Přejít na obsah


Fotka

Poslední rozloučení s Chmeldou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 gpsmartyx

gpsmartyx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 13:43

S hlubokou lítostí oznamujeme, že 8. března 2012 po krátké těžké nemoci zemřel Ing. Petr Chmelař, námi milovaný Chmelda (http://www.geocachin...0a-ea635971d57a).
Rozloučení proběhne v pondělí 19. března 2012 ve 14:30 v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Ostravě - Pustkovci.

Můžete na něj také vzpomenout při návštěvě některé z jeho kešek, určitě by ho to taky potěšilo (http://www.geocachin....aspx?u=Chmelda)

Milující rodina
  • 0

#2 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 15:07

Nemel jsem cest poznat osobne, presto uprimnou soustrast pozustalym s predcasnym odchodem blizkeho cloveka!
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#3 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 15:13

Upřímnou soustrast všem pozůstalým :(
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 15:44

Nepoznali jsme se a nemám ani žádnou z jeho keší, ale i tak... Upřímnou soustrast celé rodině.
  • 0

#5 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 15:53

Upřímnou soustrast všem blízkým. Ačkoliv osobně jsem ho neznala a měla jsem tu čest odlovit zatím pouze jednu z jeho keší, v paměti ji mám jako první nalezenou na horách
  • 0

#6 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 15:59

upřímnou soustrast, kolegu jsem 3x potkal, pohodovej kluk nad věcí.
  • 0

#7 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 16:15

Legenda Beskydských vrcholů. To je mi líto, upřímnou soustrast. Už vím proč mi neodpovídal na emaily, v kterých jsem mu nabízel pomoc s údržbou kešky nebo adopcí kešky SKALKA.
  • 0

#8 muerty3

muerty3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 16:30

Taky jsem neměl čest poznat kolegu z moravskoslezského kraje odkud původně pocházím, ale i přesto všem pozůstalým upřímnou soustrast.
  • 0

#9 dandan18

dandan18

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 16:39

Kolegu jsem nikdy nepotkal, ale jeho keše mne přivedly na několik krásných míst... Upřímnou soustrast všem jeho blízkým.
  • 0

#10 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 17:18

Zrovna v sobotu jsme nektere jeho kese lovil. Upřímnou soustrast všem pozůstalým
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#11 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 17:34

Upřímnou soustrast! Děkujem Ti za krásné keše,které jsi založil a určitě je budeme udržovat!
  • 0

#12 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 17:43

Byl to jeden z prvních kačerů, kterého jsem měl možnost poznat, s ním jsem zažíl první větší odlov. Už nikdy od něj neuvidím ve své schránce zprávu "Prosím tě nejdeš náhodou ... moc bych prosil o kontrolu cache děkuji". Mockrát jsme se sice nepotkali, ale i přesto patří k lidem na které se těžko bude zapomínat. Upřímnou soustrast.
  • 0

#13 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 17:50

Tak to je smutna zprava. Jeho dve kese byly v roce 2005 jedny z prvnich, ktere jsem nasel a pozdeji jsem se s nim potkal na nekolika eventech. Uprimnou soustrast.
  • 0

#14 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 18:58

Moje první nalezená krabička byla právě od Chmeldy. Sice jsme se nikdy nepotkali, ale jeho série Beskydmountains pro mne byla a je velkou inspirací. Upřímnou soustrast, místo na pohřeb vyrazím v pátek na Starý Jičín dát do pořádku jednu z jeho krabiček.
  • 0

#15 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 19:51

Upřímnou soustrast. Neznali jsme se, ale tohle vždycky moc zabolí.
  • 0

#16 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:22

První keška co jsem našel byla právě tvoje. Muj nejoblibenějši kopec v Beskydech je taky s tvou keškou tak o ni nemusiš mit strach. Určitě si na tebe vzpomenu. Upřimnou soustrast.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#17 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:30

Za tri roky loveni je moje nejvyse polozena ulovena keska prave od Chmeldy a stala za to. Verim, ze i tam nahore nam nachysta pekne kousky, preci jen je to poradne vysoko. Diky a pozustalym uprimnou soustrast.
  • 0

#18 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:47

Tak to je mi líto! Sice jsem kolegu osobně neznal, ale jeho Truba byla mou 102. odlovenou keškou! Upřímnou soustrast všem pozůstalým!
  • 0

#19 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:48

Chmelda byl prvni, kdo me kontaktoval pres Geocaching.com (prvni den kesovani jsem mu grabnul coin z ruky, tak mi to vysvetlil a poradil co a jak), Chmelda byl ten, ktery me privedl ke kolobezkam. Potkal jsem ho parkrat na eventech a vzdycky to bylo fajn setkani. Neznal jsem ho moc, ale urcite na nej vzpominat budu. Chmeldo, R.I.P. - brzy Te nekde zapijem! Rodine uprimnou soustrast.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#20 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:51

Také všem blízkým upřímnou soustrast:( Do Beskyd jsem zatím nezavítal, ale kolega kačer, to opravdu vždycky zabolí..:/ Ať jeho duch žije dál v keších jeho minulých a i v keších ostatních budoucích.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama