Přejít na obsah


Fotka

GeoGet a Geocaching Live - přihlášení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
91 odpovědí na toto téma

#61 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 19:40

Diky, v tom pripadku uz je vsechno ok :-) Priste uz budu vedet, co mam kde nastavit. Edit:Mozna byly ty ostatni nenactene kese taky PM, v odlovenych mam nejmene 7 kesi "nove" PM
  • 0

#62 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 20:02

U těch PMO si buď někomu řekni o GPX (je to v pořádku, už jsi je našel), nebo si je založ ručně, opiš tam vše co víš (název, autora, obtížnosti, datum založení - ten nevíš, ale přibližně, hint, pokud si ho pamatuješ a hlavně - správný kód. A Geoget ti pak přes API stáhne logy, včetně tvého a tím ti ji označí za nalezenou (nebo si nález nastav taky ručně). Tím ji dostaneš do statistik, jediné, co mít nebudeš, je listing. A na ty keše bez souřadnic pozor, padá na nich makro pro POI. Buď si tam souřadnice dodej (ručně, nebo aktualizací přes geojarry), nebo je zakaž ve filtru.
  • 0

#63 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 20:38

mpik napsal/a:
U těch PMO si buď někomu řekni o GPX (je to v pořádku, už jsi je našel), nebo si je založ ručně, opiš tam vše co víš (název, autora, obtížnosti, datum založení - ten nevíš, ale přibližně, hint, pokud si ho pamatuješ a hlavně - správný kód. A Geoget ti pak přes API stáhne logy, včetně tvého a tím ti ji označí za nalezenou (nebo si nález nastav taky ručně). Tím ji dostaneš do statistik, jediné, co mít nebudeš, je listing.
A na ty keše bez souřadnic pozor, padá na nich makro pro POI. Buď si tam souřadnice dodej (ručně, nebo aktualizací přes geojarry), nebo je zakaž ve filtru.


jj, diky za radu
  • 0

#64 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 13:46

Dobrý den,

můžu se přidat do tématu?

Při pokusu o komunikaci Geoget s gc.com přes GC live, dostanu po chvíli snažení hlášení
Nelze se spojit s Geocaching Live serverem! 
HTTP error: 500 
Socket error: 10091 Network subsystem is unusable
SSL error: 0
Pokud zkusím přihlášení, nastane opět chvilka snažení se a hlášení je tentokrát o kousek kratší:
Socket error: 10091 Network subsystem is unusable
SSL Error: 0

Nejsem v offline režimu (i to jsem zkoušel, tam dostanu stejné hlášení prakticky okamžitě).
Mám nastaveno Alternativní přihlášení pomocí externího webového prohlížeče (přesto mi přijde že se Gegoet snaží přihlásit bez něj).
Mapy se mi do listingu stahují, obrázky se mi stahují.
Geoget v. 2.7.1.692

Nemáte prosím nějaký tip i pro mě?

Díky
  • 0

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 14:09

I kdyz mas nastavene externi prihlaseni, tak Geoget musi sam udelat prvni fazi prihlaseni, ale v te druhe fazi, kdy se to bude ptat na jmeno a heslo, to zavola externi prohlizec misto integrovaneho prohlizece. Tedy je v poradku, ze se Geoget snazi sam komunikovat. Tato chyba muze znacit nekolik problemu. Napriklad problem s proxy, nebo s OpenSSL, ktere zajistuje HTTPS podporu. Fungovalo ti tovubec nekdy, nebo ti to na tomhle pocitaci nikdy nebezelo?
  • 0

#66 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2012 - 19:02

Fungovalo, fungovalo, právě proto vím, že se mi otevíral IE pro přihlášení.
Ale OpenSSL - to není špatný nápad. Při spouštění se mi objevuje hlášení
Ordinální číslo 354 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně LIBEAY32.dll nalést.
Našel jsem, že tato knihovna je z/patří k OpenSSL, dokonce jsem ho i přeinstaloval, ale hláška při startu GG nezmizela. Ale protože jsem BM a běžně používám geoja..y, a GC Live jen občas, tak mě nenapadlo, že by to mohlo být příčinou.
  • 0

#67 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 září 2012 - 15:18

Docela by mě zajímalo řešení. Na flashce mi to GG začal taky dělat.
  • 0

#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2012 - 15:55

Tohle muze delat nejaka jina bezici aplikace, ktera pouziva pouze libeay32.dll, aniz by zaroven pouzivala ssleay32.dll, a zaroven pouziva nejakou zcela odlisnou verzi ne ta, co je v Geogetu. Takze pokud to najednou zacalo delat, patrne jste najednou zacali mit spustenou nejakou takovouto dalsi aplikaci.
  • 0

#69 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 8:25

Hmm, to by mohlo být. Zkoušel jsem cloudová úložiště, když jsem odinstaloval aplikaci OpenDrive a nastavil přihlášení přes externí prohlížeč, GCLive mi opět funguje. Díky
  • 0

#70 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:06

Já žádnou jinou aplikaci spuštěnou nemám a vyhazuje mi to:
HTTP erorr: 0 (nebo 200 OK)
Socket erorr: 0
SSL erorr: 0

Dropbox jsem odinstaloval a jediná další aplikace, co má příslušný dll soubor je Calibre2, které je vypnuté.
Nějaký nápad, kde se stala chyba?
  • 0

#71 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:32

Mas zapnuty offline rezim Geogetu.
  • 0

#72 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 08 říjen 2012 - 15:57

Díky, to bylo ono :) Nenapadlo mě, že to spolu souvisí. Doteď to nedělalo problémy.
  • 0

#73 agas7

agas7

    agas7

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 17:49

Je to sice už nějaký čas mrtvé téma, ale když jsem hledal řešení svého problému, narazil jsem na toto vlákno, které začíná přesně stejnou potíží, s jakou jsem se setkal po stažení a nainstalování GeoGetu i já nyní:

Když se chci přihlásit na Geocaching Live, hází mi to stále chybovou hlášku v okně, které je nadepsáno "Požadováno přihlášení na Geocaching Live!" s podnadpisem "Připojeno ke Geocaching Live serveru...":

oauth_error_message=The%20given%20key%20was%20not%20present%20in%20the%20dictionary.

Obrázek s hláškou připojuji v příloze.

Zkoušel jsem dočasně vypnout antivirus i firewall a je to pořád stejné. Proxy nepoužívám, což mám zaškrtnuté, režim Off-line zaškrtnutý nemám, připojené k internetu jinak funguje normálně...

Když tu hlášku stornuju, je pod ní okno, které hlásí:
Jste přihlášen jako:
Druh vašeho účtu: Neznámo

Mohl byste mi, prosím, někdo poradit, co s tím?

Děkuji,
Agas7
  • 0

#74 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 17:55

Vime o tom, ej to problem na serveru, ne v GG.
  • 0

#75 agas7

agas7

    agas7

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 17:59

petulinka1 napsal/a:
Vime o tom, ej to problem na serveru, ne v GG.

Díky za rychlou odpověď.
Jestli to dobře chápu, mám jen počkat, až to někdo vyřeší...
Hezký večer.
PS: Omlouvám se za příliš velký vložený obrázek deformující vlákno...
  • 0

#76 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 18:23

Priste ten obrazek orizni ;)Malovani na to bohate postaci. A mas pravdu, ej potreba jenom pockat, nez to soudruzi v GS opraveji.
  • 0

#77 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 18:46

Soudruzi v USA zase neco pokanhali. Pred nedavnem se tato chyba projevovala na testovacim serveru, a ted se presunula na ostry. Asi tu chybu dukladne testovali. ;) Nahlasene t maji, ta uvidime, jestli to v dohledne dobe opravi. kdyz by to nevypadalo, mohu upravit geoget a problem obejit. Tak uvidime.
  • 0

#78 agas7

agas7

    agas7

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 19:44

petulinka1 napsal/a:
Priste ten obrazek orizni ;)Malovani na to bohate postaci.

K mému potěšení jsem našel tlačítko "Upravit", takže upraveno. ;-)
  • 0

#79 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 8:21

Pry by to mohlo byt uz opravene. Muzete to zkusit?
  • 0

#80 mates4

mates4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 8:33

Asi ještě spravujou :-( Při přihlašování: Socket error: 10060 Connection timed out SSL Error: 0
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama