Přejít na obsah


Fotka

Skandinávie, Francie nebo Itálie pro dva do konce měsíce za 500,-


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 10:37

Zdravím,
náhodou jsem na aukru objevil prodej dvou poukazů za 2 zpáteční jízdenky. Jedná se o Student agency a destinace Dánsko, Norsko, Švédsko, Itálie a Francie. Musí se využít do konce měsíce, cena je 500 korun za dvě zpáteční jízdenky.

Nejsem prodejcem, jen jsem zaregistroval fajn příležitost na poslední chvíli vycestovat. Poukazy SA z aukra jsem již několikrát využil, je to bez problémů, tak směle do toho. Za tu cenu je to super. Já bohužel nemůžu, jinak bych hned jel...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 11:00

škoda, už mám jiné plány, jinak bych vyjel...
  • 0

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 11:02

mirotiro napsal/a:
škoda, už mám jiné plány, jinak bych vyjel...


Já jsem na tyhle poukazy minulý rok vyjel do Itálie, ale to poukazy se objevily asi o týden dva dříve... teď je to moc narychlo, ale třeba to někdo využije. Přece jen třeba do Itálie na otočku za necelý tři stovky, to jde ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 11:18

jj přesně... já bych i jel na otočku do Remeše, ale jízdní řád a konec platnosti mi to nedovolej...
  • 0

#5 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 12:02

škoda... teď už mám kalendář plný.. ale třeba něco na červenec, srpen, by se hodilo:D
  • 0

#6 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 12:02

Ta aukce konci 29.6. 09:40:54 a ten kupon konci (vcetne zpatecni cesty) 30.6. To je docela o hubu ne? To znamena vyhrat aukci, uz s batohem a GPS jet do Prahy, prevzit od prodejce kupon, rovnou jit na Student Agenci pro predem rezervovane listky a uplatnit slevu (neni jistota, ze tu aukci vubec vyhraju a co pak s rezervaci - pripadne bez rezervace riskovat ze vubec v patek chytnu nejakej bus) a hned v sobotu zase navrat domu. A to jeste jak pise mirotiro .. Proklikal jsem asi 20 moznosti v jizdnim radu a variantu i s navratem do 30.6. jsem ani nenasel.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#7 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 12:10

no ono možnosti jsou, ale znamenalo by to vyjet někdy uprostřed týdne... jinak aukce je kup hned, takže jistotu výhry máš... obsazenost spojů je věc další...
  • 0

#8 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 14:15

mirotiro napsal/a:
aukce je kup hned

Moje chyba, prehledl jsem, ze je to kup ted. Myslel jsem, ze je to klasicka aukce, ktera konci az v patek. Proto ta moje uvaha. Diky za objasneni.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#9 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 14:20

Termín je opravdu šibeniční, ale taky to je za super prachy. Takže doufám, že se někdo najde, kdo to využije. Přece jen Evropa se barvit musí ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#10 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 17:18

Klidne bych jel jeste dnes, ale problemem muze byt ze v cervnu uz neni volny vubec nic ... mozna misto ridice.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 17:19

Vypadá to zajímavě, ale to by chtělo v pondělí odpoledne odstartovat, tam být odpoledne a přes noc a další den zase zpět. Být to z Brna tak by se o tom uvažovalo docela jinak.
  • 0

#12 AmbrosieTeam

AmbrosieTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 17:25

Cena je za jeden kus. Takze dohromady za 1.000,-.. ..
  • 0

#13 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 17:28

AmbrosieTeam napsal/a:
Cena je za jeden kus. Takze dohromady za 1.000,-.. ..


Jeden poukaz je pro 2 lidi, takže pro dva je to za 500 jak jsem psal... za litr je to pro 4 lidi :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#14 AmbrosieTeam

AmbrosieTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 17:33

No jo, nezvetsila jsém si ten certifikat.. Bylo tam psano, ze je to za jeden cert., tak jsem autmaticky ¨pocitala s tim, ze je to za osobu.. Uz to vidim:)
  • 0

#15 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 10:44

Posunu trochu nahoru, třeba to někdo ještě využije.

Nebo mrkněte ještě sem, letenky do Portugalska ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama