Přejít na obsah


Fotka

Gratulace Haggaeusovi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 8:38

Gratulujeme Haggaeusovi k jeho schválení do funkce approvera a k jeho prvním schvalovaným keškám.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 10:09

Gratulujeme Haggaeusovi k jeho schválení do funkce approvera a k jeho prvním schvalovaným keškám.

HABEMUS PROBATOR :)
tak vela sil a energie - ono nie je moc k comu gratulovat - odsudili sme si ho sami :)))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 10:22

HABEMUS PROBATOR :)
tak vela sil a energie - ono nie je moc k comu gratulovat - odsudili sme si ho sami :)))

Blahopreju prvnimu ceskemu geokolaudatorovi ke jmenovani. Moje prvni zkusenost - dukladnost mu opravdu nechybi :-).
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 12:10

HABEMUS PROBATOR :)
tak vela sil a energie - ono nie je moc k comu gratulovat - odsudili sme si ho sami :)))

Tez se pripojuji ke gratulaci, snad to s nami nebudes mit moc tezke.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 13:54

Asi takhle: diky, ze jsi se toho ujal a hodne pevnych nervu!
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 11:24

Diky a prosim ty, kterym zustaly cache pozdrzene ve fronte (souradnice, souradnice....) o trpelivost - uz bych je schvalil, ale System.Data.SqlClient.SqlException: Timeout expired.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 13:43

Gratulujeme!!!
M+P+A+E
PS: Kdy budeš mít oficiální schvalovací dobu??? :))

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2005 - 12:47

Ahoj Haggeus, mohol by si sa popytat v groundspeaku, ci uvazuju o narodnom prostredi/jazykovych mutaciach svojho situ? kludne by sme pomohli s cestinou/slovencinou, len aby to uz bolo...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2005 - 15:19

Gratulujeme!!!
M+P+A+E
PS: Kdy budeš mít oficiální schvalovací dobu??? :))

jeste uvidim: brzo rano, pozde vecer, po obede... budou to krusne casy pro FTF huntery, kdyz nebudou vedet dne ni hodiny, kdy se muze objevit nova cache :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2005 - 14:24

Ahoj Haggeus, mohol by si sa popytat v groundspeaku, ci uvazuju o narodnom prostredi/jazykovych mutaciach svojho situ? kludne by sme pomohli s cestinou/slovencinou, len aby to uz bolo...

Obcas se ve forech takove napady objevuji, napr.tady (to je spis o vicejazycnych cache descriptions), zatim odsouvano do budoucnosti.
Tezko se mi to posuzuje, kdyz anglicky umim, ale nijak zvlast mi cesky interface nechybi. Pro lidi zcela neznale anglictiny je tu Igiho pruvodce, reviewer rozumi a komunikuje cesky, takze uz nenastavaji situace "I can't figure out from your puzzle cache description if it is a virtual or physical cache" a "neschvalili mi cache, approver mi neco odepsal, ale nevim co". I tak se objevuje cim dal vic cachi jen v cestine nebo s nepouzitelnym anglickym popisem, s ceskym interface by to bylo jeste horsi.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2005 - 14:34

Ja sa na to pytam, lebo sa mi zda, ze by to pomohlo. Mne osobne to tiez nechyba.
Mimochodom, vyzaduje approver anglicky popis cache?
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2005 - 14:41

Mimochodom, vyzaduje approver anglicky popis cache?

Jak muzes videt z nove schvalenych, tak ne. V nekterych evropskych zemich maji revieweri ve zvyku pridat k cachim s popisem jen v mistnim jazyce poznamku "Diky za novou cache, schvalil jsem ji, ale bylo by dobre pridat k ni anglicky popis, aby ji mohli hledat i zahranicni navstevnici", asi to taky zacnu delat.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2005 - 17:11

Jak muzes videt z nove schvalenych, tak ne. V nekterych evropskych zemich maji revieweri ve zvyku pridat k cachim s popisem jen v mistnim jazyce poznamku "Diky za novou cache, schvalil jsem ji, ale bylo by dobre pridat k ni anglicky popis, aby ji mohli hledat i zahranicni navstevnici", asi to taky zacnu delat.

Třeba moje angličtina rozhodně není na takové úrovni, abych se mohl sám pustit do dvojjazyčných cache, ale nějak si to zařídím.
Předpokládám, že u zahraničních TB je potřeba to tam psát anglicky rovnou.

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2005 - 17:30

Třeba moje angličtina rozhodně není na takové úrovni, abych se mohl sám pustit do dvojjazyčných cache, ale nějak si to zařídím.
Předpokládám, že u zahraničních TB je potřeba to tam psát anglicky rovnou.

ohladom TB to je jasne, ich majitelia po cesky nevedia :)Viaceri sme na fore (Haggaeus, Dorcadion, Drevokocur, ja,...) ponukali, ze obcas pomozeme pri preklade do anglictiny, aj to obcas robime, takze staci niekoho oslovit a pomocnu ruku Ti urcite podame :)
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2005 - 19:53

Citat z jednoho logu, ktery prosel bez povsimnuti :-) :
Pitr (245 found)
Trochu jsem si privstal a rano cestou na anglictinu jsem se zastavil na maly odlov...(zkraceno)

Myslim ze tohle je odpoved na otazku a cesta hodna nasledovani.

  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2005 - 11:08

ohladom TB to je jasne, ich majitelia po cesky nevedia :)Viaceri sme na fore (Haggaeus, Dorcadion, Drevokocur, ja,...) ponukali, ze obcas pomozeme pri preklade do anglictiny, aj to obcas robime, takze staci niekoho oslovit a pomocnu ruku Ti urcite podame :)

Že bych se tedy zeptal?
Jak je správně anglicky:
"Když cestuješ po světě, tak tohle prostě vidět musíš!"

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama