Přejít na obsah


Fotka

Rada k Locusu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 danmar

danmar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 13:02

Ahoj, poradila by mi nějaká dobrá dušinka, jak manipulovat s Locusem? Stáhla jsem si včera Locus Free a ráda bych používala tento prográmek pro navigaci offline na kešinky, ale jako naprostý začátečník je to na mě moc technické. Takže.. byl by tady někdo tak svatý, aby mi poradil od začátku (kde stáhnout mapy, jak je načutit do mobilu) do konce (jak zadat souřadnice, jak se navigovat) s tímto prográmkem? Byla bych nejvděčnější;) Danitka
  • 0
Začínající zamilovaní keškomilci a jejich věrný keškobuldoček;)

#2 Jizanka

Jizanka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 13:20

Locus je dá se říci intuitivní prográmek nicméně je zde vlákno věnující se přímo jemu http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 13:32

Ozvi se mi na ICQ (v profilu) Neco s tim zkusime udelat :)
  • 0

#4 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 13:38

jojo, proc si na to nezalozit novej topic a placnout ho rovnou do frc, divim se uz jen ze se nejmenuje POMOC!!!!!!!
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#5 danmar

danmar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:33

Ma-fi-an : problém? To nějak vadí bo co? Jizanka: děkuji;)
  • 0
Začínající zamilovaní keškomilci a jejich věrný keškobuldoček;)

#6 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:47

jo problem, jo vadi.jak bych to shrnul...a proc bych to shrnoval, je to mlaceni prazdne slamy, pravidla prece nikdo necte, radej se zeptat.precti si podpis o par radku nad u petulinky1 a zacni, hlavne s kazdym.novym dotazem.nezakladej novy vlakno.pouzivej hlavu, kdyz to nestaci, pomuze google;-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#7 danmar

danmar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:49

Google jsem zkoušela, je možné, že ne důkladně, na foru zatím moc hledat neumím, ale vynasnažím se, pokud ti to moc drásá nervy, příspěvek smaž, ozvala se dobrá duše, která mi poradí i bez protivenství;)
  • 0
Začínající zamilovaní keškomilci a jejich věrný keškobuldoček;)

#8 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 17:32

nejde o drasani nervu, jde o to ze to dela bordel.na foru, kdy je dvacet nove zalozenych temat se stejnou otazkou, protoze clovek radeji nez aby hledal, tak se rovnou zepta.a ten hacek.je v tom ze to tema mazat nikdo nebude a zustane tady, a bude tu zas o trochu vetsi bordel kdyz se nekdo bude snazit opravdu neco najit, chapes ten.princip? a za druhe visi v tematu, ktery nema s locusem.nic spolecnyho, ale v tematu, kde se nabizi k.prodeji/koupi, pouzite veci... to co ted muzes udelat je ten topic zamcit(lock), at se tady uz zbytecne nedohadujem a neprida se k nam jeste nekdo dalsi:-) promin, jen uz sem.nervozni pac je vas cim dal tim vic a ja kdyz neco.hledam tak na me vyjede jen spousta tenhle zbytecne zalozenejch clanku:-) howgh
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#9 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 18:52

MA-FI-AN: tohle mas hlavne resit na urovni osobni korespondence a ne to rozebirat tam, kde se rozebira jiny tema - svym zpusobem v tom taky delas bordel ;)chapu, ze te tohle chovani stve, ale lidi, ktery jsou liny to hledani pouzit, bylo, je a bude vzdycky hafo... a nic s tim nenadelas. to uz ej lepsi se nevyjadrovat - on se totiz pak vzdycky najde nekdo, kdo to rozdrbava dal a tema je behem par prispevku o necem jinym. tim koncim OT :)
  • 0

#10 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 19:12

danmar: hele, ale kde stáhnout mapy a co s nimi, jsem ti snad už poslal včera v SZ. Co ti na tom nebylo jasné? Dal jsem ti odkaz sem http://gpsfreemaps.n...-mapy-pro-locus pro začátek a máš tam i napsáno co dělat.:o
  • 0

#11 danmar

danmar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 19:29

Ještě jednou se omlouvám, začátečník, né, že bych byla líná.. snažila jsem se hledat na googlu atd.. není vše černobílé, prostě jsem neznalec;)
  • 0
Začínající zamilovaní keškomilci a jejich věrný keškobuldoček;)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama