Přejít na obsah


Fotka

Za kešulemi do Francie - nabídka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
221 odpovědí na toto téma

#61 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 22:15

jinak malá reklama na jiný zájezd... na slevomatu je za necelých 5000 možnost vyjet začátkem července do Německa, Dánska a Švédska... pokud by někdo chtěl jet, tak dejte během zítra vědět...
  • 0

#62 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 23:08

Tož na kterou variantu je nejvíc zájemců zatím??? A ta prodloužená varianta je taky s těma PT? Nebo jsou PT v tom extra zájezdu?
  • 0

#63 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 11:46

Sedmitečko, PT jsou zcela samostatnou kapitolou ve zcela jiné oblasti, než je Provence. A nejvíce zájemců je na prodloužené variantě poznávačky Avignon - Nimes - Marseille - Cannes - Grasse - Nice - Monaco. ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#64 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 12:35

No jo, je to pěkný, ale nevím, jak mně vyjdou peníze... Kolik míst je ještě volno na tu prodlouženou variantu a kdy bude deathline? :)
  • 0

#65 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 12:46

Prodloužená varianta je za půlkou své obsazenosti :-) Až bude full, bude deathline :D:D:D:D
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#66 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 18:37

Jak to vypadá s prvním poznávacím termínem? Bude také prodloužený a bude se vůbec konat? Ta samolepka na hromadné logování by byla super, ale muselo by se dostát pravidlům, aby pak owner nemazal logy. Jak to udělat? Jak to vypadá s tričkama? Už jsou nějaké návrhy? A jak to bude s cenou? To bude super akcička, už se moooc těším B)
  • 0

#67 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 19:34

Ahoj, první termín prodloužený není. :) a konat se bude v případě, že se naplní kapacita autobusu. Zatím jsou stále volná místa :) Zatím trika návrh nemají, ale ono se to vymyslí ;) a cena byla přislíbena příznivá.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#68 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 20:09

Nechystá se na termín 11. - 16. 9. někdo z okolí Berouna? V ideálním případě nezadaná slečna která nemá s kým jet? ;)
  • 0

#69 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 21:58

Ahojky, uplnou nahodou jsem dostal typ na tento cacher-zajezd ... vzhledem k tomu, ze tak trochu sbiram zemicky a v Monacu jsem jeste nebyl, tak s geokolegou uvazujeme o jeho realite v zarijovem terminu ... myslim, ze v nekterem z predchozich dotazu zaznelo jestli naplnit bus i mudlama na ukor cacheru ... ale to by nebylo zas tak moc OK ... a proto by cacheri meli mit v tomto zajezdu prednost a az v pripade neobsazenosti dale doplnovat i muggles ... uz jsem se zucasnil nekolika poznavacich zajezdu s ne-cachers osadkou busu a mohu jen potvrdit obtiznost casu na odlov ale i kdyz pote po mem verejmem oznameni skutecnosti, se obcas pridavali k odlovu i ostatni uastnici ac mudlove :) ... take me uz tato myslenka na cachers-zajezd nekolikrat napadla a rikal jsem si, proc se toho jeste nechopila zadna CK :) ... hlasim se ... jen jeste musim poresit sluzby pohotovosti a pripadne je prohodit s kolegy ... diky za opravdu zajimavou nabidku jak stravit cas prijemnym odpocinkem a i s hledanim krabicek v inocizine :) ... cena je myslim si uplne super ... diky za nabidku ... jen nechapu v temate vlakna reseni tricek a ostatnich nesmysluplnych-nesmyslu ... chces cestovat a cestou cachovat? tak jed a neres nepodstatne ;) ...
  • 0

#70 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 12:51

Ahoj, organizuj si, co chces a kde chces - ale laskave NESPAMUJ mailem pres profil.

Ber to jako varovani - pokud by Tvoji cinnost nekdo nahlasil na GroundSpeak, mohla bys o svuj ucet z roku 2006 rychle prijit.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#71 AmbrosieTeam

AmbrosieTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 21:46

Nam by se moc libil ten power trail od 5.9.. Hlasi se na nej vubec nekdo???:o
  • 0

#72 AmbrosieTeam

AmbrosieTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 21:49

A pokud by se nenasel dostatek kaceru na kola, brali bychom Provence v prvnim terminu. Jen je skoda, ze neni taky prodlouzen o jeden den.. V Cannes je nadherne a urcite stoji za zastavku.. Navic je tam rozdil v cene pouhych 300.-!!! Pokud by melo vice kaceru zajem o prodlouzeni, bylo by to proveditelne??:)
  • 0

#73 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 21:50

zatím nic moc, lidi stále nemají patřičnou důvěru a představu, jak by to probíhalo. stále nevěří tomu, že jde primárně o geocaching a nikoliv o běžný zájezd. každému říkám, že pokud mají otázky, aby se ptali, že je zodpovím, že tu nejde o komerci, ale o nápad potrhlé kačerky :D
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#74 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 22:02

aha, ještě k tvému druhému dotazu :-) pokud by se na tom shodli všichni, pak by problém být neměl, ale raději to ještě zjistím kvůli dopravci :-)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#75 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:22

Taky o tom zacinam uvazovat, ve Francii jsem nikdy nebyl ale zatim je to na me moc dlouho dopredu. Rozhodne ale ne variantu s PWT, kdyz uz bych tam jel, tak si dovedu predstavit lepsi traveni casu nez pouhym sberem. Kdyztak se pak ozvu, az budu vedet vic ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#76 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:50

Jaj...škoda že se tyhle zájezdy neplánovaly dříve. Už máme dovolenou naplánovanou a předplacenou. Jinak bychom určitě jeli. Doufám, že pokud bude i další ročník, že se to začne řešit alespoň o pár měsíců dřív
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#77 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 8:17

Koukám, že pro jednoho je to moc dopředu, pro druhého moc pozdě:D:D:D Zkrátka se nedá zavděčit všem
  • 0

#78 VIDJA

VIDJA

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 18:12

Moc zajímavá nabídka, co nejdříve pošlu e-mail. Dík.
  • 0

#79 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 18:15

Lidi, pokud se nám to letos povede, třeba přijdu příští rok s podobnou věcí opět a tentokrát mnohem dřív ;)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#80 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 18:37

Sedmitecka napsal/a:

Sedmi, ty pojedeš? Já bych potřebovala vypadnout jako sůl a přemýšlím, že bych to doma nějak vykoumala a jela sama... Ale protože by to byla moje první cesta za hranice všedních dní, tak bych tam jela ráda s někým, koho znám...;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama