Přejít na obsah


Fotka

cacheme symbian


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 3m-tlapkys

3m-tlapkys

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 11:29

Nikde jsem se tady nedočetl řešení mého problému. Mám nokii N8 a z ovi jsem zakoupil a nainstaloval aplikaci cacheme. Po spuštění vyjede okénko zezhora s hláškou o autorizaci na gclive. Nezjistil jsem jak to provést, strávil jsem nad tím asi tři hodiny. Neukazuje mi to keše, jen to najde mou polohu a víc nic. V nastavení jsem se chtěl přihlásit na geocaching.com, ale je tam pouze kolonka pro nick, nikoli pro heslo... Může mi tu někdo prosím poradit co s tím? Děkuji email: filipsvejnar@gmail.com
  • 0

#2 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 12:08

3m-tlapkys napsal/a:
Nikde jsem se tady nedočetl řešení mého problému. Mám nokii N8 a z ovi jsem zakoupil a nainstaloval aplikaci cacheme. Po spuštění vyjede okénko zezhora s hláškou o autorizaci na gclive. Nezjistil jsem jak to provést, strávil jsem nad tím asi tři hodiny. Neukazuje mi to keše, jen to najde mou polohu a víc nic. V nastavení jsem se chtěl přihlásit na geocaching.com, ale je tam pouze kolonka pro nick, nikoli pro heslo... Může mi tu někdo prosím poradit co s tím? Děkuji
email: filipsvejnar@gmail.com



Zajdi na tvůj účet na GC a tam se mrkni na:

Geocaching > Můj profil > Spravovat mé aplikace

Nebo si klkni na ve founu přímo na tu autorizaci. Já mám C7 a nějak takhle jsme tu autorizaci provedl a vše začalo běhat. Je to jednoduché ... jen teď nevím jak přesně jsem to provedl. B)
  • 0

#3 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 19:53

jinak na N8 jde i Garmin mobile XT
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#4 3m-tlapkys

3m-tlapkys

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 9:30

To jsem všechno dělal. prostě to nic nedělá. V GC v spravovat aplikace nic není... Cacheme v telefonu pouze najde mou polohu a pak tam dokolečka běhají tečky jako že něco načítá, jenže to jsem nechal běhat téměř dvě hodiny a NIC... Mám internet v mobilu, na družice to vidí... Tady ve fórech čtu, že to vesměs každému běhá... Už se začínám obávat jestli nejsem mega debil. Aplikaci jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, výsledek nulový... V "settings" a "account" mám daný nick který používám v GC, v "tools" jsem klikal na "authorize" asi 100x... výsledek... nic nic a nic Přítelkyni jsem koupil telefon s androidem, nahrála si tam těch aplikací asi šest, běhají všechny... naposledy si nainstalovala a-drake, během chvilky měla na GC v spravovat aplikace, tuto aplikaci jako povolenou... hm???
  • 0

#5 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 9:41

3m-tlapkys napsal/a:
To jsem všechno dělal. prostě to nic nedělá. V GC v spravovat aplikace nic není... Cacheme v telefonu pouze najde mou polohu a pak tam dokolečka běhají tečky jako že něco načítá, jenže to jsem nechal běhat téměř dvě hodiny a NIC... Mám internet v mobilu, na družice to vidí... Tady ve fórech čtu, že to vesměs každému běhá... Už se začínám obávat jestli nejsem mega debil. Aplikaci jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, výsledek nulový... V "settings" a "account" mám daný nick který používám v GC, v "tools" jsem klikal na "authorize" asi 100x... výsledek... nic nic a nic
Přítelkyni jsem koupil telefon s androidem, nahrála si tam těch aplikací asi šest, běhají všechny... naposledy si nainstalovala a-drake, během chvilky měla na GC v spravovat aplikace, tuto aplikaci jako povolenou... hm???


Ten problém jsem měl na začátku taky. Také jsem přeinstaloval a xkrát kliknul na autorizaci na telefonu. Až pak jsem si na GC všiml v pravém sloupci dole "Spravovat autorizace aplikací" a tam jsem to povolil. Víc neřeknu páč nic nevím ... funguje to B) .
  • 0

#6 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 10:06

Mě na N8 když to spustím, tak na cca 10 minut zamrzne telefon,nejde mi nic dělat a potom se to spustí a funguje normálně.Zkoušela jsem to už xkrát přeinstalovat a nic. Nevíte čím to?
  • 0

#7 3m-tlapkys

3m-tlapkys

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 10:11

To tu právě píšu, na GC ve spravovat autorizace, není co povolit, to bych jinak udělal, zase až takovej stoupa nejsem... Je nutné mít premiové členství k tomu???
  • 0

#8 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 12:08

presunte diskuzi do tematu ktere se cache me uz nejakou chvili venuje a nedelejte duplicitni tema prosim, zamcete to tady. s odpovedi vam radi pomuzeme ale nikoliv tady. lock!
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#9 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 12:34

MA-FI-AN napsal/a:
presunte diskuzi do tematu ktere se cache me uz nejakou chvili venuje a nedelejte duplicitni tema prosim, zamcete to tady. s odpovedi vam radi pomuzeme ale nikoliv tady. lock!

Teda fakt nevím proč je lepší jedno megavlákno než deset malých. S odpovědí bychom rádi pomohli i tady, kdybychom věděli.
  • 0

#10 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 13:29

jediny mega co je, tak megabordel kterej se temito duplicitnimi tematy neustale vytvari. Vic snad uz ani nechci na tuhle (dle meho) hloupou poznamku reagovat.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama