Přejít na obsah


Fotka

Windows Phone navigace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Berry7 CZ

Berry7 CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 17:06

Je nejaka aplikace pro geocaching na Windows Phone staci jen kompas kde muzu zadat souradnice ? dik za odpoved
  • 0

#2 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 17:56

Zkus Navtocompass. Ja pouzivam geocaching live. Anrbo v Marketplace dej vyhledat geocaching a otestuj.
  • 0

#3 Berry7 CZ

Berry7 CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 18:04

ja taky pouzivam geocaching live ale stve me ze tam nikde nemuzu zadat souradnice na kesky kde musim souradnice vylustit klasik krabicky jsem v geocashingu zacatecnik tak schanim nejaky programi :-) jinak dik za ten programek ten kompas funguje skvele
  • 0

#4 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 18:54

Geocaching live - zadat souřadnice jde. Stáhni si např. mysterku. Vypočítej si souřadnice. Otevři si mysterku v GC live, klikni na tlačítko Navigate (vpravo dole), zobrazí se ti atvoje aktuální pozice a souřadnice kešky. Klikni na vlaječku dole (create WPT), pojmenuj si ten bod, zadej souřadnice, ulož (ikonka diskety). Na mapě se ti zobrazí nová vlajka - tvůj wpt. Klikni na něj, až získá oranžový okraj, a míříš k němu. Když se z mapy přepne na compass (ikonka dole), naviguje ti na ten WPT.
  • 0

#5 Berry7 CZ

Berry7 CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 19:51

dik moc vse mi funguje jak si rikal :-)
  • 0

#6 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 21:07

Díky moc,
na tohle jsem se ptal in webu gc.com (http://forums.ground...howtopic=298832), ale bez úspěchu.
Nikde jsem k té aplikaci nenašel na tohle návod. To moc nechápu ale tobě děkuji.

Dejwy
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama