Přejít na obsah


Fotka

SOS sháním naléhavě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
12 odpovědí na toto téma

#1 Pampelisatka

Pampelisatka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:12

nějakou levnější navigaci. Včera jsem při keškování ztratila svou Dakotu 10, což mně moc mrzí. Na novou teď bohužel nemám, tak prosím, pokud by jste měli v šuplíku nějakou starší navigaci kterou nevyužijete, nabídněte, ráda za přijatelný peníz koupím. Děkuji moc.
  • 0

#2 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:19

Já vím, že to nepatří do FRCu, ale nezkoušela jsi psát kačerům, kteří logovali keše, v jejímž okolí se navi ztratila, zda ji někdo neobjevil? Není to velká šance, ale většina kačerů je slušných, a určitě by vrátili. Přijde mi dost brzo kupovat novou navi, když se ztratila teprve včera. Tohle není inzulín, aby bez toho člověk nemohl žít.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#3 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:22

Vnímám to stejně, jako ajne, zkus obejít zastavárny v okolí, napiš k nejbližším keším okolo místa ztráty, že se tak stalo WN logem, možná zkus polepit několik sloupů v okolí, že ju sháníš, za odměnu 500Kč (v tom lepším případě se ti vrátí zadara, v tom pravděpodobném za 500).. Určitě bych ju hned nepohřbil.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#4 Pampelisatka

Pampelisatka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:26

nápad je to dobrý. Ale já šla k té dotyčné keši fakt pustinou (špatnou cestou necestou za šipkou místo po cestě, což jsem samozřejmě zjistila až potom) a dnes jsem to tam prohledávala skutečně detailně a nic.. Nedávám tomu naději že se najde...a ta keš není moc navštěvovaná, tak 4x měsíčně, dnes tam nebyl nikdo...
  • 0

#5 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:28

Pampelisatka napsal/a:
nápad je to dobrý. Ale já šla k té dotyčné keši fakt pustinou (špatnou cestou necestou za šipkou místo po cestě, což jsem samozřejmě zjistila až potom) a dnes jsem to tam prohledávala skutečně detailně a nic.. Nedávám tomu naději že se najde...a ta keš není moc navštěvovaná, tak 4x měsíčně, dnes tam nebyl nikdo...

Nějak ti uplně logicky nerozumím: šla jsem za šipkou, co mám na gpsce a najednou jsem zjistila, že pod tou šipkou tu gpsku nemám? :-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#6 Pampelisatka

Pampelisatka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:32

To jsi napsal legračně :-)...ne, zase tak úplně blbá nejsem :-). Asi na zpáteční cestě, ale to už je přece jedno, to tu neřeším....
  • 0

#7 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:35

Pampelisatka napsal/a:
To jsi napsal legračně :-)...ne, zase tak úplně blbá nejsem :-).
Asi na zpáteční cestě, ale to už je přece jedno, to tu neřeším....

:-) To jsem se říct nesnažil, jen já rád Columba a je to asi vidět - vše se snažím pochopit. Nu, pakliže jsi smířená, že je fuč, pak budiž poskytnut prostor k nabídkám.. :-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#8 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 21:38

Pampelisatka: Když napíšeš co to bylo za keš, tak tam vtrhne hromada kačerů s vidinou GPS zdarma :D A se slovy "kdo hledá najde". B) Já bych to tak rychle nevzdával, jak říkám, není to životně důležitá věc, a rozhodně bych to ještě zkusil, než dávat hned peníze do další...
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#9 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 22:40

Když na ní dáš výkupné, snad tu je dost slušných lidí, kteří by ji vrátili. To, že ten den keš nikdo nelogoval bych nebral jako důkaz, protože kdybych našel gps a nechtěl jsem ji vracet, tak bych se taky nelogoval.
  • 0

#10 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 23:32

ajne napsal/a:
Pampelisatka: Když napíšeš co to bylo za keš, tak tam vtrhne hromada kačerů s vidinou GPS zdarma :D A se slovy "kdo hledá najde". B) Já bych to tak rychle nevzdával, jak říkám, není to životně důležitá věc, a rozhodně bych to ještě zkusil, než dávat hned peníze do další...

Snad se Pampelisatka neurazi kdyz sem tu kes napisu za ni. Respektive to vezmi ajne jako mysterku. Co takhle si vyjet posledni navstivene kese a hledat kes o ktere pise, ze neni moc navstevovana? No? Zas tak tezke to nebylo vid?
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 6:19

Mám zkušenosti s tím, že většinou GPSku zapomínám u poslední kešky - někam odložím při logování atp. A už se mi i stalo že mi tu GPSku kačeři přivezli za mnou k další keši :-). No, je pravda, že to byl zrovna event, takže tam těch kačerů byla větší koncentrace, ale potkal jsem je taky až asi po 3 hodinách... Takže nevzdávat se a chce to prošmejdit okolí poslední kešky, a případně kontaktovat toho, jestli tam byl :-)
  • 0

#12 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 7:58

Tak jaká z těch tří posledních to byla?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#13 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 9:23

Destr: Upřímně, já nic hledat nebudu, takže když to nenapíše sem, proč bych to měl prohledávat? A ještě mám hádat, která z nich to byla? A jako proč? Tak buď zkusí pomoc od kačerů a napíše sem konkrétní keš, nebo to nechá být. Nehledě na to, že jsem to psal spíš z legrace, víš, nech si vysvětlit co znamená smajlík. A jestli ti dělá radost naznačovat, že je někdo blbec, tak se nad sebou zamysli. A nehledě na to, že stejně jako ty nemá spojený profil s GC, takže je sice pravděpodobné, že je to ona, ale jisté ne. Takže jestli chceš na blind běhat mezi třema kešema, ještě když nemáš ani jistotu, že se jedná o správnou kačerku, tak si posluž.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama