Přejít na obsah


Fotka

MyOwnStat - statistiky vlastních keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
188 odpovědí na toto téma

#1 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:19

Už chvilku se mi nelíbí statistiky vlastních keší prostě strohé tabulky
tak sem to zkusil jinak, malinko dynamičtěji ale kdo ví třeba to nebude ono no ale to zase tak moc neposoudím tak zkuste a kamenujte mě :-)
http://geoget.ararat...kript:myownstat

je to BETA !! a zpočátku pro hračičky
určitě to bude mít neduhy neb je to celkem komplikované něco málo jsme na tom betatestoval s jedním kolegou výsledky malinko rozdílné tak to na zkoušku dávám sem uvidím jestli nebudu ukamenován :)

Určitě budou problémy s rychlostí:
uvědomte si, že to prolejzá všechny logy na vlastních keších !!
takže keš s několika 1000 logy si vlastně nedovedu představit časově.
ještě se to pokouším optimalizovat ale jednoduché to není.
Pokud zapnete počítání počtu slov v logu a pak závěrečný průmě tak to tak ještě 20x zpomalí
(musí to log vytáhnout rozbalit a spočítat) - funkce pro otrlé jedince ale je naštěstí vypinatelná B)

ukázka výsledku je vidět u mě na profilu: http://dmw.gringo.cz...u.php?id=profil
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:30

Mam jednu, co ma pres tisic nalezu, to jsem teda zvedava :DTes se draku :P
  • 0

#3 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:32

petulinka1 napsal/a:
Mam jednu, co ma pres tisic nalezu, to jsem teda zvedava :DTes se draku :P

těším se :D
no teda hlavně u toho neusni B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#4 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:37

abych nedisil rychlostma tak 14 keší + jeden event
1) 0.45s bez počítání slov v logu
2) 9.35s s počítáním slov v logu

ale když vidím např 101 dalmatinů nebo některé PWT tak mám děs v očích lol

nicméně kolega se 27 kešemi už u toho stíhal sníst polívku tak nevím možná je tam i nějaký nonsenc někde ale jinak než to hodit do placu už to neotestuju :D

na konci statistiky to napíše i délku generování...
až to jednou nebude BETA tak ten čas zlikviduju....

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:37

Ja to necham bezet a pujdu na prednasku... :D Mozna by to chtelo trochu popsat to nastaveni - treba u hlavicky kese nevim co znamenaj ty pismenka :D A s tim kodovanim se bojim., ze si nekdo veci neznalej bude hrat a ve finale ti bude nadavat, ze ma ve statistikach rozsypanej caj B)Ale to je jen moje rejpava spis :D
  • 0

#6 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:44

petulinka1 napsal/a:
Ja to necham bezet a pujdu na prednasku... :D
Mozna by to chtelo trochu popsat to nastaveni - treba u hlavicky kese nevim co znamenaj ty pismenka :D
A s tim kodovanim se bojim., ze si nekdo veci neznalej bude hrat a ve finale ti bude nadavat, ze ma ve statistikach rozsypanej caj B)Ale to je jen moje rejpava spis :D


Velikost hlavičky:
S - malá ikonka, normální velikost písma u všeho
M - malá ikonka, větší písmo názvu keše
L - velká ikonka keše, velkej název keše (viz můj profil používám L)

Kódování:
ASCII/UTF záleží kam se dávají výsledný soubor některé stránky potřebují UTF, groundspeak myslím stačí klasika
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:46

Mno, teda, bylo to nejaky moc rychly :D Pustila jsem to a ani ne za pul minuty jsem mela vysledek v prohlizeci. A to jsem zaskrtala vsechno. Na jedny kesi pres tisic nalezu, jedna dokonce archivovana... Jen graf u ty tisicovy kese a ty archivovany se mi nechce zobrazit... Jinak to je OK. Ale vypada to moooc dobre ;)Dobrej pocin Vysledek mam v profilu
  • 0

#8 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 14:54

Vypada to dobre, vecer to zkusim pustit na svych kesich, v nejhorsim to pojede pres noc ;-)
  • 0

#9 skalina

skalina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 15:07

Funguje to - paráda. Do celkové statistiky jsou počítány i vlastní logy - třeba to hodit jako extra číslo - jak moc do toho autor šťourá/rozuměj - dělá kontroly...
  • 0

#10 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 15:10

skalina napsal/a:
Funguje to - paráda. Do celkové statistiky jsou počítány i vlastní logy - třeba to hodit jako extra číslo - jak moc do toho autor šťourá/rozuměj - dělá kontroly...

do počtu slov jsou počítány úplně všechny logy ... což nevím jestli je dobře ale zatím to tak je není to problém změnit... zatím sem si řekl že když logy tak vše...
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#11 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 15:46

takže první problém nalezen :-) pokud mi přeleze řádek URL 2KB tak se graf nezobrazí = musím takový graf ještě o něco víc zoptimalizovat.... pro menší datové objemy pohoda ale náročné keše to neschroustá... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#12 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 15:51

Mohl by me nekdo nasmerovat kde mam hledat pricinu teto chyby? :)
EDIT: takto skonci pokus o spusteni tohoto pluginu.
Vložený obrázek
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#13 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:02

někde je něco mimo rozsah hmmmm.... to by snad nemělo docel jsem to testoval než jsem to sem hodil.... 1) vypisovalo ti to názvy keší při generování a nebo to skřuslo hned ? pokud vypisovalo názvy tak která byla poslední než to hodilo chybu popřípadě zkus kešky vypnout každá se dá zvlášť vyhodit z generování a která pomůže na to se podívám 2) u jedné keše máš archive a unarchive možná tam by mohl být nějaký error to sem netestoval 3) a nebo má problém ta s těmi 1600 a více logy :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:13

Ano, vypisovalo to vsechny kese, ztroskotalo to na posledni. Jeden spoluporadany event je archivovany, jedna tradicka mela archivovany listing jeste pred publikaci ( z duvodu prilis dlouhe doby rozpracovanosti) A na jedne tradicce mam 1685 nalezu :) To ze jedu na Linuxu by snad vliv mit nemelo, ostati pluginy z tve dilny pracuji bezproblemove.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:18

lukabike.com napsal/a:
Ano, vypisovalo to vsechny kese, ztroskotalo to na posledni.
Jeden spoluporadany event je archivovany, jedna tradicka mela archivovany listing jeste pred publikaci ( z duvodu prilis dlouhe doby rozpracovanosti)
A na jedne tradicce mam 1685 nalezu :)
To ze jedu na Linuxu by snad vliv mit nemelo, ostati pluginy z tve dilny pracuji bezproblemove.

hele dělal jsem to na svejch keších a keších jednoho kámoše s návštěvností Vysočiny.... tušil jsem problémy ale těžko je můžu simulovat jednoduše ale ono se to vychytá doufám...

zkus povypínat v tom nastavení všechny kešky a po jedný to pozapínat a zkusit která to dělá jestli bys mohl docala by mě helplo vystopovat tu lumpárnu :-)
tuším, že by to mohla být ta archivovaná nepublikovaná (nebo spíš s archivací a odarchivací) ale jistej si nejsem ...
moc díky
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:35

Tak mám stejný problém jako lukabike.com. Konkrétně mi to dělá tato keš GC1K35C. Mám na ní archivaci a odarchivaci, ale na některých dalších taky a ty fungují. Když to spadne, tak mám ve výsledku prázdný soubor jen s možností skrýt a odkrýt archivované keše. Jinak co se týče vzhledu, tak bych mezi jednotlivými kešemi udělal větší mezeru, teď je to vše namačkané na sebe. Celkově je vše tak nějak nahuštěné. Potom číslo "úspěšnost keše" bych udělal tmavší, na bílém podkladu není téměř vidět. Ještě by mě zajímalo, proč u některých keší je u "Existuje dnů" další (větší) číslo v závorce? No a nakonec malá informace. Zpracování 9 keší s 2084 logy trvalo programu 00:00:07.932 s. Měl jsem zatržené všechny možnosti i průměrování. Takže bych řekl že 7 sekund na 2000 nálezů je dobré. Zde to bude asi hodně záležet na procesoru.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#17 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:38

Ano, dela to GC248E7, mam na ni archive a unarchive log, stejne jako Vasa. Kdyz ji z procesu vyradim, tak vsechno probehne spravne, pokud tam je, tak to skonci errorem. Kdyz plugin spustim jen s ni, tak se chybove okno nezobrazi, ale vysledkem je jen prazdna stranka s hlavickou (zobrazit a skryt archivovane) a dole je paticka.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#18 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:40

A ještě jedna maličkost do budoucna. Slo by to nějak skombinovat s Graf nálezů na vlastní keši u GgsExpr? Tam se jedná o týdení graf, a ten by tady nemusel vypadat vůbec špatně.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#19 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:41

VasaM napsal/a:
Tak mám stejný problém jako lukabike.com. Konkrétně mi to dělá tato keš GC1K35C. Mám na ní archivaci a odarchivaci, ale na některých dalších taky a ty fungují. Když to spadne, tak mám ve výsledku prázdný soubor jen s možností skrýt a odkrýt archivované keše.

Jinak co se týče vzhledu, tak bych mezi jednotlivými kešemi udělal větší mezeru, teď je to vše namačkané na sebe. Celkově je vše tak nějak nahuštěné.
Potom číslo úspěšnost keše bych udělal tmavší, na bílém podkladu není téměř vidět.

Potom by mě zajímalo, proč u některých keší je u Existuje dnů další větší číslo v závorce?

No a nakonec malá informace. Zpracování 9 keší s 2084 logy trvalo programu 00:00:07.932 s. Měl jsem zatržené všechny možnosti i průměrování. Takže bych řekl že 7 sekund na 2000 nálezů je dobré. Zde to bude asi hodně záležet na procesoru.


- ok na tu keš mrknu zatím si ji vypni a já to nějak umravním třeba přijdu na problém
- s tou mezerou mezi kešema to není problém zatím jsem to nahustil není problém to rozvolnit...
- číslo úspěšnosti keše mění barvu od 0 do 0.5 je světle modré, od 0.5 do 1 tmavomodré, od 1 vejš červené... ta světlemodrá je holt hůře vidět zamyslím se nad tím co s tím (záleží to taky na barevném profilu bere se to z něj)
- ty čísla v závorce jsou od skrytí keše ale grafy se počítají od publikace...
- a dík za info o časech
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#20 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 16:43

VasaM napsal/a:
A ještě jedna maličkost do budoucna. Slo by to nějak skombinovat s Graf nálezů na vlastní keši u GgsExpr? Tam se jedná o týdení graf, a ten by tady nemusel vypadat vůbec špatně.

určitě ale musím umravnit jedno a pak druhý a je to slušnej mazec krotit ty data :-) ale spíš bych to viděl na druhej graf ono do jednoho to možná nedostanu narážím na 2KB limit URL...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama