zobrazí listing pro úplně novou keš nebo se jen upraví ten původní?

Díky za odpovědi nechce se mi tam klikat aby se to nezvrtlo ;) ;) ;)


Když zkusíš editovat archivovanou keš, tak se ti zobrazí toto:

This cache has been archived. You will need to contact the reviewer listed at the bottom of your cache listing or another local cache reviewer to unarchive it. Use GC Code GC..... when referencing your cache listing.

Buď odarchivovat a nebo nový listing.

Skupec v pátek určitě žil, tak pokud přežil i víkend, určitě se Ti ozve.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 15:26

Moc díky za odpovědi,jeste si rozmyslim jestli pockam nebo jestli udelam zcela novy listing.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama