Přejít na obsah


Fotka

Brno likviduje pražské keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2006 - 2:10

Sklenici Prague Foreign Coin & Geocoin Exchange by Saman & Petulka jsem osobně a vlastnoručně zničil. :o( Nachází se teď v Kyvadlovém TB Hotelu, bylo to momentálně nejlepší řešení. Snad to nepřinese moc zmatku. Někdo to prosím uvěďte do pořádku. Díky. Michal
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2006 - 13:14

No jeste ze nemam v centru Prahy zadnou cache, predstavil jsem si, jak se mi Brnaci dobyvaji autogenem do ammoboxu.
Saman je na dovolene, disabloval jsem Coin Exchange za nej. Pokud ji obnovi nekdo ze spoluatoru, necht me kontaktuje.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2006 - 14:44

Sklenici Prague Foreign Coin & Geocoin Exchange by Saman & Petulka jsem osobně a vlastnoručně zničil. :o( Nachází se teď v Kyvadlovém TB Hotelu, bylo to momentálně nejlepší řešení. Snad to nepřinese moc zmatku. Někdo to prosím uvěďte do pořádku. Díky. Michal

Kdyby jenom pražské. Já teď nedávno pěkně nakřápl sklinku na Cornštejně. Než sem vylezl na skálu, přišla vlahá letní přeháňka, a ke skrýši už sem se doplazil mokrý jako myš. A s mokrýma rukama otvírat pořádně utaženou mokrou sklenici, to bylo vážně něco.
Snad se tam příští víkend dostanu a schránku vyměním, owner je na dovolené.
Přimlouvám se za pevné plastové či plechové piksly :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2006 - 13:10

Někdo to prosím uvěďte do pořádku. Díky. Michal

Jen na okraj upozorňuji, že ten někdo by asi měl být autor a vlastník, nikoliv nějaký virtuální "někdo" tady na fóru. K tomuto účelu existuje typ logu "need maintenance".
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2006 - 23:45

Kdyby jenom pražské. Já teď nedávno pěkně nakřápl sklinku na Cornštejně. Než sem vylezl na skálu, přišla vlahá letní přeháňka, a ke skrýši už sem se doplazil mokrý jako myš. A s mokrýma rukama otvírat pořádně utaženou mokrou sklenici, to bylo vážně něco.
Snad se tam příští víkend dostanu a schránku vyměním, owner je na dovolené.
Přimlouvám se za pevné plastové či plechové piksly :)

Člověče, na Vranov jedu zítra na dovolenku. Cornštejn bude jedna ze zastávek. Pokud to dopadne, vezmu jinou pikslu a vyměním.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2006 - 12:51

Přimlouvám se za pevné plastové či plechové piksly :)


Hm, právě jsme plánovali obnovit Rybářskou kešku jako sklenici v kovové schránce s molitanovou výplní. No nic, vymyslíme něco jiného :)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2006 - 12:00

Jen na okraj upozorňuji, že ten někdo by asi měl být autor a vlastník, nikoliv nějaký virtuální "někdo" tady na fóru. K tomuto účelu existuje typ logu "need maintenance".

Need maintenance bylo napsano. Jde o to, ze staci vzit dva kratke vruty, vzit sklenici z kese, kde je a přišroubovat to zpátky. Nemusíte čekat na Šamana, až se vrátí.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2006 - 13:21

Člověče, na Vranov jedu zítra na dovolenku. Cornštejn bude jedna ze zastávek. Pokud to dopadne, vezmu jinou pikslu a vyměním.

Tak to by bylo super. Nejvic starosti mi dela, aby se tam o to nekdo nefiknul. Tak cim driv to bude vymeneny, tim lip. Dej vedet jestli se tam dostanes.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2006 - 13:06

No nic, vymyslíme něco jiného :)

Hlavně nikam nepiš, že je to ammobox. Já tu blbost udělal a už mi ho nějaký "sběratel" ukradl... (Pardon, vyměnil...)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2006 - 2:16

Tak jsem dneska vecer na Cornstejn vylezl.Ale ta sklenice je krapla tak,ze je cely obsah totalne mokry. Takze ted v karavanu misto bot susim logbook a ostatni veci,zitra to hodim do novy pixly a vratim na misto. Myslim ze pri castosti navstev tady ani nikdo nezjisti ze cache nocovala jinde.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2006 - 12:34

Need maintenance bylo napsano. Jde o to, ze staci vzit dva kratke vruty, vzit sklenici z kese, kde je a přišroubovat to zpátky. Nemusíte čekat na Šamana, až se vrátí.


...a to vše učinit mezi druhou a pátou hodinou ranní, jinak na tomto místě se před mudly neschováš.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2006 - 12:35

Hlavně nikam nepiš, že je to ammobox. Já tu blbost udělal a už mi ho nějaký "sběratel" ukradl... (Pardon, vyměnil...)


Ammobox ne. Spíše upravený ešus nebo rybářsky stylový hrnec :)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2006 - 21:48

Tak jsem dneska vecer na Cornstejn vylezl.Ale ta sklenice je krapla tak,ze je cely obsah totalne mokry. Takze ted v karavanu misto bot susim logbook a ostatni veci,zitra to hodim do novy pixly a vratim na misto. Myslim ze pri castosti navstev tady ani nikdo nezjisti ze cache nocovala jinde.

Tak hlásím oprava provedena, vše usušeno, krabice vyměněna a navíc jako bonus vložen TB.

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2006 - 12:35

...a to vše učinit mezi druhou a pátou hodinou ranní, jinak na tomto místě se před mudly neschováš.

Kolem páté je už pozdě, to už je příliš mnoho světla, sám jsem tam byl 5:20 a lidí kolem jako na demostraci...
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2006 - 22:31

Tak hlásím oprava provedena, vše usušeno, krabice vyměněna a navíc jako bonus vložen TB.


Co říci, díky, ušetřil jsi mi dlouhou cestu.
Máš u mě pifko, třeba se sejdem na eventu nebo někde u keše :)
(K tomu mokrýmu obsahu- možná je to další Murphyho zákon: jakmile cache přestane být vodotěsná, několik následujících dnů vytrvale lije.)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 10:15

dnes sa na stav cache pozriem, buduci tyzden to snad opravim, ak budem mat kvoli vrcholiacim pracovnym zmatkom cas. btw pri priprave cache to bol cas 6:30 rano a az na par ludi okolo sa to dalo...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama