Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#1901 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 12:06

Já se příště polepšim ;)


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#1902 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 12:31

Já se příště polepšim ;)

Jsem si původně chtěla dát inzerát, kdo chce se mnou na kešky :), ale pak jsem se ptala jen po známých a skoro nikdo nemohl :(.

 

Ale i tak, za ty 4 odpoledne, co byly malé děti pryč, jsem si odlovila 27 keší! Což je také důvod ke georadosti... (Co na tom, že včerejšek byl jediný den, kdy jsem nezmokla)...


  • 2

#1903 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 12:41

Jsem si původně chtěla dát inzerát, kdo chce se mnou na kešky :), ale pak jsem se ptala jen po známých a skoro nikdo nemohl :(.

 

Ale i tak, za ty 4 odpoledne, co byly malé děti pryč, jsem si odlovila 27 keší! Což je také důvod ke georadosti... (Co na tom, že včerejšek byl jediný den, kdy jsem nezmokla)...

Já teď asi 9 dní lovit nebyl a včera ráno se udělalo hezky tak řikám "no, asi někam vyrazim". A jelikož jsem potřeboval na "severu" něco vyzvednout, cestou jsem si ulovil nějaký keše. Nakonec celkem 9


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#1904 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 13:21

Hm, já ulovila jedině tak nějakou hnusnou virózu ( neprezidentskou, aby bylo jasno ) a musela zrušit úterní procházku s kamarády, na kterou jsem se od listopadu těšila + společnou účast tradičním eventu.  Ale zase mi radost udělal na Radyni vypuštěný TB, dvě ještěrky. Poučila jsem se od Kulíška a dala za úkol předávat jen na eventech a baví mě sledovat, že si ještěrky zatím předali jen samí známí kačeři.  :) To jsem zvědavá, kdo bude čtvrtý, jestli ho budu také znát - tip mám.

Mno a docela mi dělá radost předpověď počasí na zítra, už jsem měla obavy, jak budeme pouštět starý rok po vodě a zapalovat svíčky za deště. Asi se dneska budu muset podívat, jak vysoko je aktuálně řeka a kde k ní bude nejvhodnější přístup. Už je mi podstatně líp, takže už neuvažuji, aby mě někdo na eventu zastoupil - proslov si prostě neodpustím. :D  Ale vážně, když jsem lidi vyhecovala k pořádání eventů, měla bych jim poděkovat.

PS: Jo a hlavně se chystám některé pošťouchnout, aby se v příštím roce přidali, ale pšššt. B) Mám hned několik vytipovaných,  kteří by dovedli připravit pěkný event a některé už jsem dokonce mírně nalomila. :D


  • 0

#1905 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 23:05

Pro odlehčení matematický příklad:

 

Pokud jedna škodovka dokáže vyřadit pět Pandurů,

kolik je třeba škodovek na to, aby znemožnily české

armádě bojové nasazení?


  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#1906 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 15:05

Nepočítej to přes škodovky, ale přes blondýny! :D  Mám takové tušení, že na všechny Pandury by stačila jen jedna z nás - my někdy dovedeme neuvěřitelné věci.  B)

A teď mi držte palce, ať nic na event nezapomenu doma - mám radost, že je krásně slunečno :wub: a zároveň mrazivo, oblíkám se a běžím, ať mě nesprdnou, že jde owner pozdě.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 prosinec 2016 - 17:36

  • 0

#1907 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 17:08

Huráááááááááá, dneska se mi podařilo dojet na kole zbytek toho, co jsem si pro letošní rok předsevzala, a ještě přitom vymést dva eventy. Už jsem nevěřila tomu, že to zvládnu, navíc jsem se bála náledí a chybělo ještě docela dost, ale nakonec bylo sucho a dalo se to. Požehnaný nový rok všem!


  • 3

#1908 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 17:35

Mám radost jako už dlouho ne. :) Sotva jsem se stačila přivítat s prvními dvěma účastníky eventu a vydala se krmit skutečné kachny, protože mi bylo jasné, že později už se k tomu nedostanu, koho vidím jít přes lávku proti mně? Věřte nevěřte, Mr3ska osobně!  :wub:  Jóó, taková překvapení bych si přála i do dalšího roku. Vzácná návštěva v poslední letošní den. Potěšila i opožděná budějovická skupinka, která se rozhodla, že od vody neodejde, dokud na rychlejší vodu nedostane i poslední plavidlo. :D Takže jsme byli jejich zásluhou trochu přesčas a event společně v posledních asi deseti lidech uzavřeli. Mno, mám radost, kolik lidí se sešlo a jaká vytvořili plavidla.  :)

Do nového roku všem hlavně zdraví a plno fajn lidí kolem sebe. 


  • 1

#1909 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 19:53

Zvedavka: to bylo prekvapko co? Ted jsem dojel domu. Ale takovou mlhu jako dneska cestou domu jsem jeste nezazil. Poprve jsem jel po dalnici pod 40km/h. Kdyby auta nemela zapnute mlhovky tak auto 20m pred sebou nevidim. Fakt mazec. Akurat mam od vody zmrzly nohy :D
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#1910 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 20:09

To jsem ráda, že jsi i přes mlhu v pořádku doma.  :) Překvapení to tedy bylo, jen jak bylo hodně lidí, tak jsem nestíhala víc popovídat a navíc byla díky bacilům lehce mimo a zmatená.

Kdyby to šlo, tak ti teleportuji talíř horké zelňačky na zahřátí - stihla jsem uvařit po eventu a zvládla jsem už dva talíře. Jen v mém podání v ní stojí lžíce.  :wub:

 

A hele Jacku, honibodku jednu :D  - hned dva eventy vymete najednou a vymlouvá se na kolo! ;)   Mno, já nemůžu nic moc říkat , začátkem prosince jsem byla jeden den na Radyni a v Holoubkově.  B)


  • 0

#1911 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 20:12

Letošní poslední keška mě velmi potěšila - Řevničovský hlavolam (GC6PHWB).

Škoda, že se neříká: Jak na Silvestra, tak po celý příští rok. :-) Protože ta první v novém roce rozhodně tak dobrá nebude.


  • 2

#1912 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 22:40

Vždyť to pořád říkám, že jedna pěkná keš vydá za celý power trail :-).
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1913 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2017 - 21:54

Ted jsem dojel domu. Ale takovou mlhu jako dneska cestou domu jsem jeste nezazil. Poprve jsem jel po dalnici pod 40km/h. Kdyby auta nemela zapnute mlhovky tak auto 20m pred sebou nevidim. Fakt mazec.

To je vidět, že nejsi ze severozápadních Čech (Most-Teplice-Ústí). Tady když vidíme na konec kapoty, tak to pro nás není žádná mlha... Kolikrát musel třeba někdo z autobusu vystoupit a jít před autobusem.

A mimochodem, věříte, že dnes bylo v Podkrušnohoří mlhavo a inverze? a jen na Kr. horách, na Milešovce a dalších osmitisícovkách svítilo sluníčko.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 01 leden 2017 - 21:58

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1914 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2017 - 22:28

Věříme a přejeme vám to :-) . U nás, to jest střední Morava bylo kolem poledne taky slunečno, ale jen na chvilku, pak začala padat mlha a docela fest.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1915 Roman-tik

Roman-tik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2017 - 23:01

Východní Čechy, Podhůra u Slatiňan. Nádhera. 8877a6c5-246b-4d5f-a36b-55a8e388b642.jpgda9c3a3c-a1c6-4195-a90f-5b5ca3d3d5f9.jpg        Den jak malovaný.


  • 5
Roman-tik = za keš dík :-)

#1916 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2017 - 7:57

Jo, včera a předevčírem jsme si konečně snad po několika měsících udělali nějaký výlet do přírody. SIce nad inverzi jsme se dostali jen autem a na event bez výhledu včera kvůli eventu, nebo předevčírem na Junáckou vyhlídku při skautském Silvestrovském výstupu na ni a pak jsme opět sešli do inverze, ale stálo to za to... Ještě, že tu zimu máme. Víte, o co bychom byli ochuzeni, nemít tu zimní nádheru ;-). 

A to tu před nedávnem na tu zimu někdo nadával.

 

Jediný problém je, že s malým déle jak 3-4 hodinky venku nedáme bez nějakého ohřátí v teple :-(

 

Jen by to sluníčko mohlo být i u nás doma... Tady bylo krom minulé středy (kdy jsem byl do 5 v práci) snad stále zataženo.


  • 0

#1917 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2017 - 10:25

Neprovokujte s tím sluníčkem, v Boleslavi je od 30.12. zataženo a mlhavo.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1918 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2017 - 15:33

Tak když sluníčko - včerejší výstup na Ještěd

;)  :P  :P


  • 1

#1919 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2017 - 16:47

I v okolí Prahy (jižním směrem), bylo krásně.

 

293231f0-44e2-4ed6-b0e3-5d5d9ea0994c.jpg cc77f6a4-1922-4cab-9607-47397909251f.jpg


  • 1

#1920 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2017 - 19:14

Praha východ :)

20cd1576-9849-42cd-a17a-944fbf649daa.jpg


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama