Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hledá se Osvejda!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1102 odpovědí na toto téma

#1001 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:08

Doufal jsem ve šťastnější konec. Upřímnou soustrast.
  • 0

#1002 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:08

Jaká slova najít ... stejně jsou všechna zbytečná, a bolest nezmenší. Tak jako všichni jsme doufali a věřili ve šťastný konec. Občas se stane, že prostě nepřijde. Nedokážeme říct nic jiného, než že je nám to hrozně líto a hluboce cítíme s rodinou i s nejbližšími kamarády. KIM-PA
  • 0

#1003 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 13 červen 2012 - 9:09

Jen takový detail - Vážení, soustrast se NEPŘEJE, ale VYJADŘUJE.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#1004 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:13

Ondru jsem sice neznal, ale každopádně se připojuji s upřímnou soustrastí.
  • 0

#1005 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:17

I kdyz jsem Ondru neznal, byl to kacer tak, jako ja. Diky GC jsem ziskal pratele a vim, jake je ztratit pritele. V rodinnych vazbach to je o dost tezsi. Dovolte mi proto prosim vyjadrit svou uprimnou soustrast.
  • 0

#1006 Mikelovci

Mikelovci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:18

Všechno jsme to sledovali z povzdálí a také jsme doufali v dobrý konec. Je nám to moc líto a chtěli bychom alespoň touto cestou vyjádřit upřímnou soustrast rodine a všem co ho znali i neznali. Je nám to moc líto. :(
  • 0

#1007 m4sh

m4sh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:23

Uprimnou soustrast
  • 0

#1008 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:33

Otázky proč jsou jen zbytečným týráním rodiny, nechte do být. Celou dobu jsem sledoval hledání, ačkoli jsem byl mimo okruh pátrání. A držel palce. Osvejda, ačkoli jsem ho osobně neznal, musel být skvělý kluk. Stačí se podívat, co v komunitě jeho zmizení způsobilo. Přeji teď hlavně jeho rodině, ať se s tím co nejdříve vyrovnají. Znám ten pocit, moje mamka zemřela po dlouhé nemoci náhle na leukémii, a to v době, kdy to začalo vypadat lépe. A ztráta Osvejdy byla mnohem víc nečekanější, chápu, jak se teď rodina musí cítit. A zároveň doufám, že média přestanou teď propírat jeho jméno, neboť to v rodině jen zármutek podpoří. A taky že přestanou propírat kačerskou komunitu, neboť Osvejda jako zapálený a zkušený kačer by si to tak rozhodně nepřál. A že jiný z kačerů si vezme na bedra těžký úkol, a udělá památeční kešku na památku Osvejdy. Ne ledajakou, ale tu nejkrásnější keš v celé republice, u které si jeho památku každý připomene a už nezapomene. Ještě jednou upřímnou soustrast v rodině. Přeji Vám, ať se podobné tragédie již vyhýbají. A to přeji i ostatní kačerské komunitě. Dejte na sebe všichni pozor.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#1009 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:34

Je nám to moc líto a upřímnou soustrast rodině i (nejen geo) blízkým :( ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#1010 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:35

V Osvejdově sedáku jsem odlovil svých několik málo pětek, ukazoval mi, co a jak. Vzpomínám na večerní lovy keší, které končily v pět ráno, na jeho bezednou žízeň v hospodě U Vodoucha, na jeho vtipné repliky, i když třeba celou cestu do Drážďan vydržel mlčet a pak jen nalehko oblečený stepovat před vlakovým nádražím a čtvrt hodiny čekat, až ho zabere webka. Naposledy jsem Osvejdu potkal na terezínském eventu. Zaregistroval jsem ho nedlouho poté, co jsem začal hrát, byl pro mě takovou ikonou geocachingu. Poprvé jsem ho potkal na odlovu Noční můry, hodně toho věděl a znal a překvapilo mě, že používá celkem starou navigaci... Bude mi chybět, strejdo Osvejdo, nazdar.
  • 0

#1011 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:35

uprimnou soustrast
  • 0

#1012 photoduck67

photoduck67

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:36

Osvejdu jsem znala jen z eventů a z logů,přesto mě celá situace velmi zasáhla.Držela jsem palce aby vše dobře dopadlo... Vyjadřuji hlubokou soustrast všem příbuzným a kamarádům.
  • 0

#1013 adal asima

adal asima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:39

Tady jsou opravdu slova zbytečná a přesto,že jsme Ondru neznali osobně,si dovolujeme poslat upřímnou soustrast jak jeho rodině tak i všem jeho kamarádům. Dávejte na sebe všichni pozor.
  • 0

#1014 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:41

Nenacházím slova k popsání toho, co teď asi všichni cítíme... Upřímnou soustrast.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1015 noelin

noelin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:42

upřímnou soustrast ! Je mi to moc líto.
  • 0

#1016 keksik

keksik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:43

Takhle to dopadnout nemělo...Ale bohužel, i to se stává. S Ondrou jsme se neznali, ale podle toho, co jsem o něm četl to byl jistě prima kluk. Je škoda každýho zmařenýho života. Klobouk dolů před všemi kačery, co se snažili všemožně pomáhat. Soustrast všem příbuzným i známým.
  • 0
Make the world a more interesting place with caching.
Garmin Dakota 20+Topo Czech 3.1 Pro, Nokia 700 + HG Arcao

#1017 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:45

uprimnou soustrast
  • 0

#1018 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 9:46

Velice nás mrzí, jak tento příběh dopadl a zároveň jsme dojati tím, jak se naše komunita dokáže dát dohromady, když je to potřeba ! Rodině a všem, kteří Ondru znali bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast a hodně síly.
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#1019 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 10:13

Osvejdu jsem neznal. Všem blízkým upřímnou soustrast. Je to smutné, ale život jde dál. Opatrujte se všichni.
  • 0

#1020 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 10:15

S Osvejdou jsem byl na několika několika nočních keškách a několika kanálovkách. Tahle smutná událost mě silně zasáhla  Všem pozůstalým a kamarádům přeji hodně síly k překonání této tragické události. Odpočívej v pokoji Osvejdo, o_three Touto cestou bych chtěl poděkovat všem co se do pátrací akce zapojili, hlavně Osvejdovým nejbližším kamarádům Jelčovi, Slanečkovi a Homorovi. Smekám před vámi, byli jste úžasní!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama