Přejít na obsah


Fotka

CWG na prodej- rusim svou sbirku


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 CWGjdouDoSveta

CWGjdouDoSveta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 0:46

Ahoj, jsem kacerka, jenz sbirala cwg a ted svou sbirku rusi. Duvod je snadny- uz kesuju velice malo a kolecka mi doma jen lezi ladem a tak bych rada, kdyby byla soucasti jine pekne vetsi sbirky. Vymenila jsem je vsechna za sve osobni cwg. Z duvodu ochrany soukromi zle ale svuj pravy nick uvadet nechci. Cenu si predstavuji min. 10ks/ks. Bez "dvojaku" celkem 55ks. Prosim, nabidnete. Cwg poslu, nebo osobne predam v Praze, domluvime se pres profil. Sbirka obsahuje: (ty, kt. mam vicekrat mohu v pripade zajmu dat po tech vice kusech, ale nemusim) Borinka007 Gabu king čumáčci irlapet 2ks Noky Gilles.cz & team Vtip 2ks TLukanCS HubdaTeam Lucisak_team listonos13 helleri 4ks Fefekladno Martin.Šimek maluston Luciasjn Zuskaci 3ks Kulhal navrom geofashion Borští Utopenci team Osvaldovi Dofo Artemis Terra Shark-CZ placko Petrino Berudilek 2ks Mufa Emanuel a Panenka Soví doupě droping sapaju Ursusbn & medvídě Zagloba Vigo team mumisek Willyteam Sun & Bug puk68 LacertaCZ E-quinnie-E Vranicka Any_cz fcech TrotakCZ RadosHordos o_three & family BAMBULIN NEDUTEAM ArgiCZ D@ve_CZ waccomp BobrB Adventure race 2011
  • 0

#2 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 6:21

sz
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama