Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#521 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 11:05

shaman3 napsal/a:

davidb11 napsal/a:
Koupil jsme si PM za 609 Kč na 365 dnů- takže to vychází 1,67 Kč/den. Odpustím si denně 1 rohlík, můj ekvivalent denního poplatku.
Jestli nemáš na toto, tak jak můžeš hrát geocaching.

Ano, typický snobský přístup. Když si to trochu subjektivně převedu, vychází mi z toho: Já jsem PM, já na to mám, já jsem si to zaplatil, nechci, aby to měl někdo jiný zdarma, kdo je jen BM, nemá právo hrát geocaching.

To je tvůj pohled.
Já hledám kešky od listopadu 2010, PM jsme od června 2012, po roce a půl a to jenom proto, že jsem to dostal jako dárek a chtěl jsem si vyzkoušet co mi to přinese.
Mě by zajímalo kolik ty investuješ měsíčně do geocachingu? Benzín, jízdné, tvorba a oprava kešek, atd.
Když totiž s těmito náklady porovnám PM, tak to je úplné prd.
Ale když ho nechci, tak ho nechci. Ale ty,..... to už psal někdo výš jen bych se opakoval.
  • 0

#522 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 11:11


  • 0

#523 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 11:27

hauskaa napsal/a:
Čímž jsi nechal uživatele kafemlejnek3 vyhrát.

A? Vítězství ve flamu je jako vítězství na olympiádě pro lidi s mentálním postižením.
  • 0

#524 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 11:38

davidb11 napsal/a:

shaman3 napsal/a:

davidb11 napsal/a:
Koupil jsme si PM za 609 Kč na 365 dnů- takže to vychází 1,67 Kč/den. Odpustím si denně 1 rohlík, můj ekvivalent denního poplatku.
Jestli nemáš na toto, tak jak můžeš hrát geocaching.

Ano, typický snobský přístup. Když si to trochu subjektivně převedu, vychází mi z toho: Já jsem PM, já na to mám, já jsem si to zaplatil, nechci, aby to měl někdo jiný zdarma, kdo je jen BM, nemá právo hrát geocaching.

To je tvůj pohled.
Já hledám kešky od listopadu 2010, PM jsme od června 2012, po roce a půl a to jenom proto, že jsem to dostal jako dárek a chtěl jsem si vyzkoušet co mi to přinese.
Mě by zajímalo kolik ty investuješ měsíčně do geocachingu? Benzín, jízdné, tvorba a oprava kešek, atd.
Když totiž s těmito náklady porovnám PM, tak to je úplné prd.
Ale když ho nechci, tak ho nechci. Ale ty,..... to už psal někdo výš jen bych se opakoval.


Na to ze mas premko chvilku, tak jsi stihl pekne zmagorit.
Vubec tomu tady nerozumim. Co ma spolecnyho PM s tim kolik naleju do nadrze atd? Je to zase jen SVOBODNA volba, kterou si kupujes neco navic. Zadny IQ a super schopnosti ti to neprida. Pro me to jen zbytecny vydaj.
  • 0

#525 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 11:42

Však ti také nic nikdo nenutí. Pokud nesomruješ a nemáš blbé poznámky, na ty, kteří tě při somrování pošlou k šípku, tak o nic nejde.
  • 0

#526 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 11:44

mikelord napsal/a:

davidb11 napsal/a:

shaman3 napsal/a:

davidb11 napsal/a:
Koupil jsme si PM za 609 Kč na 365 dnů- takže to vychází 1,67 Kč/den. Odpustím si denně 1 rohlík, můj ekvivalent denního poplatku.
Jestli nemáš na toto, tak jak můžeš hrát geocaching.

Ano, typický snobský přístup. Když si to trochu subjektivně převedu, vychází mi z toho: Já jsem PM, já na to mám, já jsem si to zaplatil, nechci, aby to měl někdo jiný zdarma, kdo je jen BM, nemá právo hrát geocaching.

To je tvůj pohled.
Já hledám kešky od listopadu 2010, PM jsme od června 2012, po roce a půl a to jenom proto, že jsem to dostal jako dárek a chtěl jsem si vyzkoušet co mi to přinese.
Mě by zajímalo kolik ty investuješ měsíčně do geocachingu? Benzín, jízdné, tvorba a oprava kešek, atd.
Když totiž s těmito náklady porovnám PM, tak to je úplné prd.
Ale když ho nechci, tak ho nechci. Ale ty,..... to už psal někdo výš jen bych se opakoval.


Na to ze mas premko chvilku, tak jsi stihl pekne zmagorit.
Vubec tomu tady nerozumim. Co ma spolecnyho PM s tim kolik naleju do nadrze atd? Je to zase jen SVOBODNA volba, kterou si kupujes neco navic. Zadny IQ a super schopnosti ti to neprida. Pro me to jen zbytecny vydaj.

Jasně pokud je to pro tebe zbytečný výdaj tak ho nekupuj na tom není nic špatnýho. Ale když je to zbytečný výdaj a nechci to kupovat, tak potom ale taky nemůžu chtít využívat věci, které tenhle zbytečněj výdaj přináší.
  • 0

#527 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 12:04

mikelord napsal/a:Na to ze mas premko chvilku, tak jsi stihl pekne zmagorit.

Četl jsi tu diskuzi celou od začátku. Soudím, že asi ne. Nebo jsi mě nepochopil. Ten troll (či jak se to píše) řešil kolik to stojí. Že to platit nehcce, ale jak to přes ty, co si zaplatili, obechcat.

mikelord napsal/a:Vubec tomu tady nerozumim. Co ma spolecnyho PM s tim kolik naleju do nadrze atd? Je to zase jen SVOBODNA volba, kterou si kupujes neco navic. Zadny IQ a super schopnosti ti to neprida. Pro me to jen zbytecny vydaj.

Má to společné všechno, pro mě to je další výdaj za aktivitu kterou dělám. A z ceny na rok je to jedna z nejmenších. Ale taky jedna z těch, kterou vůbec nemusíš vydat, když nechceš.
Ještě jedna zajímavost. Ten troll (či jak se to píše) má odloveno nějakých 350 keší, těším se až zjistí co stojí peněz, času a námahy udělat pěknou a zajímavou kešku. A pak jí udržovat a třeba pořád obnovovat.
  • 0

#528 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 12:34

Mel jsem napsanou 6ti odstavcovou odpoved, ale uz se omitam teto diskuze ucastnit, nikam to nevede. Jdu radsi ven....
  • 0

#529 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 12:44

mikelord napsal/a:
Mel jsem napsanou 6ti odstavcovou odpoved, ale uz se omitam teto diskuze ucastnit, nikam to nevede. Jdu radsi ven....

Já jsem až do 15 v práci, takže ještě tady chvilku budu a bavím se:o
Jinak už jsem taky něco dlouhého psal, pak radši mazal. Protože bych napsal to, co si tady většina myslí a ví. Navíc by to k ničemu nevedlo.
  • 0

#530 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:08

davidb11 napsal/a:
Mě by zajímalo kolik ty investuješ měsíčně do geocachingu? Benzín, jízdné, tvorba a oprava kešek, atd.

Nic. Proč? Je to snad nějaká podmínka? Už jsem to tu přece psal. Já všechny kešky odlovil jen na jízdním kole, takže k tomu žádný benzin nebo jízdné nepotřebuji. Nejsem žádný fundamentální kačer, jsem jen cyklista, který sportuje na jízdním kole a aby nejezdil úplně bezcílně, tak při tom jako takovou vedlejší činnost loví kešky, mám díky tomu vždy nějaký nový cíl. Do kešek nic nedávám a ani nic neberu, zapisuji pouze absolutně nekonfliktní logy s datem a časem nálezu, ale to už se opakuji. Pro některé zdejší přispěvatele je to ale přímo rouhání tato moje činnost a vyžadují po mě povinné děkování při logování.
  • 0

#531 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:10

a to by mohla být taková pěkná tečka za tímto prázdninovým příběhem.
  • 0

#532 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:15

shaman3 napsal/a:

davidb11 napsal/a:
Mě by zajímalo kolik ty investuješ měsíčně do geocachingu? Benzín, jízdné, tvorba a oprava kešek, atd.

Nic. Proč? Je to snad nějaká podmínka? Už jsem to tu přece psal. Já všechny kešky odlovil jen na jízdním kole, takže k tomu žádný benzin nebo jízdné nepotřebuji. Nejsem žádný fundamentální kačer, jsem jen cyklista, který sportuje na jízdním kole a aby nejezdil úplně bezcílně, tak při tom jako takovou vedlejší činnost loví kešky, mám díky tomu vždy nějaký nový cíl. Do kešek nic nedávám a ani nic neberu, zapisuji pouze absolutně nekonfliktní logy s datem a časem nálezu, ale to už se opakuji. Pro některé zdejší přispěvatele je to ale přímo rouhání tato moje činnost a vyžadují po mě povinné děkování při logování.


Co to plácáš? Ukaž mi kde kdo píše, že od tebe někdo vyžaduje děkování. Celé tohle téma je v podstatě o slušnosti. Kterou ty tolik postrádáš. Nepleť si sportovče pojmy s dojmy.
  • 0

#533 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:15

Bohužel někteří z vás berete asi ten geocaching jako takové vlastní náboženství a to že má někdo kešky jenom jako takový vedlejší cíl při sportování berete jako urážku svého náboženství, jinak byste mi tu nemohli tak hystericky zakazovat lovit PM keše. Já to vaše nenávistné a nadřazené chování fakt nechápu:

comparare napsal/a:
Konečně si to pochopil, tak vypadni jezdit na kole a na krabičky zapomeň.


  • 0

#534 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:25

shaman3 napsal/a:

davidb11 napsal/a:
Mě by zajímalo kolik ty investuješ měsíčně do geocachingu? Benzín, jízdné, tvorba a oprava kešek, atd.

Nic. Proč? Je to snad nějaká podmínka? Už jsem to tu přece psal. Já všechny kešky odlovil jen na jízdním kole, takže k tomu žádný benzin nebo jízdné nepotřebuji. Nejsem žádný fundamentální kačer, jsem jen cyklista, který sportuje na jízdním kole a aby nejezdil úplně bezcílně, tak při tom jako takovou vedlejší činnost loví kešky, mám díky tomu vždy nějaký nový cíl. Do kešek nic nedávám a ani nic neberu, zapisuji pouze absolutně nekonfliktní logy s datem a časem nálezu, ale to už se opakuji. Pro některé zdejší přispěvatele je to ale přímo rouhání tato moje činnost a vyžadují po mě povinné děkování při logování.


Takze z toho co pises, tak vlastne rikas, ze na net chodis jen v praci, takze za nej neplatis. Navigaci nemas a telefon, ze ktereho pravdepodobne logujes jsi ukradl. Kdyz totiz do geocachingu NIC neinvestujes.
  • 0

#535 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:28

shaman3 napsal/a:
Bohužel někteří z vás berete asi ten geocaching jako takové vlastní náboženství a to že má někdo kešky jenom jako takový vedlejší cíl při sportování berete jako urážku svého náboženství, jinak byste mi tu nemohli tak hystericky zakazovat lovit PM keše. Já to vaše nenávistné a nadřazené chování fakt nechápu:

comparare napsal/a:
Konečně si to pochopil, tak vypadni jezdit na kole a na krabičky zapomeň.


Nikdo ti tu nic nezakazuje, to si jen ty myslis a myslet znamena h***o (houby) vedet. My ti jen rikame, ze jsi naprosty hulvat a vypocitavec, co somruje neco, co si jini museli zaplatit a sam za to nechce dat ani korunu. Kdyby sis to PM zaridil, tak se nemusis chovat jako somrak.

Ale opravdu, co me pri cteni tohohle zvastu bavi nejvic, je, ze pokud chces neco, co ma druhy jako bonus za zaplaceni, tak o to umis pozadat a dokonce i podekovat, ale za to, ze pro tebe nekdo nekde prichysta kes, podekovat neumis - to je hulvactvi prvni kategorie.
  • 0

#536 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:29

Pokud je u tebe někdo, kdo prosí o výpomoc, somrákem, tak u mě jsi zase lakomcem. Na tom bychom se mohli oba shodnout a uzavřít mír. Já jsem somrák a ty lakomec. Co říkáš?

mudlodcera napsal/a:
Takze z toho co pises, tak vlastne rikas, ze na net chodis jen v praci, takze za nej neplatis. Navigaci nemas a telefon, ze ktereho pravdepodobne logujes jsi ukradl. Kdyz totiz do geocachingu NIC neinvestujes.

Ten telefon s GPS čipem bych měl i bez geocachingu, internet bych měl také i bez geocachingu, na jízdním kole bych jezdil i bez geocachingu, bez geocachingu bych platil úplně stejně jako teď, ten geocaching mě nic nestojí, to je to tak těžké pochopit? :o
  • 0

#537 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:49

OMG tohle je ale sračkoidní debata. Škoda že zámek toho tatara nezastaví. Kdy už konečně tady bude něco jako banán nebo nahlášení nevhodných příspěvků či přispěvovatelů.
  • 0

#538 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:55

Tohle vlákno je lepší, než býval svého času Dikobraz a vždycky se mi po přečtení nových příspěvků zvedne nálada. Díky za ně a jen houšť a ať nám dlouho vydrží. :D
  • 0

#539 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:55

No kdybyste byli trochu tolerantní a smířili se s tím, že nějaký BM požádal PM kolegy o PQ GPX, tak to nemuselo narůst do takových obludných rozměrů.
  • 0

#540 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2012 - 17:59

shaman3 napsal/a:
No kdybyste byli trochu tolerantní a smířili se s tím, že nějaký BM požádal PM kolegy o PQ GPX, tak to nemuselo narůst do takových obludných rozměrů.

Jenže ono je něco jiného požádat o pár PM keší ve svém okolí a požádat o PM keše celé ČR.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama