Přejít na obsah


Fotka

GeoKuk a vlastní ikony


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 22:46

Zkoušel jsem podle odstavce Jednoduchý příklad definice vlastní sad v http://wiki.geocachi..._vlastních_ikon
vytvořit si vlastní sadu ikon, ale neuspěl jsem. :(
V adresáři s GeoKukem jsem si vytvořil adresář imagesMy a v něm mám obsah viz příloha tohoto postu. Volbou Soubor->Umístění souborů jsem si aktivoval adresář s vlastními soubory (imagesMy). Ale ikona bodu pro testovací bod se zobrazuje stále jako červená krychle.
Nemá s tím někdo zkušenosti, neporadil by mě někdo? Díky.
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 7:40

Kdysi jsem si s tim docela hral. Muj poznamkovy soubor nese datum 28.5.2010 a protoze GK prakticky nepouzivam, nic moc si k tomu nepamatuju. Soubor s poznamkami prikladam, pokud se nic od te doby nezmenilo, mohl by ti pomoci. Jeste k nemu doplnim, ze jsem pridaval sadu ikon pro zobrazeni zastavek MHD.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 22:44

Díky za ochotu gorde. Podle obsahu souboru s poznámkami soudím, že bys mohl být i autorem toho popisu na wiki pokud jde o vlastní ikony pro GK ;) nebo jsi podle něj postupoval. Já podle něj postupoval rovněž, adresářová struktura mně snad souhlasí (viz imagesMy.zip v 1. příspěvku vlákna), ale vlastní ikona se stále nezjevuje :(. Neměl bys prosím na svém kompu ještě stále funkční vzorek s těmi Bus ikonami v GK? Myslím adresářovou strukturu pro uložení ikon. Resp. pokud by sis čirou (ale opravdu čirou :);)) náhodou vzpomněl, jak jsi měl aktivován/nastaven adresář s ikonami? Já jej mám nastaven na C:\...\imagesMy, ve kterém mám vlastní strukturu 'map\MHD\...'. Ve volbě GK 'Ladění ikon' se mi typ Bus zjevuje (soudím, že úspěch je na dosah ruky), akorát ten typ Bus má pořád ikonu obecného wpt (červenou krychličku). Znáš to podáš prst a už chtějí celou ruku... ;)
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 6:41

Je mozne, ze navod na webu autor doplnil podle mych opoznamek, ktere jsem mu posilal. Uz si to vazne nepamatuju. Nasel jsem stary adresar s ikonami MHD. Moc se mi nechce to sem prikladat, posli mi, prosim, pres ZS nebo primo na mail tvoji emailovou adresu, kam ti to mam poslat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 7:25

Ted jsem si stahl posledni GK a spustil - asi se od te doby neco zmenilo. Ackoli v 'Ladeni ikon' vidim kategorii MHD a jednotlive typy stanic podle dopravnich prostredku, jsou body povazovany za obecny waypoint a misto spravne ikony je jim zobrazena cervena krychle. Nekde mi jeste chybi nejake nastaveni. Ale vazne jsem to za ty dva roky zapomnel, takze to spis bude otazka pro autora.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama