Přejít na obsah


Fotka

google earth -> export do gpx, ikony?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 nejlepsi.misacek

nejlepsi.misacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 15:17

Zdravim vsechny. chtel byc pozadat zdejsi komunitu o radu s necim, co je urcite resitelne, ale nedari se mi na to prijit. Chtel bych se uplne zbavit nutnosti pouzivani Mapsourcu. Castecne proto, ze bych rad pouzival linux, kde nativne nebezi a druhak ho proste nemam rad. Jako skvela nahrada se mi jevi google earth. Umi vsechno, co potrebuju: --primo nacitat data z gps a zobrazovat na mape --paradni editace bodu na fotomape --export do kmz pro zobrazeni na google maps --funguje aji na linuxu (kde pravda nemam vyzkouseny, jestli primo nacita data z legendu, ale kdyby ne, tak mi to zas toliko nevadi) Jediny co se mi nepovedlo vyresit je, jak zachovat ikony bodu mezi gearth a gpx v etrexu legend. Jde ikonova sada, kterou pouziva google earth dostat do etrexu tak, aby mi ty ikony, co sem v google earth zvolil, zustali po exportu do gpx i v mapach na etrexu? Uplne idealne by se mi tez libilo, abych mohl na etrexu pridavat body s ikonama, ktery zustanou po importu dat do g-e stejny. Jde to vyresit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama