Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Stahovaní cache do GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Kowalczyci

Kowalczyci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:28

Ahoj, prosím vás co mám dělat z ničeho nic mě přestalo jít stahování cache do GPS, nejdříve mě to šlo bez problému a najednou když mě stáhli novou verzi tak mě to přestalo jít, nevíte někdo co s tím?? Děkuji Kata-Tom.
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:30

kata-tom napsal/a:
Ahoj, prosím vás co mám dělat z ničeho nic mě přestalo jít stahování cache do GPS, nejdříve mě to šlo bez problému a najednou když mě stáhli novou verzi tak mě to přestalo jít, nevíte někdo co s tím??
Děkuji Kata-Tom.

novou verzi čeho odkud do čeho? Naše křišťálová koule nefunguje
  • 0

#3 Kowalczyci

Kowalczyci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:34

Nám nejdříve se nechtěla spojit GPS s družicemi a tak nam tam nainstalovali přes WebUpdater novou verzi sofrveru a od te doby nam nejdou stahovat z geocaching cache do GPS proste se nam tam nezobrazí ale na netu nam to pise ze jsou stazene a ja si nevim rady...
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:40

kata-tom napsal/a:
Nám nejdříve se nechtěla spojit GPS s družicemi a tak nam tam nainstalovali přes WebUpdater novou verzi sofrveru a od te doby nam nejdou stahovat z geocaching cache do GPS proste se nam tam nezobrazí ale na netu nam to pise ze jsou stazene a ja si nevim rady...

tak znovu:
jaký model GPS?
jaký postup konkrétně při stahování?
...
pak se snad najde někdo, kdo konkrétně poradí
  • 0

#5 Kowalczyci

Kowalczyci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:43

Model Garmin dakota10, a postup stahováni je pres WebUpdater to se potom instaluje samo nove verze softveru gps... jinak nevím jak to napsat
  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 16:27

kata-tom napsal/a:
Model Garmin dakota10, a postup stahováni je pres WebUpdater to se potom instaluje samo nove verze softveru gps... jinak nevím jak to napsat

dakotu neznám, ale webupdater opravdu jen aktualizuje firmware (software uvnitř GPS) a se stahováním keší nemá v podstatě nic společného...takže jak dostáváš ty keše z gc.com do gps (když to fungovalo) a co to konkrétně děla/nedělá teď?
  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 17:34

Nepřepnul sis náhodou na jiný komunikační protokol?
  • 0

#8 Kowalczyci

Kowalczyci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 18:29

stahuji to tak jak jsem to stahovala, do gps se to ulozi, neboli stáhne ale v gps se to uz vubec neukaze, ani kdyz pak otevru v pocitaci gps tak ani tam se me to neukaze,
  • 0

#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 18:40

kata-tom napsal/a:
stahuji to tak jak jsem to stahovala, do gps se to ulozi, neboli stáhne ale v gps se to uz vubec neukaze, ani kdyz pak otevru v pocitaci gps tak ani tam se me to neukaze,

no to jsme zase moc nedozvěděli, jak? :)
Ale jestli to v Dakotě funguje podobně jako v Oregonu (přes mass storage), tak bych tipoval, že se to uložilo místo do dakoty na nějaký jiný disk (připojená flash?) někam do X:\garmin\gpx
kde X může být prakticky cokoliv
  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:02

Jestli chces poradit, budes nam opravdu muset napsat presny postup jak a cim z ceho a pres co ty kese do GPS nahravas. Jinak se konce nedobereme.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 21:30

A když připojíš navigaci, tak se jeví jako fleška? A když se podíváš, máš tam adresář garmin/GPX ? A v něm je ten soubor gpx s tím, co nahráváš? Soubor gpx je čitelný i očima, nebo si ho pošli do webového prohlížeče (stačí přetáhnout do okna) a dej CtrlF a zadej název nějaké keše, co by tam měla být. Pokud se pletu a Dakota to má jinak, omlouvám se.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama