Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#221 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 22:22

Jelikož to Dejv už zamkl, tak bych mu tady rád poděkoval za záchranu mé drahocené čepičky. Opravdová Lost and found story :) Ještě jednou díky !!!
  • 0

*


#222 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 22:43

Skywalker napsal/a:
Jelikož to Dejv už zamkl, tak bych mu tady rád poděkoval za záchranu mé drahocené čepičky. Opravdová Lost and found story :)

Ještě jednou díky !!!

doufám že Ti předložil i patřičný účet za nálezné :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#223 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 21:21

Musim se někde podělit - náš TB zmizel z Rakouska, aby ho jako první našel Čech v keši na Novém Zélandu. Spoustu zážitků na cestách nálezci i ostatním "přenašečům" přeje zdeziz
  • 0

#224 davee77

davee77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 21:37

Orxion napsal/a:

Skywalker napsal/a:
Jelikož to Dejv už zamkl, tak bych mu tady rád poděkoval za záchranu mé drahocené čepičky. Opravdová Lost and found story :)

Ještě jednou díky !!!

doufám že Ti předložil i patřičný účet za nálezné :D


Safryš, já věděl, že jsem na něco zapomněl :-) Každopádně tahle akce měla s geocachingem společného více než jen tu čepici. Však jsem to Skyovi vylíčil, jak jsem tu čepici "lovil" :-) Škoda jen, že sešlo z mého nápadu udělat z čepice TB...
  • 0

#225 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 22:18

Dneska jsem byl bohužel v práci 12hodin nacož nejsem moc zvyklý a tak nálada na nic :-( při cestě z práce jsem to vzal přes supermarket a při cestě kolem L&L krabiček a koukám že ve slevě :-) hned jsem nabral zásobu :-D přijel jsem domu a hned mi píše listonos13 zda mám odloveno :-D jelikož jsem si nevšiml že mám na mobilu sms s publikací nové multiny přímo v rakovníku a první stage skoro hned u baráku :-D hned jsem keš odlovil :-) hned se mi nálada zlepšila díky novám krabičkám at uz v nakupni tasce tak i v terénu :-)
  • 0

#226 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2013 - 20:04

Dneska jsem u lomu Amerika našel TBčko, které jsem v létě přivezl z Chorvatska a dal ho do keše na Vysočině :-) Už se mi stalo potřetí, že mám stejného travela.
  • 0

#227 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2013 - 9:28

Smrk napsal/a:
Dneska jsem u lomu Amerika našel TBčko, které jsem v létě přivezl z Chorvatska a dal ho do keše na Vysočině :-) Už se mi stalo potřetí, že mám stejného travela.


jo to se mi taky stalo,potkal jsem TB,který jsem našel ve svojí asi třetí nalezené keši. jen jsem nevěděl tehdy co s tím takjsemho tam nechal.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#228 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2013 - 9:57

CZECH.TIR napsal/a:

Smrk napsal/a:
Dneska jsem u lomu Amerika našel TBčko, které jsem v létě přivezl z Chorvatska a dal ho do keše na Vysočině :-) Už se mi stalo potřetí, že mám stejného travela.


jo to se mi taky stalo,potkal jsem TB,který jsem našel ve svojí asi třetí nalezené keši. jen jsem nevěděl tehdy co s tím takjsemho tam nechal.


Mě se to stalo nedávno: 9.1. na FTF byli dva TB-v jedné keši. Nechal jsem je na místě. A přesně za měsíc, 9.2. jsem je našel znova, každý v jiné keši, přibližně 50 km daleko... Opět jsem je nechal na místě:-) Pokaždé jsem je našel za tmy:-)
  • 0

#229 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 11:51

Vložený obrázek

Tohle mě dnes pobavilo a musím se o tom s vámi rozdělit :-)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#230 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 10:16

Tak nam prisel log na jeden nas travelbug:

Lít tato jeden v člen určitý dokonalý drzý Mistrovství Čtvercový cache. JÁ Amor hledání být obchodním cestujícím bugs dle druhý kraj. It's jeden šprým cesta až k učit má dítě kolem uložení dat.

Nastesti byl v tom logu napsany i original, jinak by z toho byla pekelna mysterka! :D
  • 0

#231 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 11:39

Smrk napsal/a:
Dneska jsem u lomu Amerika našel TBčko, které jsem v létě přivezl z Chorvatska a dal ho do keše na Vysočině :-) Už se mi stalo potřetí, že mám stejného travela.


TB který jsem našel kus pod Boleslaví u Jizery jsem měl podruhé v ruce o dva roky později v Rakousku. Už jsem ale také zažil, že dva různi cacheři použili skoro stejného plastového psa (vlčáka) jako travelbug.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#232 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:49

HaLuMa napsal/a:
Tak nam prisel log na jeden nas travelbug:

Lít tato jeden v člen určitý dokonalý drzý Mistrovství Čtvercový cache. JÁ Amor hledání být obchodním cestujícím bugs dle druhý kraj. It's jeden šprým cesta až k učit má dítě kolem uložení dat.
Nastesti byl v tom logu napsany i original, jinak by z toho byla pekelna mysterka! :D

:D Mě přesně takhle včera kontaktovala nějaká kačerka z Polska a obětavě mi tam vložila rovnou překlad z googlu, žel, bez originálu. Takže jsem jakž takž částečně rozluštila, o co jí jde, až teprve když jsem si ten dopis dala v překladači převést zpátky do polštiny :D. Ale něco zůstalo opravdu doteď záhadou. Fakt nechápu, proč si někteří myslí, že když už by člověk ten překladač potřeboval použít (což zrovna u polštiny je fakt nesmysl, je to skoro jak čeština nebo slovenština), že si to ctrl c a ctrl v neumí zmáčknout sám :D!
  • 0

#233 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 15:20

Neuvěřitelné, skoro zázračné vzkříšení našeho cestovatele, ztraceného kdysi hned po prvním vložení ... [tb]TL4ZMRJD[/tb] a štěstí se navíc ukázalo během pár dnů dvakrát ... [tb]TL4ZJ2MT[/tb] děkujeme statečným záchrancům :):) .
  • 0

#234 wrabcak

wrabcak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 15:39

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o vyplnění dotazníku o geocachingu nezabere to ani minutu, je to anonymni, mam to k bakalarske praci do skoly. http://www.survio.co...X6I5F2T6L3D4M9A Děkuji
  • 0

#235 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 15:43

wrabcak napsal/a:
Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o vyplnění dotazníku o geocachingu nezabere to ani minutu, je to anonymni, mam to k bakalarske praci do skoly.

http://www.survio.co...X6I5F2T6L3D4M9A

Děkuji


především nespamuj v různých vláknech, to lidi akorát naštveš a vyhodijou tě. Založ si na to svoje vlákno v rozumné kategorii. Kdo bude chtít, tak ti ho vyplní.
  • 0

#236 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 16:10

po pul roce mi kecer s 26 kesema a 1 tb - tim mym - ho zalogoval ... vo 100km vedle .. a v datu pul roku starym ... uz sem se smirila s dalsim v ri*** kdyz ho nekdo najednou grabnul - hura je na sveteeeee
  • 0

#237 Vlnovec&team

Vlnovec&team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 17:56

JolaLuba napsal/a:
Neuvěřitelné,
skoro zázračné vzkříšení našeho cestovatele, ztraceného kdysi hned po prvním vložení ... [tb]TL4ZMRJD[/tb]
a štěstí se navíc ukázalo během pár dnů dvakrát ... [tb]TL4ZJ2MT[/tb]
děkujeme statečným záchrancům :):)
.

Georadosti asi bude víc.Těch coinů a TB tam bylo 12 a všechny 2-3 roky ztracené
  • 0

#238 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 20:31

Obnovim si stránku a koukám: Copato? Známkování zrušeno? B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#239 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 20:43

Citecka napsal/a:
Obnovim si stránku a koukám:

Copato? Známkování zrušeno? B)

<joke>stačí začít známkovat příspěvky "celebrity" a je po známkování...radši </joke>:D
  • 0

#240 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2013 - 20:55

Jak se říká, dětem sirky do ruky nepatří. Navíc když je jejich nejoblíbenější činností upalování čarodějnic.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama