Přejít na obsah


Fotka

Muj mobil je KO. Jaký koupit?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
16 odpovědí na toto téma

#1 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 17:44

Zdravím. Dnes odpoledne se omylem do mého mobilu dostala voda a už ani po vysušení nejde zapnout, na záruku to nevyjde a tak sháním jiný. Můžete mi nějaký doporučit? Měl jsem SE Xperia X8 a tak bych chtěl něco podobného, možná o něco lepšího. Cena přibližně 3000kč .... Klidně použitý. Nevíte o něčem, popřípadně jaký by jste mi za tu cenu doporučili? Cena může byt o něco vyšši. Díky
  • 0

#2 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 18:01

Zdravim, Co se tyce pomeru cena/vykon, zvolil bych tel. Nokia E52. Symbian, JAVA (handy geocaching, OpenWIG), 3G, WiFI, GPS, VELKA vydrz baterie - MP3, net pres WiFi, geocaching..bez vypinani na noc - bez problemu vydrzi 4 dny! Delala mi spolecnost pekne dva roky, nez mi spadla ze skaly a umrela :( (R.I.P.)
  • 0

#3 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 18:10

Mira_B napsal/a:
Zdravim,


Co se tyce pomeru cena/vykon, zvolil bych tel. Nokia E52. Symbian, JAVA (handy geocaching, OpenWIG), 3G, WiFI, GPS, VELKA vydrz baterie - MP3, net pres WiFi, geocaching..bez vypinani na noc - bez problemu vydrzi 4 dny!

Delala mi spolecnost pekne dva roky, nez mi spadla ze skaly a umrela :( (R.I.P.)


Díky za radu, zkouknu to ale asi z toho nic nebude. Jsem zastánce Androidu...
  • 0

#4 woddyoo

woddyoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 18:29

Jestli můžu doporučit kvalitní stroj, který se nebojí vody ani špíny, baterie vydrží měsíc či dva dle užívání -> http://www.evolve.cz...-gladiator.html.
Mám s ním absolutní spokojenost. Někdo možná opovrhuje výbavou, ale mě vyhovuje ;) .
  • 0

#5 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 18:43

pokud to tazatel chtěl jen na volání a sms, tak proč ne...
  • 0

#6 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 18:49

woddyoo

To co píšeš, to by bylo perfektní a klidně bych do toho telefonu šel, ale moc té výdrži nevěřím.

A tomuhle ze stránky výrobce už nevěřím vůbec.

• provozní doba: 2 700 minut - 45 hodin
• pohotovostní stav: cca 3 600 hodin - 150 dní


  • 0

#7 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 19:34

doporučuju skouknout tohle http://www.mobilmani...71/default.aspx:P
  • 0

#8 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 19:41

Co tento? Telefon: http://mobilni-telef...ei-ascend-g300/ Podpora: http://androidforum....-g300-f312.html
  • 0

#9 woddyoo

woddyoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 19:45

tomy.22 napsal/a:
woddyoo

To co píšeš, to by bylo perfektní a klidně bych do toho telefonu šel, ale moc té výdrži nevěřím.

A tomuhle ze stránky výrobce už nevěřím vůbec.

• provozní doba: 2 700 minut - 45 hodin
• pohotovostní stav: cca 3 600 hodin - 150 dní


Ja te vydrzi celkem verim, mam ten telefon cca mesic a za tu dobu jsem ho nabijel asi tak jednu hodinu, kdyz jsem si posilal hudbu z pc. Když jsem ho poprve zapnul, tak mel 2 carky baterie ze ctyr a ted po mesici mam 1 carku ze ctyr. Jedinou nevyhodu, ktera by ti mohla vadit je ta, že to nemá javu, takze k tomu nejde připojit gps modul a ani spustit handygeocaching a podobné aplikace. Ale zase mi to nežere čas hrama :).
  • 0

#10 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 19:55

Doporucil bych Defy+, ale je to trochu mimo udanou cenovou relaci :( Nicmene ta investice se urcite vyplati. Po pul roce co ji mam si stale nemuzu stezovat na vubec nic.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:14

Neztrácel bch naději, to vysušení není za hodinu. Co nejvíc otevři a nech v teple (ne na plotně). Případně profouknout . Třeba se probudí. Já jsem svůj taky kdysi učil plavat (nešlo mu to potfoře), ale to JE Nokia 6310.
  • 0

#12 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:16

Pokud netrváš striktně na těch 3 tisících, šel bych na tvém místě do telefonu Sony Ericsson Xperia Ray, který použitý seženeš za 4 tisíce. Prostředí znáš, výbava je výborná, má i GLONASS, kompaktní, elegantní...co více chtít :) Já mám Arc, kolega právě ten Ray (je to jeho první SE) a je s ním velmi spokojen.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#13 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:34

Už jde zapnout ale nenabíhá display. Bohužel peněz není moc a vypadá to že asi na chvíli budu muset seknout s geocachingem. Byl to muj mobil pomoci ktereho jsem lovil kešky takze asi smula no.... Bohužel na nový asi nebudu mít :-( škoda... :-(
  • 0

#14 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:45

co treba novy ZTE Blade? Lonsky model, cena začíná u prodejcu na 2700kc
  • 0

#15 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:52

ZTE Blade mám (to už je snad předlonský model, ne?), v podstatě si nemůžu stěžovat, jediný problém, díky němuž mám problémy ho doporučovat, je příliš malá velikost paměti na aplikace. Prostě všechno na kartu strčit nejde. Jinak by v pohodě stačil.
  • 0

#16 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 21:07

Tak ještě máš možnost Samsung Xcover 271 nebo Xperia Active, ale ta je s cenou už jinde. Oba telefony jsou vodotěsný. Xcover má jen javu, ale kešky se sním hledaj výborně.
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#17 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 21:12

Tabi napsal/a:
Tak ještě máš možnost Samsung Xcover 271 nebo Xperia Active, ale ta je s cenou už jinde. Oba telefony jsou vodotěsný. Xcover má jen javu, ale kešky se sním hledaj výborně.


Ta xperia active by bylůa super ale nejsou peníze, vidim to tak že asi nic nebude, holt budu muset s gc na chvilku prestat no... snad už konečně najdu nějakou práci :-) a pak neco koupim
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama