Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hledá se Osvejda!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1102 odpovědí na toto téma

#1081 fiksici

fiksici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 20:24

..je mi opravdu smutno, achjo... Uprimnou soustrast...
  • 0

#1082 hosterb

hosterb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 20:36

Jenom jsme mohli drzet palce...je nam to moc lito. Prejeme blizkym hodne sily do dalsich dni a let.
  • 0

#1083 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 20:57

Moc mě mrzí, že to dopadlo, jak to dopadlo. Osvejdu jsem neznala, ale již od začátku jsem doufala, že se najde živý a zdravý. Z výsledku pátrání jsem byla velice v šoku. Upřímnou soustrast pozůstalým.
  • 0

#1084 pprosoft

pprosoft

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 21:00

S ondrou jsem se nikdy nepotkal, ale bylo me z toho moc smutno. Upřímnou soustrast.:(
  • 0

#1085 HADovo

HADovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 21:48

Osvejdu jsem potkal na svém prvním eventu. A pak na mnoha dalších. A na jeden T5 event jsme spolu jeli autem do Plzně... Vždy zabolí, když odejde někdo, koho znáte. Zvláště pak, když je to fajn člověk. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům.
  • 0
HAD

#1086 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 23:35

Dlouho jsem si myslela, ze uz sem nema smysl nic psat, ale pomaha mi cist vase vzpominky na Osvejdu. Znali jste ho a meli radi. Pamatuju si, jak me pri prvnim setkani udivilo, jak je tichy. Dlouho se tim padem v me spolecnosti nedostal ke slovu a tenhle trend nam vcelku vydrzel. Nicmene ozvat se umel. Kdyz me se Saettem "donutili" odslapat 35km na kole pri Prechodu pres Brdy, ja slapala jak vztekla, promocena a zmrzla po dvouhodinovem desti a konecne vysvitlo slunicko, zvolala jsem radostne "jeee, slunce!" a za zady se mi ozvalo: "nervi, vyplasis ho". Kdyz jsem U vodoucha nad pivem vyjadrila domnenku, ze jsem v minulem zivote musela byt nacistka, neco jako treba Mengele, vzhledem k tomu, co se mi ted deje, pokyval hlavou a rekl "takze doktorka..." Tyhle poznamky mne naprosto odbouravaly. Byl pro kazdou kravinu, kdyz jsme s Jelcou na benzince objevili plechovku limonady Hello Kitty (mimochodem, je fakt hnusna) a zacali ji fotit na T petkach, kam jsme ji jako vysokohorskou premii pro opravdove muze dotahli, na dalsi vypravu prinesl pro jistotu plechovky dve. Nezapomenu na nocni pikniky na kanalovkach a skalach, kam dotahl steaky (na rozdil od limosky vyborne). Mel se mnou bozi trpelivost, kdyz jsem mu posilala vztekle vzkazy typu tahle mysterka ale fakt nejde vylustit a navadel me jako rodic decko, abych si nakonec kes zaslouzila. Na druhou stranu byl dostatecne moudry, aby to u nekterych vzdal predem (zdravim look-ase a jeho sifrovaci) a vytahnul si me jen na kryti zad pri odlovu. Byl to on s QuoXem a Radkem61, kdo me ucili slanovat. Takhle bych mohla pokracovat jeste dlouho. Opravdu me vytocil asi jen ted v utery.Nechal me na to lusteni a loveni samotnou. I to mu nakonec odpustim. Mozna ta zaliba v T5 kesich pramenila z touhy byt k nebi bliz. Verim, ze je tam ne aby odpocival v pokoji, ale nadale aktivne a nejake pekne lezeni si pro nas nachystal. Tahle myslenka se mi libi. Pamatujes, jak jsem te vzdycky perovala, at nedelas <>oviny? Tam nahore muzes. :) Na shledanou, strejdo Osvejdo.
  • 0

#1087 Mountainer-CZ

Mountainer-CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 0:45

Osobne jsem Osvejdu neznal, ale tahle smutna me zasahla stejne jako mnoho dalsich geocacheru. Mam tam nahore uz par let kamaradku, ktera sice nelovila kesky, ale milovala turisticka a tato laska se ji nakonec stala osudnou .. tak preji hodne sil vsem z vas, kdo jste ho znali osobne a predevsim rodine. Verim, ze tam pro nas nachysta nejake kesky, abychom meli co lovit, az se jednou vydame za nim i my ostatni ...
  • 0

#1088 Sraduna

Sraduna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 1:26

Osvejdu jsem neznal, snad až jen na společné záznamy ve čtyřech desítkách různých logbooků keší. Tento příběh owner špatně dopsal, přeji Osvejdovi nahoře dobrý signál. Připojuji se se svoji upřímnou soustrastí. Vladan
  • 0

#1089 mysik

mysik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 6:37

Je moc fajn vidět, jak se dokáží kačeři semknout, když o něco jde..škoda jen, že to nedopadlo jinak.. Upřímnou soustrast rodině, blízkým i kamarádům...
  • 0

#1090 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:14

Ja osobne Ondru bohuzel taky osobne nepoznal ale jeho jmeno jsem samozrejme mnohokrat zaslechl v ruznych souvislostech. Co dodat .... snad jen, ze i ja posilam uprimnou soustrast rodine i kamaradum.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#1091 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:41

Smrt by si měla vybírat špatný lidi, třeba poslance, ale ne kačery. Upřímnou soustrast rodině a všem blízkým. :(
  • 0
Každá cesta vede ke kešce :-)

#1092 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:53

Slanecek napsal/a:
Dlouho jsem si myslela, ze uz sem nema smysl nic psat, ale pomaha mi cist vase vzpominky na Osvejdu. Znali jste ho a meli radi. Pamatuju si, jak me pri prvnim setkani udivilo, jak je tichy. Dlouho se tim padem v me spolecnosti nedostal ke slovu a tenhle trend nam vcelku vydrzel. Nicmene ozvat se umel. Kdyz me se Saettem "donutili" odslapat 35km na kole pri Prechodu pres Brdy, ja slapala jak vztekla, promocena a zmrzla po dvouhodinovem desti a konecne vysvitlo slunicko, zvolala jsem radostne "jeee, slunce!" a za zady se mi ozvalo: "nervi, vyplasis ho".
Kdyz jsem U vodoucha nad pivem vyjadrila domnenku, ze jsem v minulem zivote musela byt nacistka, neco jako treba Mengele, vzhledem k tomu, co se mi ted deje, pokyval hlavou a rekl "takze doktorka..." Tyhle poznamky mne naprosto odbouravaly. Byl pro kazdou kravinu, kdyz jsme s Jelcou na benzince objevili plechovku limonady Hello Kitty (mimochodem, je fakt hnusna) a zacali ji fotit na T petkach, kam jsme ji jako vysokohorskou premii pro opravdove muze dotahli, na dalsi vypravu prinesl pro jistotu plechovky dve. Nezapomenu na nocni pikniky na kanalovkach a skalach, kam dotahl steaky (na rozdil od limosky vyborne). Mel se mnou bozi trpelivost, kdyz jsem mu posilala vztekle vzkazy typu tahle mysterka ale fakt nejde vylustit a navadel me jako rodic decko, abych si nakonec kes zaslouzila. Na druhou stranu byl dostatecne moudry, aby to u nekterych vzdal predem (zdravim look-ase a jeho sifrovaci) a vytahnul si me jen na kryti zad pri odlovu. Byl to on s QuoXem a Radkem61, kdo me ucili slanovat. Takhle bych mohla pokracovat jeste dlouho. Opravdu me vytocil asi jen ted v utery.Nechal me na to lusteni a loveni samotnou. I to mu nakonec odpustim. Mozna ta zaliba v T5 kesich pramenila z touhy byt k nebi bliz. Verim, ze je tam ne aby odpocival v pokoji, ale nadale aktivne a nejake pekne lezeni si pro nas nachystal. Tahle myslenka se mi libi.

Pamatujes, jak jsem te vzdycky perovala, at nedelas <>oviny? Tam nahore muzes. :)
Na shledanou, strejdo Osvejdo.


Moc krásný....
Děkuji Ti za tak krásná slova...
Pořád musím na Ondru myslet a jsem ráda, že s ním mám i pár fotek a video z prvního slaňování, kdy mi dělal parťáka...
  • 0

#1093 asmara

asmara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:59

upřímnou soustrast celé rodině, je mi to moc líto....:(
  • 0

#1094 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 8:15

Je to moc smutny pribeh. Ondru jsem bohuzel osobne neznal, ale uvnitr se ptam proc musel tak mlady a schopny clovek odejit. Je mi to lito. Uprimnou soustrast rodine a kamaradum.
  • 0

#1095 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 8:59

modlim se za Ondru i jeho rodinu :|
  • 0

#1096 Nessa Elanius

Nessa Elanius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 9:34

Přijměte moji upřímnou soustrast, je mi to moc líto.
  • 0

#1097 Hypospray

Hypospray

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 10:23

Jako momentalne zapalene kacerce mi takova tragedie nemuze byt lhostejna, ... s kondolenci Ondrove rodine a pratelum se timto pridavam take, osobne jsem ho neznala, tak jako samozrejme nemam sanci poznat radu dalsich pohodovych kaceru... Zpetne jsem jen koukala, ze se Ondra ucastnil nekolika eventu, na ktere jsem dorazila i ja a na jednom z nich (na Letnim eventu z 29.2.) se mi ho dokonce podarilo natocit s radou dalsich kaceru. Strasne moc doufam, ze se snad nejak ukaze, ze s tim geocaching nemel nic spolecneho.
  • 0

#1098 sandy

sandy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 11:22

Ondru jsem osobne neznal, ani se s nim nikdy nepotkal, presto me tato tragedie naprosto zdrtila. Navzdy mi ho bude pripominat jeho CWG v me sbirce. Uprimnou soustrast:(
  • 0

#1099 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 12:03

Nechtelo se mi psat jeden z desitek, dnes uz stovek uprimnych soustrasti, ale tady se to uz ztrati... Osvejdo, potkali jsme se jenom parkrat na kanalovkach a jak pisi jini - pro neblizke kamarady Jsi byl nevyrazna postava. Na druhou stranu Jsi na jedne kanalovce byl jediny, ktery si zkusil meho slanovaciho Dulfera a to jsem obdivoval. Rad jsem Te poznal a je mi lito, ze uz se na blizkych keskach nepotkame, ani neuvidim Tvoje logy spolecne s celou hvezdnou partou. Osvejdovi, rodine i pratelum - je mi to lito.
  • 0

#1100 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 12:47

Uprimnou soustrast rodine a kamaradum.

rodina si nepřeje v tuhle chvíli okolnosti úmrtí rozebírat. Děkuji za pochopení.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama