Přejít na obsah


Fotka

Žádost o pomoc s údržbou v Maroku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 thomashek

thomashek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2012 - 16:20

Hledám kačera či kačery, kteří se chystají na dovolenou do Maroka, oblast okolo města Saidia. Upustil jsem tam loni obyčejnou standardku GC33R2Q a zjevně ji někdo přes zimu zlikvidoval. Potřeboval bych na místo šoupnout novou krabičku. Předem děkuji z pomoc.
  • 0

#2 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2012 - 19:51

Já tomu možná nerozumím, ale neměly by se keše zakládat pouze tam, kde může owner zajistit údržbu?
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#3 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2012 - 19:59

To už asi ví taky. Teď spíš je to o tom, co s tím.
  • 0

#4 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2012 - 20:00

Pokud tam jezdil pravidelně nebo tam bydlel tak neni duvod proc by ji tam nemohl zalozit.... uz tam asi nejezdí a tak ji nemuze opravit
  • 0

#5 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 9:57

Fridmen: Souhlasim s tebou, na druhou stranu by takhle nemohli vzniknout kese v naprostych prdelich (cti: na exotickych mistech nebo na mistech s minimalnim pohybem lidi). Resenim by sice bylo zalozit tam earthku ale to neni ono a virtualky uz jsou zrusene. Zakladani kesi cizinci je tak trochu dvousecna zbran. Bud se na to vykasles a misto bude nepokryte, a nebo tam kes proste zalozis, i kdyz vis, ze se o ni nebudes moct starat. A budes vedet, ze dokud bude existovat, tak bude delat radost. Beru to tak, ze kdyby ji nezalozil, neudelala by radost peti kacerum co tam maji FI log, takze svuj ucel urcite splnila i kdyz je skoda, ze moc dlouho neprezila. Mluvim samozrejme o mistech kde stovky, tisice km siroko, daleko neni jina kes a kes tam pak ma svoje opodstatneni. Na takovem miste si myslim, ze ji muze zalozit i cizinec a je jen na revirnikovi, zda ji schvali nebo ne. Nemluvim o CR, kde je kes kazdych 161 metru.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#6 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 10:50

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Pokud tam jezdil pravidelně nebo tam bydlel tak neni duvod proc by ji tam nemohl zalozit.... uz tam asi nejezdí a tak ji nemuze opravit

Dle profilu ji tam asi opravdu jen upustil. Narazila jsem ve světě na podobné případy v exotických zemích, které byly disablované aniž by se vůbec někdo zapsal, případně tam bylo (stejně jak tady) do 10 logů. Keš čeká až owner jednou za x let na to místo opět pojede na dovolenou. Vůbec mi nevadí, když se taková keš nakonec archivuje.
  • 0

#7 thomashek

thomashek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 15:10

Přátelé, nechtěl jsem vyvolat diskusi o vhodnost či nevhodnosti takovýchto kešek. Hledám jen dobrou duši, která pojede poblíž na dovolenou a pomůže s údržbou. Udělá tím radost nejen mně, ale i mnoha kačerům, kteří do blízkých hotelů jedzí na dovolenou a rádi si zalogují, krabičku od které je nejbližší další je přes 200km daleko. Pokud se někdo najde tak pls přes SZ
  • 0

#8 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 18:02

thomashek napsal/a:
Přátelé, nechtěl jsem vyvolat diskusi o vhodnost či nevhodnosti takovýchto kešek. Hledám jen dobrou duši, která pojede poblíž na dovolenou a pomůže s údržbou. Udělá tím radost nejen mně, ale i mnoha kačerům, kteří do blízkých hotelů jedzí na dovolenou a rádi si zalogují, krabičku od které je nejbližší další je přes 200km daleko. Pokud se někdo najde tak pls přes SZ


Co takhle to napsat k tý kešce, ty co tam jedou a nejsou z ČR si to moc nepřečtou, třeba by se ti někdo z ciziny ozval.
  • 0

#9 ledni-medvidek

ledni-medvidek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 21:59

my jedeme do maroka,nevim kam, ale pokud tam, tak zkusim s tim neco udelat.. az budu mit cas, podivam se na to nebo mi napis VP
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama