Přejít na obsah


Fotka

eTrex Legend- na prodej


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
15 odpovědí na toto téma

#1 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 11:59

Ahoj. Mam tady jednoho legenda na kterýho se práší a mohl by ještě posloužit. Je téměř nepoužívaný bez škrábanců, jediný problém je že jsme přibouchli datový kablík mezi dvířka a ulomili packy které ho drží v navigaci. Ale řešili jsme to pomocí gumy a fungovalo to. Pokud by někdo měl zájem tak se ozvěte a pokud ne tak se neobtěžujte...(to je pro ty co se vyžívají ve flame). Jo a cena? 1000.- a tady odkaz na foto: https://picasaweb.go...rtuf3/Travnicek
  • 0

#2 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 13:56

Za 350? ;-)
  • 0

#3 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 17:03

Já doporučím, pokud se tu nikdo neobjeví prodat GPS na Aukru, brácha právě takto prodával Bédu a celkem dost lidí se o něj popralo. I teď mnoho aukcí končí nad tisícem. Provokatéry typu DogVader_cz neber v potaz. Pro začátečníky slušná.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#4 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 19:36

Jak je to s presností téhle navigace? Sháním nějakou bazarovou pouzitou ale aby zaměřovala přesněji než mobil.
  • 0

#5 Kalimero

Kalimero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 19:50

http://www.geocachin...thread_id=22983
  • 0

#6 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 19:51

Tak to Ti nepovím neboť jsem s mobilem neměl tu čest. To by Ti musel říct někdo kdo má zkušenosti. A hlavně záleží na výhledu, ale můžu říct že jsem nikdy neodešel bez bodíku:) A hlavně nikoho do ničeho nenutím a cenu neurčuju, je sestry která jen přičichla a zjistila že rodina je přednější;).
  • 0

#7 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 20:13

Já bych doporučil to Aukro. Nechci je nijak propagovat, ale kačerská komunita asi nebude už moc požadovat tento typ. A tam to vyšplhá kolikrát i docela dost nad tisícovku. Asi by se tam prodal za víc a sestra by měla nějakou korunu do rodiny navíc ;) Tam je pořád zájem, už jsem tam i viděl, jak někdo koupil dva roky starý mobil za vyšší cenu, než se prodával stejný nový v obchodech. Ale když jsou ti lidi ochotní dát tolik peněz, je to jejich volba, nikdo jim pistoli u hlavy nedrží. Proč jim bránit? Ostatně se můžeš sám přesvědčit, když mrkneš na ukončené aukce :)
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#8 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 20:15

Osobně si myslím, že současné mobily s vestavěnou GPS na tom budou s citlivostí a přesností mnohem lépe než ten středověký Legend.
  • 0

#9 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 20:18

Dík asi to tak dopadne. A můj názor je že za 200.- nekoupíš ani jednu buzolu se třemi mapami 1:50000.
  • 0

#10 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 22:36

v porovnání Etrex Legend a Handy Geocaching za pomocí interní GPS v Nokia E52 vychází přesnost v řádech desítek metrů lépe pro Legenda, to co mám na legendovi s nepřesností 6metrů, mám v HG tak 24 metrů... Samozřejmě dost dělá výhled a vysoké budovy v okolí, tam se Legend hodně ztrácí, ale i Nokia tu má problémy....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#11 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 23:54

A bereš tu přesnost jen podle těch imaginárních čísel, která si každá GPS cucá z prstu (a nikdo ani pořádně neví jak), nebo opravdu podle toho jak dobře Tě na kešku navede ? Také si nejsem moc jistý jestli se mobil z roku 2009 dá ještě považovat za "současný" ;)
  • 0

#12 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 6:11

můžu referovat jen o tom co mám :-) S legendem jsem odlovil přes 1000keší, takže určitě navádí dobře... chce to spíše trochu cviku a hlídat si, aby měl signál, to je určitě jeho největší slabost ...
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#13 Stribrna rosa

Stribrna rosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:06

Já s Legendem běhám už čtyři roky, i když mapové podklady moc nepoužívám, mám pořád lepší výsledky, než kolegové s mobily. Je pravda, že mi dohledání souřadnic možná trvá trošku déle, přesnost bývá podle mne lepší. Osobně doporučuju, i cena je slušná.
  • 0

#14 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:28

Řešte prosím obecné vlastnosti Legendu v jednom z mnoha už existujících vláken v sekcích GPS a Garmin. FRC by měl zůstat přehledný pro komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Díky.
  • 0

#15 Crazy Dancers Praha

Crazy Dancers Praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 10:05

Ahoj, mám zájem o koupi...
  • 0

#16 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 13:21

Tak že obchod dohodnut.... jo a lock ;) .
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama